Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PanOptikon
    Member
    • 07-2010
    • 75

    #91
    Westerplatte

    Może ktoś da radę rozszyfrować to piwo? Kadr pochodzi z filmu "Westerplatte" z 1967 roku.
    Attached Files

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #92
      Jeśli (sugerując się tytułem) akcja dzieje się w 1939 roku to strzelili kichę bo owe etki to wg mnie PPF-y z Tychów
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        #93
        "Skazany na bluesa"
        1. zespół Dżem popija piwko na próbie z bączka,
        2. sceny w parku, piwo kuflowe nieznanej marki, pewnie Tyskie. Syn Ryśka z identycznego kufla pije prawdopodobnie oranżadę,
        3. spotkanie zespołu i poważna rozmowa z Ryśkiem. Rysiek pije piwo butelkowe, nie rozpoznawalne przeze mnie.

        Comment

        • metalsrem
          Senior
          • 09-2008
          • 239

          #94
          W filmie "Pasażer" z Van Dammem dwóch podróżujących pociągiem popija sobie Guinessa Draught prosto z puszki. Dziwne że Widget im nie przeszkadza.
          Browar domowy SKOTAR

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #95
            Może któryś z nich to Chuck Norris? On sam sobie nabija azotem puszki z piwem.

            Comment

            • PanOptikon
              Member
              • 07-2010
              • 75

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeśli (sugerując się tytułem) akcja dzieje się w 1939 roku to strzelili kichę bo owe etki to wg mnie PPF-y z Tychów
              Tak, to są ostatnie godziny snu Europy w pokoju.

              Rzeczywiście można przyjąć, że widnieje na etykiecie coś na kształt korony znanej z Tyskiego. Ale wyczytałem, że PPF-y są datowane na okres 1945-1950. Jeśli film pochodzi z 1967 r. to chyba zbyt duża różnica?

              Comment

              • Myszon007
                Senior
                • 02-2007
                • 1208

                #97
                W filmie "Wymyk" z Robertem Więckiewiczem (premiera w przyszłym roku) bardzo ważną rolę odegra piwo "Rubin"
                Attached Files
                ♪♫

                Comment

                • bibosz
                  Junior
                  • 09-2010
                  • 9

                  #98
                  Witam wszystkich. W Misiu jest jeszcze jadna piwna scena.

                  Click image for larger version

Name:	miś piwo.jpg
Views:	1
Size:	22,6 KB
ID:	2032606

                  Tak sobie czasem myślę czy miłość to wogóle w życiu jest możliwa. (min. 5.30)

                  W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                  Comment

                  • ucho
                    Senior
                    • 05-2010
                    • 500

                    #99
                    Sauna

                    Youtube

                    Nie dooglądałem do końca, więc może się jeszcze piwo przewijać.
                    Last edited by ucho; 20-09-2010, 23:51.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sebanek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jeśłi chodzi o najlepszą reklamę, to dla mnie bezapelacyjnie:
                      http://www.youtube.com/watch?v=M2vHJ2XT8a8
                      Dla mnie jednak zdecydowanie te, choć Królewskie nie podbiło rynku, bo niestety było przeciętne.
                      Specjalnie dla was udostępniłem piosenkę z tła - wystarczy kliknąć gdziekolwiek na ekran!Postanowiłem złączyć wszystkie genialne reklamy piwa Królewskie, jak...


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Scenki fajne, ale dobre raczej na festiwal reklam niż podbój rynku. Może teraz by się lepiej przyjęły, wtedy to jednak rządził wizerunek "ogólnopolskie premium".

                        Comment

                        • Gringo
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 2151

                          Dziś obejrzałem film "Różyczka".
                          Akcja filmu koniec lat `60, pierwsze sceny filmu, główni bohaterowie wypoczywają na plaży nad Wisłą w Kazimierzu. Obok nich stoi butelka z piwem Okocim z krachlem.
                          Ciekawe czy to piwo było w roku 1967 dostępne na Lubelszczyźnie.

                          Comment

                          • Szemron
                            Junior
                            • 11-2010
                            • 9

                            Oglądałem ostatnio film "The Social Network" o twórcy Facebooka. Sam bym może nigdy tego nie zauważył, ale gdzieś w necie przeczytałem komentarz oburzonego internauty, który stwierdził, że Zuckerberg w pierwszej scenie zostawił niedopite piwo. Skandal W sumie to w amerykańskich filmach taka rzecz to chleb powszedni.
                            Bardziej od piwa lubię tylko filmy

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Tez nie cierpię, gdy w filmie ktoś zamawia coś do picia i zostawia, choćby to był sok jabłkowy. Najbardziej wkurzają mnie sceny podczas krótkich rozmów, wtedy zazwyczaj zostaje wszystko, a mnie trafia szlag.

                              Comment

                              • Cooper
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 6055

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                                Obok nich stoi butelka z piwem Okocim z krachlem.
                                Ciekawe czy to piwo było w roku 1967 dostępne na Lubelszczyźnie.
                                Nie było mnie w tym roku na świecie a już na pewno nie w obecnej reinkarnacji ale na 99 procent Okocim był tamże dostępny choć pewnie jako PRL-owska droższa marka typu premium jakbyśmy to obecnie określili. Dominowały zapewnie tańsze piwa z kilku lokalnych browarów z chociażby ZP w Lublinie. Piękne czasy ...
                                Odbiegamy jednak nieco od tematu który jest ciekawy.
                                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎