Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chwalę Grupę Żywiec S.A.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mikko
    Senior
    • 12-2008
    • 583

    Jestem wdzięczny Carlsberg Polska że na Tall Ship Races 2007 i na ostatnich Dniach Morza W Szczecinie można było tylko i wyłącznie napić się Bosmana Fulla (na pytanie o pasteryzowane dziunie za barem robiły wielkie oczy). Imprezy fajne, ale z braku piwa (bosman full nim zdecydowanie nie jest) zawinołem się szybko bo ile można statki oglądac

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
      Jestem wdzięczny Carlsberg Polska że na Tall Ship Races 2007 i na ostatnich Dniach Morza W Szczecinie można było tylko i wyłącznie napić się Bosmana Fulla (na pytanie o pasteryzowane dziunie za barem robiły wielkie oczy). Imprezy fajne, ale z braku piwa (bosman full nim zdecydowanie nie jest) zawinołem się szybko bo ile można statki oglądac
      To chyba nie ten temat, załóż nowy jak to chwali się CP


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Mikko
        Senior
        • 12-2008
        • 583

        taki mały offtop ale nie moglem się powstrzymać

        Comment

        • Czes
          PremiumUżytkownik
          • 06-2001
          • 752

          ... i dziękuję za goszczenie, szkolenie, oraz uczynienienie piwowarów hobbystów bohaterami sobotniego dnia Profesjonaliów w magicznym Kazimierzu Dolnym!
          O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

          Comment

          • zgroza
            Senior
            • 03-2008
            • 3597

            No dobrze, może nie grupę Żywiec per se, ale jej młodszego kuzyna z kraju Helwetów.
            Ichni marketingowcy wymyslili genialny pomysł, jak ukryć fakt braku smaku, ciekawe kiedy dojdzie do nas, by oświecić nas piwnie.
            Attached Files
            Lotna ekspozytura browaru

            Też Was kocham.

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              mrożą?

              Lody piwne
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • skitof
                Senior
                • 11-2007
                • 2478

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                mrożą?

                Lody piwne
                Uproszczona wersja Icebeer lub Eisbier.

                Comment

                • Badanie
                  Junior
                  • 10-2009
                  • 6

                  alez extra cold juz jest. i to w wielu miejscach. i rzeczywisce piwo podawane w jeszczce nizszej temperaturze mi bardziej smakuje.

                  Comment

                  • tomir1206
                    Junior
                    • 05-2011
                    • 3

                    Brackie z Cieszyna

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Grupa Żywiec S.A.(polska część Heinekena) - ciągle największa grupa piwowarska w kraju - jawi się na naszym Forum najczęściej jako także największy wróg świadomego, bo forumowego piwosza.
                    W obliczu zbliżających się Świąt (które powinny być czasem miłości i przebaczania ), proponuję spojrzeć na "Heńka" przychylniej.
                    Zainspirował mnie do tego apelu przygotowany przez Grupę Żywiec pakiet piw pod nazwą "Międzynarodowa Kolekcja Specjalności Piwnych".
                    Oczywiście pakiet ten ma cel promocyjny/komercyjny - wszystkie prezentowane piwa są produkowane przez browary należące do Heinekena i trudno aby było inaczej.
                    Zestaw tych piw uświadamia jednak, że Heineken zdaje się dbać o zachowanie pewnej i znacznej różnorodności swej oferty. Obok pospolitych jasnych lagerów, jest w niej miejsce m. innymi na Muenchner Helles, Hefe-Weizen, Porter Bałtycki. Do pakietu, oprócz pięknej rastalowskiej szklanicy do pszenicznego Paulanera, dołączona jest ładnie wydana broszura promująca właśnie różnorodność, na utrzymaniu której nam zależy!
                    Jeżeli spojrzymy na rynek krajowy, to spośród dużych grup piwowarskich jedynie Żywiec utrzymał produkcję Portera.
                    Tylko Żywiec utrzymał produkcję "piwa bezalkoholowego", które, jak trzeba było ze względu na Ustawę, jakoby produkowały niemal wszystkie browary.
                    Bolesne były i są zamknięcia browarów w Gdańsku, Łańcucie, Braniewie i ostatnio w Warszawie - wiadomo, że decydowała tu bezwzględna ekonomia. Ale Heinekena jednak stać, w tym świecie rządzonym pieniądzem, na rzadki gest, kaprys rzec można, utrzymywania browaru zamkowego w Cieszynie.
                    No więc, co o tym myślicie?

                    P.S.
                    1) Pakiet z Kolekcją Specjalności kupiłem w "Piotrze i Pawle" w Jankach za 35,99 ( a nie od przedstawiciela Żywca za 20 zł )
                    2) W załączonej broszurce błędnie podano, że żywiecki Porter i Murphy's Red są piwami górnej fermentacji
                    Chciałem napisać w aspekcie browaru cieszynskiego. Produkowane jest tam "Brackie" w kegach i w butelkach. Piwo warzone tradycyjnie. Myślę, że trochę lepsze od "ŻYWCA". To ostatnie przestałem pić kilka lat temu, przerzucając się na Brackie. Brackie obraczkuje kufle i jest specyficzne w smaku. Jak jesteście na ŚLĄSKU CIESZYŃSKIM to polecam, bo w tym rejonie jest sprzedawane.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomir1206 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Chciałem napisać w aspekcie browaru cieszynskiego. Produkowane jest tam "Brackie" w kegach i w butelkach. (...)
                      Napisz jeszcze, ze widziałeś linie do rozlewu flaszek
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • tomir1206
                        Junior
                        • 05-2011
                        • 3

                        Brackie z Cieszyna

                        Awiesz, że nie.

                        Comment

                        • Mafar
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 1262

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomir1206 Wyświetlenie odpowiedzi
                          ....... Jak jesteście na ŚLĄSKU CIESZYŃSKIM to polecam, bo w tym rejonie jest sprzedawane.
                          Nie wiedziałem że mieszkam na Śląsku Cieszyńskim . Dzięki za info
                          Polakom gratulujemy Brackiego

                          Gdy rozum śpi budzą się demony

                          Comment

                          • tomir1206
                            Junior
                            • 05-2011
                            • 3

                            Brackie z Cieszyna

                            Toś Ty nie stela.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎