Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile wytrzymaliście bez piwa?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • petrus33
    Gość
    • 01-2008
    • 888

    Ale ja nie mówię, ani o wytrzymałości na alkohol, ani o rozsądku.
    Mówię o wielkiej bawarskiej tradycji tego święta. A tam się zwyczajowo pije bardzo dużo piwa. A rozsądek zostawia się w domu. Byłem trzy razy i widziałem jak to wyglada w praktyce.
    Także bardzo byś się tam męczył Maidenowiec, bardzo

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10838

      Oktoberfest i bawarska tradycja? Wolne żarty. Ostatnimi czasy impreza jest nastawiona tylko wyłącznie na turystów pseudo "piwnych". Na prawdziwe festy ze znakomitym jadłem i piciem trzeba się wybrać na bawarską prowincje a nie do Monachium.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • petrus33
        Gość
        • 01-2008
        • 888

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
        Oktoberfest i bawarska tradycja? Wolne żarty. Ostatnimi czasy impreza jest nastawiona tylko wyłącznie na turystów pseudo "piwnych". Na prawdziwe festy ze znakomitym jadłem i piciem trzeba się wybrać na bawarską prowincje a nie do Monachium.
        Bez przesady, aż tak żle to tam nie jest.
        Oczywiście jak się przez Monachium przewala ponad 6mln ludzi w ciągu dwóch/trzech tygodni, to ma się wrażenie, że ruski cyrk przyjechał. W tym roku było mniej zwiedzających i z moich trzech wypraw tam, uważam tegoroczną za najlepszą. Zresztą wszyscy, którzy ze mną byli, wrócili bardzo zadowoleni. Piwa znakomite, jedzenie średnie jak dla mnie, bo po prostu zbyt ciężka kuchnia. Ale wszystko smaczne i pożywne. Niestety impreza zrobiła się mocno droga !!
        W tym roku za Mass płaciłem ponad 8.50 E, a piło się tego dziennie około 7-10 kufli.

        Bardzo chciałbym odwiedzić Monachium wczesną wiosną, powiedzmy w maju i poszperać po tych wszystkich bawarskich knajpkach wokół Monachium. Jestem pewien, że byłbym oczarowany piwami i otoczeniem tam.

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4568

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jack75g Wyświetlenie odpowiedzi
          bez piwa wytrzymam nie dłużej niz tydzień, po ślubie zmieniłem styl picia tego zacnego trunku przechodząc na jakość i rzadziej na ilość. Średnio raz lub dwa w miesiącu na imprezie wychylam max 5. W domu 1 lub 2 średnio 2x w tygodniu
          Ło matko! A po co wytrzymywać bez piwa?! Toż to katorga przecież! I to piszą browarbizowicze? Na tym forum to powinno być zabronione, to krecia robota, trzeba to zgłosić do szefostwa!! Zalogujcie się do "mineralna.biz" i tam wytrzymujcie. Ja piję 2 piwa 0,5 l codziennie po pracy, w weekendy sporo więcej i super mi z tym

          Comment

          • Mafar
            Senior
            • 04-2003
            • 1262

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jack75g Wyświetlenie odpowiedzi
            bez piwa wytrzymam nie dłużej niz tydzień, po ślubie zmieniłem styl picia tego zacnego trunku przechodząc na jakość i rzadziej na ilość. Średnio raz lub dwa w miesiącu na imprezie wychylam max 5. W domu 1 lub 2 średnio 2x w tygodniu
            Prosty przykład co małżeństwo robi z człowieka
            Polakom gratulujemy Brackiego

            Gdy rozum śpi budzą się demony

            Comment

            • Jack75g
              Senior
              • 02-2009
              • 555

              jak to co robi z faceta małżeństwo, zmienia żywot choć niekoniecznie na gorszy. PO PROSTU PRZESZEDŁEM Z ILOŚCI NA JAKOŚĆ (między innym dzkęki BrowarBizowi, który odkryłem po ślubie) Teraz często spożywam nowe, lokalne, nieznane mi browary, przed ślubem piłem jedynie koncernowe, masowe produkty piwopodobne i to na ilość.
              ZMIANA WIĘC JEDYNIE NA LEPSZE!
              Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

              Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
                Prosty przykład co małżeństwo robi z człowieka
                No właśnie, mój mąż ostatnio pije mnie ode mnie, aż mi głupio

                Jakbym miała sączyć codziennie piwo jasne typu polskiego to by mi się znudziło, ale jak człek wieczorem ma do wyboru kilka gatunków, to tylko po jakimś czasie ma dość domowego
                Last edited by Marusia; 26-11-2009, 10:08.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • toto
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 949

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  No właśnie, mój mąż ostatnio pije mnie
                  Jeżeli weźmiemy ten tekst dosłownie to jest to drobna perwersja.
                  Jeżeli zamiast "p" miało być "b" to smutna rzeczywistość.
                  Ale prawdziwa Sodoma i Gomora wyszłaby wtedy, gdyby na końcu cytatu miało być "j". A fe! Tak się nie godzi!

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ale prawdziwa Sodoma i Gomora wyszłaby wtedy, gdyby na końcu cytatu miało być "j". A fe! Tak się nie godzi!
                    No i właśnie tak miało być oczywiście Przecież się nie przyznam, że mnie bije
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Jack75g
                      Senior
                      • 02-2009
                      • 555

                      ciekawe co gorsze: MĄŻ DUŻO BIJE CZY MĄŻ DUŻO PIJE.
                      Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                      Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                      Comment

                      • ziomal-111
                        Senior
                        • 09-2006
                        • 288

                        Niestety moja liczba zatrzymała sie na 14 dniach. Dziś juz nie dałem rady i wypiłem piwko.
                        Ale skoro zacząłem trzeba zacząc zabawę
                        Pewnie niedługo wpisze sie w innym temacie
                        Browar gawron to witaminy!!

                        Comment

                        • sibarh
                          PremiumUżytkownik
                          • 01-2005
                          • 10384

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ło matko! A po co wytrzymywać bez piwa?! Toż to katorga przecież! I to piszą browarbizowicze? Na tym forum to powinno być zabronione, to krecia robota, trzeba to zgłosić do szefostwa!! Zalogujcie się do "mineralna.biz" i tam wytrzymujcie. Ja piję 2 piwa 0,5 l codziennie po pracy, w weekendy sporo więcej i super mi z tym
                          Jak wyżej.
                          W piątek ostatnie piwo skończyłem o godz. 20.30. Dzisiaj pierwsze wypiłem o 15.30. Przerwa 19 godzinna jest zupełnie wystarczająca.
                          2800 nowe piwa opisałem na forum
                          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                          Comment

                          • przemo70
                            † 1970-2019 Piwosz w Raju
                            • 05-2007
                            • 1501

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak wyżej.
                            Przerwa 19 godzinna jest zupełnie wystarczająca.
                            Rzekłbym nawet za duża, nie wyobrażam sobie jak mozna wytrzymać bez piwa aż!!! 19h
                            Save water, drink beer ...

                            http://www.parowozy.com.pl/
                            http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                            https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Rzekłbym nawet za duża, nie wyobrażam sobie jak mozna wytrzymać bez piwa aż!!! 19h
                              Przerwa na sen i pracę to 16 h + dojazd, mycie, jedzenie itp. = 19 godzin pasuje

                              Ja na szczęście głównie pracuję w domu
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • przemo70
                                † 1970-2019 Piwosz w Raju
                                • 05-2007
                                • 1501

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                Przerwa na sen i pracę to 16 h + dojazd, mycie, jedzenie itp. = 19 godzin pasuje

                                Ja na szczęście głównie pracuję w domu
                                Szczęściara Marusia praca i sen to wg Ciebie 16h ale ile liczysz na prace a ile na sen bo mi wychodzi troche mniej nie mowiac o dojazdach itd Mi wychodzi 14h bez piwka
                                Save water, drink beer ...

                                http://www.parowozy.com.pl/
                                http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                                https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎