Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żółć w piwie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9735

    No, chyba, że z gryla

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
      Znasz jakieś piwo, które nie zawiera słodu?
      Tak poważnie, to ja znam. Jest to dokładnie 100% piw jakie miałem okazję konsumować lub o nich słyszeć. Jeżeli Ty znasz jakieś piwo zawierające słód, to dawaj, czekam na przykłady
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        haha... Jasne - przefermentowany ekstrakt ze słodu, to nie słód.
        Z drugiej strony żadna czekolada nie zawiera orzechów laskowych, a jedynie ich rozdrobnione nasienie pozbawione zdrewniałej owocni. Bądźmy konsekwentni.
        Last edited by Seta; 01-10-2010, 09:52.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          No ładnie, żółć w piwie, nasienie w czekoladzie, chyba zacznę jeść rzeczy tylko z własnego ogródka.

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            A dwutlenek węgla? Żaden producent nie pisze że jego piwo zawiera dwutlenek węgla, ani żadne inne gazy. No i skąd biedny konsument ma wiedzieć że to jest gazowane, jeszcze mu wybuchnie w twarz przy otwieraniu i będzie się domagał odszkodowania!

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            No ładnie, żółć w piwie, nasienie w czekoladzie, chyba zacznę jeść rzeczy tylko z własnego ogródka.
            Na takiej sałacie muchy kopulują, chcesz to potem jeść wiedząc co się tam działo? Z marchewką nie lepiej, na niej kopulują turkucie podjadki. I nicienie, paskudne stwory
            Last edited by Mason; 01-10-2010, 10:08.
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              ... nasienie w czekoladzie...
              Jakby wprowadzić wymóg pisania na opakowaniu czekolady informacji dla alergików "może zawierać śladowe ilości nasienia"?
              Last edited by Seta; 01-10-2010, 10:33.
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9735

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                No ładnie, żółć w piwie, nasienie w czekoladzie, chyba zacznę jeść rzeczy tylko z własnego ogródka.
                A czym, za przeproszeniem, nawozisz...?

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  żółć w piwie
                  O nie Kochanie! Żółci w piwie być nie może!

                  Jeśli już to ekstrakt sproszkowanej żółci.!
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23807

                    Przez nas rynek piwa jaki znamy - upadnie.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                      O nie Kochanie! Żółci w piwie być nie może!

                      Jeśli już to ekstrakt sproszkowanej żółci.!
                      Tzn ten proszek to się wygotowuje i odfiltrowuje? A ja ignorant myślałem, że toto się rozpuszcza...
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • toto
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 949

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Tzn ten proszek to się wygotowuje i odfiltrowuje? A ja ignorant myślałem, że toto się rozpuszcza...
                        Nie ropuszczam się. Już jestem rozpuszczony.

                        Comment

                        • Seta
                          Piję piwo
                          • 10-2002
                          • 6964

                          Proszek się rozpuszcza. Tylko, że browary nie stosują obecnie nieprzetworzonej żółci tylko jej sproskowaną wersję (tzw suchy ekstrakt). Taki jak ten.
                          Last edited by Seta; 01-10-2010, 11:49. Powód: poprawiłem link :)
                          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                          Comment

                          • Seta
                            Piję piwo
                            • 10-2002
                            • 6964

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                            myślałem, że toto się rozpuszcza...
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie rozpuszczam się.
                            O kur...
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23807

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                              Proszek się rozpuszcza. Tylko, że browary nie stosują obecnie nieprzetworzonej żółci tylko jej sproskowaną wersję (tzw suchy ekstrakt). Taki jak ten.
                              Ale ten wskazany jest tylko do piw typu international light lager.
                              Last edited by ART; 01-10-2010, 12:08.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Seta
                                Piję piwo
                                • 10-2002
                                • 6964

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ale ten wskazany jest tylko do piw typu international light lager.
                                No niby tak. Ale jak dodadzą do international premium lager to co zrobisz? Pikietę? W sumie można parę opon spalić, ale kogo to wzruszy??
                                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎