Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strappado Wyświetlenie odpowiedzi
    Ciekawostki ciąg dalszy. Mimo, że nie jest to amerykański serial to warto zwrócić uwagę na ten fragment. Występujące tu belgijskie piwo jest także jak u kolegi wyżej fikcyjną marką
    http://www.youtube.com/watch?v=9ZL9XM2heI4
    O który film ci chodzi?
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • strappado
      Senior
      • 08-2007
      • 111

      #77
      Dopiero po wylogowaniu się z youtube, widzę że tego klipu nie może jednak zobaczyć nikt oprócz mnie Dlatego wrzuciłem na inny serwis: http://vimeo.com/10229917
      http://pokazywarka.pl/t47c2v/

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        #78
        Hmm niby nie w filmie ale w Teatrze TV.
        Tango Mrożka w reżyserii Macieja Englerta i Kowalewski w roli Edzia popijającego, jeszcze prawdziwe - Królewskie.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VipDelikatesy Wyświetlenie odpowiedzi
          Odnosnie reklamy z piwem to którą uważacie za najlepsza?? Wg mnie zdecydowanie wygrywa Żywiec z hasłem: "prawie robi wielką różnice".
          I wtedy zapadła taka niezręczna cisza ...

          Comment

          • sebanek
            • 02-2009
            • 178

            #80
            Jeśłi chodzi o najlepszą reklamę, to dla mnie bezapelacyjnie:
            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sebanek Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeśłi chodzi o najlepszą reklamę, to dla mnie bezapelacyjnie:
              Dla mnie najlepsza polska reklama piwna to Lecha z Grunwaldem, (gdzies ją wcześniej już zamieszczałem)

              Last edited by becik; 17-03-2010, 15:51.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • strappado
                Senior
                • 08-2007
                • 111

                #82
                Czy jest jakieś racjonalne wytłumaczenie kwestii śniegu w lipcu w tej reklamie?
                http://pokazywarka.pl/t47c2v/

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dla mnie najlepsza polska reklama piwna to Lecha z Grunwaldem, (gdzies ją wcześniej już zamieszczałem)

                  http://www.youtube.com/watch?v=usnXt...eature=related
                  Rzeczywiście przednia (mimo wpadki ze śniegiem) i to w przeciwieństwie do reklamowanego napoju. Obok, w linkach też piękny kwiatuszek: http://www.youtube.com/watch?v=lhGFg...eature=related
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    #84
                    To jeszcze tematycznie pojadę:


                    Średniowieczny PR:
                    - Jak się nazywa tamta wieś?
                    - Bździochy.
                    - A tamta?
                    - Grunwald.
                    - Dobra to tam.
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • beaviso
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 215

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VipDelikatesy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Odnosnie reklamy z piwem to którą uważacie za najlepsza?? Wg mnie zdecydowanie wygrywa Żywiec z hasłem: "prawie robi wielką różnice".
                      A najlepsza jest cała przewrotność tego hasła --> "Żywiec - PRAWIE jak piwo. Prawie robi wielką różnicę". Bo od paru ładnych lat Żywiec zasługuje na miano co najwyżej "prawie-piwa".

                      M.

                      Comment

                      • sebanek
                        • 02-2009
                        • 178

                        #86
                        Dlatego uważam za bardzo trafiony pomysł koszulek browarbizowych z seri ****** prawie jak piwo

                        Comment

                        • beaviso
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 215

                          #87
                          Zdecydowanie w piwnym klimacie utrzymana są pierwsze minuty filmu pt. "Przyjęcie na 10 osób plus 3". Legendarna już przyśpiewka Maklaka ("małe piwko z korzeniami") i klimaty spod budki z piwem, obleganej przez "barwne postaci", z piwkiem kuflowym, nalewanym z charakterystycznym spiralnym ruchem z bączków przez Panią Dzidzię. Potem przychodzi sierżant MO i psuje atmosferę, ale sam zamawia sobie "Piwko, piwko... Duże!"

                          Polecam: http://www.youtube.com/watch?v=en1FuqlBTFk

                          M.

                          Comment

                          • skakacz
                            Member
                            • 02-2007
                            • 64

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beaviso Wyświetlenie odpowiedzi
                            Potem przychodzi sierżant MO i psuje atmosferę, ale sam zamawia sobie "Piwko, piwko... Duże!"
                            Tegoż sierżanta scenarzysta obdarzył interesującym nazwiskiem - Tufta...

                            Comment

                            • sodom
                              Senior
                              • 12-2002
                              • 351

                              #89
                              "Życie Kamila Kuranta", kwestia słowna. Przychodzi młoda kobieta do mieszkania i chwali się, że miała niezłą labę: " postawił parówkę z musztardą i Haberbuscha z jaką pianką".

                              Comment

                              • Seta
                                Piję piwo
                                • 10-2002
                                • 6964

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sodom Wyświetlenie odpowiedzi
                                " postawił parówkę z musztardą i Haberbuscha z jaką pianką".
                                Teraz to się nazywa hot-dog i Heineken
                                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎