Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo z sokiem ?!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #61
    Nicolae napisał(a)
    Dla mnie piwo z sokiem to jak pójść w skarpetkach do łóżka z kobietą. Niby da rady, ale jakoś nie wypada.
    ...i o to chodzi )))))))))
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • piwowar2
      Senior
      • 11-2001
      • 588

      #62
      Mamy taki fajny lokal w Osowcu kolo Opola - tu robie reklame - "Kardas". Na ogol startuje piwem z 1/2 sokiem, potem to juz jakos idzie. W Niemcach piwa z sokiem - wyjatek stanowi Berliner Weisse - nie podaje sie, bo nie ma takiej potrzeby.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #63
        E tam, przesadzacie.

        Na poparcie tego stwierdzenia przeprowadzę następujący ciąg logiczny:

        1. Na zlocie forumowiczów w Jezierzanach pewna osoba kupiła sobie raz piwo z sokiem.
        2. Osoba ta jest piwoszem i forumowiczem o stażu piwmym i forumowym, który nie pozwala na odmówienie jej miana prawdziwego piwosza.
        3. Osoba ta piła w/w piwo z sokiem w obecności innych forumowiczów, wśród których znakomita większość ma staż piwny i forumowy nie pozwalający odmówić im miana prawdziwego piwosza.
        4. Osoba ta zupełnie nie kryła się z w/w piwem z sokiem w obecności forumowiczów, których znakomita większość j/w.
        5. Zapytana, osoba ta spokojnie wyłuszczyła swoje racje stojące za piciem przez nią w/w piwa z sokiem, czyli chęć odmiany.
        6. Osoba ta nie została potępiona przez siedzących obok forumowiczów, którzy j/w.
        7. Osoba ta w tym dniu nie piła już więcej piwa z sokiem.

        WNIOSEK:

        1. Picie piwa z sokiem jest dopuszczalne w towarzystwie ortodoksyjnych piwoszy.
        2. Towarzystwo ortodoksyjnych piwoszy jest najmniej przychylne w/w czynności
        3. Skoro w środowisku najmniej przychylnym w/w czynności czynność ta jednak występuje, to można stwierdzić, że w/w czynność nie jest jednoznacznie niewłaściwa, niestosowna lub skandaliczna.

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #64
          żąleną napisał(a)
          E tam, przesadzacie.

          Na poparcie tego stwierdzenia przeprowadzę następujący ciąg logiczny:

          1. Na zlocie forumowiczów w Jezierzanach pewna osoba kupiła sobie raz piwo z sokiem.
          2. Osoba ta jest piwoszem i forumowiczem o stażu piwmym i forumowym, który nie pozwala na odmówienie jej miana prawdziwego piwosza.
          3. Osoba ta piła w/w piwo z sokiem w obecności innych forumowiczów, wśród których znakomita większość ma staż piwny i forumowy nie pozwalający odmówić im miana prawdziwego piwosza.
          4. Osoba ta zupełnie nie kryła się z w/w piwem z sokiem w obecności forumowiczów, których znakomita większość j/w.
          5. Zapytana, osoba ta spokojnie wyłuszczyła swoje racje stojące za piciem przez nią w/w piwa z sokiem, czyli chęć odmiany.
          6. Osoba ta nie została potępiona przez siedzących obok forumowiczów, którzy j/w.
          7. Osoba ta w tym dniu nie piła już więcej piwa z sokiem.

          WNIOSEK:

          1. Picie piwa z sokiem jest dopuszczalne w towarzystwie ortodoksyjnych piwoszy.
          2. Towarzystwo ortodoksyjnych piwoszy jest najmniej przychylne w/w czynności
          3. Skoro w środowisku najmniej przychylnym w/w czynności czynność ta jednak występuje, to można stwierdzić, że w/w czynność nie jest jednoznacznie niewłaściwa, niestosowna lub skandaliczna.


          No to po takim wykładzie wszystko jest jasne

          Comment

          • marcopolok
            Senior
            • 10-2001
            • 2334

            #65
            WWW

            Wielokrotnie wyżej wymienione
            Żą oskar dla ciebie
            bez brody...

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #66
              marcopolok napisał(a)
              WWW

              Wielokrotnie wyżej wymienione
              Żą oskar dla ciebie
              Dziękuję, dziękuję... Takiego piwa jeszcze nie piłem, ale może kiedyś się zdarzy.

              Tak naprawdę, to ten ciąg logiczny jest ździebko naciągany, bo w bezpośredniej bliskości nie siedział żaden z najbardziej zapiekłych przeciwników piwa z sokiem.

              Comment

              • marcopolok
                Senior
                • 10-2001
                • 2334

                #67
                żąleną napisał(a)


                Dziękuję, dziękuję... Takiego piwa jeszcze nie piłem, ale może kiedyś się zdarzy.

                Tak naprawdę, to ten ciąg logiczny jest ździebko naciągany, bo w bezpośredniej bliskości nie siedział żaden z najbardziej zapiekłych przeciwników piwa z sokiem.
                cholerka mordki mi się pomyliły

                a kto to z soczkiem zapodował bo przeoczyłem.
                Dawaj na PW
                bez brody...

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #68
                  Nie wiem, czy Pułaś mi pozwoli, więc na razie niech pozostanie to tajemnicą.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #69
                    No, piwo z sokiem piwem z sokiem, ale oprócz tego anonimowego Pułasia spożywajacego ów trunek widziano jeszcze osobę bezczelnie raczącą się herbatą
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • marcopolok
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 2334

                      #70
                      Marusia napisał(a)
                      No, piwo z sokiem piwem z sokiem, ale oprócz tego anonimowego Pułasia spożywajacego ów trunek widziano jeszcze osobę bezczelnie raczącą się herbatą
                      Polewaną z dzbana Dommelsch do wielu piwnych szklanek
                      bez brody...

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #71
                        Marusia, może to jakiś 'ale' bez pianki był?
                        Last edited by żąleną; 22-10-2002, 22:07.

                        Comment

                        • Viktor
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 617

                          #72
                          Piwo z sokiem

                          szostak napisał(a)
                          Jeśli nie piliście piwa z sokiem, to nie rzucajcie gromów i nie twierdźcie, że to hańba. Ja piłem i bardzo miło wspominam. Było to podczas pieszego rajdu w Sudetach. W Karpaczu bodajże z rana większosc naszej grupy strzeliła sobie w barze po grzanym piwku z sokiem. Leżał jeszcze szron, było zimno, a po takiej kuracji od razu się nam ociepliło i nogi jakoś szybciej nas poniosły.
                          Są sytuacje ,gdy piwo z sokiem smakuje. Za każdym razem podczas pobytu w "Murowańcu" piję piwo z sokiem. Tam mi smakuje najlepiej i pobyt bez takiego piwa jest "niepełny".

                          Comment

                          • pjenknik
                            • 08-2001
                            • 3388

                            #73
                            Najgorszą rzeczą jaką piłem w życiu było piwo grzane z sokiem na Gubałówce. Miało piękny soczyście różowy kolor i w ogóle nie przypominało piwa.
                            Ja stosuję piwo grzane z miodem i korzeniami na przeziębienie. Rewelacyjnie pomaga.
                            Piwo z sokiem kupowałem we wrocławskim śp."Alibi" bo bez soku nie dało się wypić, a coś pić trzeba było.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #74
                              marcopolok napisał(a)


                              Polewaną z dzbana Dommelsch do wielu piwnych szklanek
                              Nie, miałam na myśli herbatę spożywana w lokalu w Chojnowie, którą Krzysiu określił jako pierwszą od 10 lat herbatę zamówioną w tym lokalu"
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • szostak
                                Gość
                                • 02-2002
                                • 1176

                                #75
                                behemoth napisał(a)
                                Piwo z sokiem? Żadna hańba! Denaturat nie przepuszczony przez bułkę- to jest dopiero hańba!!!
                                Hańba, ale tylko ze społecznego punktu widzenia. Z punktu widzenia chemicznego, jest to taki sam alkohol jak w wódce, tyle że zabarwiony. Bułka tu robi za filtr, który oczyszcza alkohol. Zamiast bułki można wszak uzyć normalnego filtru i efekt będzie jeszcze lepszy Inna sprawa, że zamiast alkoholu etylowego może się trafić metylowy...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎