Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary Łódzkie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #91
    Zupahipacoolbeer o wyjątkowym smaku mandarynki?

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
      Zupahipacoolbeer o wyjątkowym smaku mandarynki?
      Chyba Mandaryny
      A poważnie, to powinieneś być zadowolony.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #93
        Jestem, bo wiem, że nie zapowiadałbyś entuzjastycznie badziewia. Potrzebuję po prostu trochę spamu przed snem.

        Comment

        • Dreamer
          Senior
          • 05-2003
          • 1576

          #94
          Trzymam kciuki, aby tchnąca optymizmem informacja T_A rzeczywiście się sprawdziła.

          Niestety, "na mieście" widać tylko jak ogródki Łódzkie wypierane są przez Staropolskie lub inne koncernowe, no i słychać narzekania sklepikarzy, że nie da się normalnie handlować piwem łódzkim (dziwna polityka cenowa). Plotek rozpowszechniać nie chcę, ale i o sytuacji pracowników w samym browarze nie mówiło się ostatnio najlepiej....
          Ale może rzeczywiście trzeba było spaść, aby się odbić. Oby było lepiej.
          Blog: Piwna Brytania

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #95
            Chodząć praktycznie codziennie do Geanta(taki sklep osiedlowy ) przypatruję się jak schodzi piwo produkowane dla Lider Szajsa i... schodzi jako tako.Natomist porter ma cenę 3.89 zł i mało kto kupuje puszeczkę(ja kupuję ).
            Kiedyś piwo łódzkie było niwypijalne,teraz jest w/g mnie w miarę dobre i to te produkowane(no może warzone) dla w/w dyskontu.
            Last edited by Pogoniarz; 31-03-2006, 12:03.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              #96
              Kurczę, napisałem to tak, że wzbudziło zbyt euforyczną reakcję Moje informacje mówią raczej, że po prostu się przejaśnia nad BŁ i przy tym zostańmy. I czekajmy cierpliwie na nowy produkt.

              I jeszcze jedno - od tygodnia w Peronie 6 można wreszcie, po długich i zażartych bojach, napić się lanego Łódzkiego Mocnego. Wprawdzie jak wczoraj zamówiłem, to akurat skończyła się beczka, ale popróbowałem łyczek od Borysko i było bardzo dobre. Na dodatek podane w nowym wzorze dedykowanego specjalnie do tego piwa szkła - na wzór angielskich ale'ówek. Jak zwykle lepsze od butelkowego.
              Dzięki temu na Piotrkowskiej jest wreszcie lokal w którym można się napić łódzkiego piwa z beczki.
              Last edited by Twilight_Alehouse; 31-03-2006, 21:40.

              Comment

              • kloss
                Senior
                • 03-2003
                • 2526

                #97
                Niestety jak dla mnie Łódż to browar,którego zniknięcia bym nie zauważył a nawet jakby to do mnie dotarło to nie wiem czy uroniłbym jakąś łzę.

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
                  Niestety jak dla mnie Łódż to browar,którego zniknięcia bym nie zauważył a nawet jakby to do mnie dotarło to nie wiem czy uroniłbym jakąś łzę.
                  Mi by jednak było szkoda Lodwara w pecie (nie robię sobie jaj) i Corka. Sięgam po te piwa jak mam możliwość je kupić.

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    #99
                    Już wielokrotnie twierdziłem że porter łódzki to mistrzostwo swiata i na szczęście nie jestem w swoim zdaniu odosobniony
                    A Łódzkie Mocne też bardzo zacne.
                    Po inne łódzkie piwa, może ze sporadycznym wyłączeniem Corka, raczej nie sięgam.

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
                      Niestety jak dla mnie Łódż to browar,którego zniknięcia bym nie zauważył a nawet jakby to do mnie dotarło to nie wiem czy uroniłbym jakąś łzę.
                      Nie wierzę. Chyba, że nie próbowałeś ich portera. Ale taki błąd możesz jeszcze naprawić
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Borysko
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1144

                        Cóż, powiem, że lane Łódzkie Mocne jest wg mnie znakomitym piwem, jednym z najlepszych w swojej klasie. A porter stanowi klasę samą dla siebie.

                        Comment

                        • Sokół83
                          szynkarz
                          • 12-2004
                          • 1598

                          sytuacja w browarze łódzkim sie poprawiła: wznowiono globa specjal, który jest w zasadzie nowym piwem - pierwszym od paru lat jasnym pełnym z łodzi, cork sie pojawił w butelkach 0,5 (szkoda że nie usunięto debilnego napisu irish stout); pojawiło się też piwo malinowe (Malinea Fields ); jak widać zamiłowanie do obcnojęzycznych, często bezsensownych nazw nie minęło; szkoda tylko że czerwony lodwar tylko w petach

                          pojawiły się też działania marketingowe - w leclercu częstowali karmelowym i zachwalali ze dobre na upały i można jechac samochdem po wypiciu, i nawet lodówke mieli
                          Z INNEJ BECZKI

                          www.fotopolska.eu

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
                            sytuacja w browarze łódzkim sie poprawiła: wznowiono globa specjal, który jest w zasadzie nowym piwem - pierwszym od paru lat jasnym pełnym z łodzi, cork sie pojawił w butelkach 0,5 (szkoda że nie usunięto debilnego napisu irish stout); pojawiło się też piwo malinowe (Malinea Fields ); jak widać zamiłowanie do obcnojęzycznych, często bezsensownych nazw nie minęło; szkoda tylko że czerwony lodwar tylko w petach

                            pojawiły się też działania marketingowe - w leclercu częstowali karmelowym i zachwalali ze dobre na upały i można jechac samochdem po wypiciu, i nawet lodówke mieli
                            naprawdę szkoda! kiedyś te browary miały przedstawicielstwo i skład w Krakowie a piwa było w sklepach tyle, że nie trzeba było ze świeczką szukać jak teraZ.

                            Comment

                            • supersklep
                              PiwBiz
                              • 01-2005
                              • 982

                              Jeszcze jakieś trzy lata temu w Lublinie był oddział Browarów Łódzkich i można było kupić smacznego porterka ,a teraz nawet w makro nie ma portera w puszce


                              Comment

                              • Cocobango
                                Senior
                                • 04-2002
                                • 818

                                Ostatnio BŁ szukał nawet nowych pracowników, może zwiększa produkcję (dowiedzieć się czegoś od nich byłoby mistrzostwem świata ) ...z drugiej strony, sklep firmowy w mojej okolicy jest już zamknięty ponad pół roku z powodu rzekomego remontu, który miał potrwać tylko (albo aż) 1 miesiąc (a niemógł narzekać na brak klientów). Zauważyłem jeszcze że wynalazek Malinea... jest chyba najpowszechniej dostępnym Łódzkim piwem. Wkurza mnie tylko, że z Łódzkich marketów zniknęły prawie wszystkie nasze piwa
                                Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                                Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                                HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎