Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Arkadia Warszawa - teraźniejszość

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Też miałem przeczucie że to Ty, zythumie. Ale jak sam potwierdziłeś - mało kto lubi aby mu przeszkadzano podczas spotkań z płcią piękną . Tak więc do zobaczenia 'nastepną razą'. W Bierhalle oczywiście!
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • Krzysztof
      Senior
      • 04-2001
      • 1689

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent
      Wczoraj po raz pierwszy odwiedziłem Bierhalle. Po rozczarowaniu piwami serwowanymi w Browarmii przyznaję, że pokładałem w Bierhalle nadzieje, którym niewielu mogłoby sprostać. A jednak wizyta wywarła na mnie piorunujące wrażenie. Wystrój nie nasuwa żadnych wątpliwości - tak, to ma być piwiarnia rodem z Czech i Bawarii, oczywiście w lekko modernistycznym wydaniu. Po zrobieniu kliku zdjęć wystroju Bierhalle podszedł do mnie jegomość, który okazał się być włascicielem tego przybytku. Potwierdził to czego oczekiwałem: knajpa ma być dla zwykłych ludzi, którzy za 20 zł wyjdą najedzeni i napici, serwowane będą pils jasny i ciemny, pszenica jasna i ciemna, a na święta gotowy będzie koźlak. Poniedziałki to 50% ceny, przewidziany jest specjalny kącik dla stałych bywalców z kufelkami zawieszonymi na ścianach Po krótkiej rozmowie właściciel zaoferował pszeniczne na koszt firmy . Wrażenia z degustacji poniżej. Tak więc doczekaliśmy się w wawie minibrowaru o jakim marzyliśmy. Na zdrowie!

      Dziekuję za miłe słowa. Postaramy się żeby nasze piwa będą Waszymi ulubionymi piwami.
      Miło mi będzie Was witać podczas gotowania. Zawsze możecie liczyc na objaśnienia nas Piwowarów.
      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
      www.twojmalybrowar.pl

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        wczoraj kadzie były puste - ale mam nadzieję, że znajomi następnym razem zobaczą już w nim leżakujące piwko!! - napewno wrócimy do Bierhalle!!
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • Krzysztof
          Senior
          • 04-2001
          • 1689

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia
          wczoraj kadzie były puste - ale mam nadzieję, że znajomi następnym razem zobaczą już w nim leżakujące piwko!! - napewno wrócimy do Bierhalle!!

          Na widok publiczny są wystawione naczynia warzelni, w których sporządza się zacier, filtruje się go i następnie uzyskaną brzeczkę gotuje się z chmielem. Następnie ugotowana brzeczka trafia do innych pomieszczeń, gdzie fermentuje i leżakuje.

          Tak w ogóle to wczoraj była gotowana warka od godziny 14.30 do 21.30
          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
          www.twojmalybrowar.pl

          Comment

          • Krzysztof
            Senior
            • 04-2001
            • 1689

            Dunkel Weizen znalazł się w sprzedaży w dniu dzisiejszym od godziny 18.

            Zapraszamy
            Last edited by Krzysztof; 19-10-2005, 17:26.
            Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
            www.twojmalybrowar.pl

            Comment

            • mareks
              Senior
              • 05-2002
              • 1939

              I ja wczoraj w Bierhalle byłem
              pyszne piwko piłem
              chleb ze smalcem zajadałem
              browar obejrzałem.

              Tworząc ten browar wykonałeś Krzysztofie kawał wspaniałej roboty.
              Jestem pełen podziwu !!!!!!!

              Pszeniczniak był wspaniały. Niechaj następne piwka będą tak samo dobre a nawet lepsze.
              Obiecuję odwiedzać Bierhalle za każdym razem, gdy będę w Warszawie.
              Życzę Wam jak największej liczby zadowolonych klientów.

              Twoje zdrowie!!!!
              Attached Files

              Comment

              • mareks
                Senior
                • 05-2002
                • 1939

                Dzisiaj już na spokojnie bo wczoraj pisałem na gorąco, po powrocie.

                Wystrój i atmosfera bardzo mi się podobała. Pasowała też bawarska muzyka w tle, na tyle cicho, że nie przeszkadzała w rozmowie ale było ją słychać.

                Śmiesznie wyglądają barmani i kelnerzy w skórzanych bawarskich spodniach, ale koszule też powinni mieć w stylu bawarskim.
                No i piwowarzy też powinni być odpowiednio ubrani

                Byłem razem ze znajomym i podczas degustacji piwka przysiadł sie do nas Właściciel. Opowiadał o sprawach technicznych i finansowych dotyczących założenia takiego browaru.
                Z jego słów wynika, że jest smakoszem piwa i postanowił połączyć pasję z biznesem.

                Comment

                • Krzysztof
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 1689

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks
                  Dzisiaj już na spokojnie bo wczoraj pisałem na gorąco, po powrocie.

                  Wystrój i atmosfera bardzo mi się podobała. Pasowała też bawarska muzyka w tle, na tyle cicho, że nie przeszkadzała w rozmowie ale było ją słychać.

                  Śmiesznie wyglądają barmani i kelnerzy w skórzanych bawarskich spodniach, ale koszule też powinni mieć w stylu bawarskim.
                  No i piwowarzy też powinni być odpowiednio ubrani

                  Byłem razem ze znajomym i podczas degustacji piwka przysiadł sie do nas Właściciel. Opowiadał o sprawach technicznych i finansowych dotyczących założenia takiego browaru.
                  Z jego słów wynika, że jest smakoszem piwa i postanowił połączyć pasję z biznesem.


                  Drogi Kolego! Barmani mieli na sobie koszule w stylu bawarskim.
                  Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                  www.twojmalybrowar.pl

                  Comment

                  • mareks
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1939

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
                    Drogi Kolego! Barmani mieli na sobie koszule w stylu bawarskim.


                    Jezeli tak to przepraszam.
                    Mogłem nie zauważyć.
                    Bardziej interesowała mnie instalacja browaru no i kelnerki.

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      1. Chciałem dziś porównać jasny z ciemnym pszenicznym. Nie udało się. Jasne "wyszło". Nikt nie spodziewał się podobno, że będzie takie zapotrzebowanie. Pytanie co będzie jak "wyjdzie" ciemne po 7,50 za 0,4 l.?

                      2. Ci co dziś liczyli, że napiją się piwa z bierhalle po godz. 18.30 będą rozczarowani, gdyż jak głosi wywieszka, tylko do tej godziny otwarta jest dzisiaj resatauracja.
                      Last edited by Ahumba; 20-10-2005, 12:16.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • zythum
                        Kot Makawity
                        • 08-2001
                        • 8305

                        Jeżeli takie zamknięcia mają się powtarzać to proponuję zrobić stronę www i zamieszczać tam informację aby ludzie nie jeździli na darmo.
                        To inaczej miało być, przyjaciele,
                        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                        Rządzący światem samowładnie
                        Królowie banków, fabryk, hut
                        Tym mocni są, że każdy kradnie
                        Bogactwa, które stwarza lud.

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                          (...) 2. Ci co dziś liczyli, że napiją się piwa z bierhalle po godz. 18.30 będą rozczarowani, gdyż jak głosi wywieszka, tylko do tej godziny otwarta jest dzisiaj resatauracja.
                          Wiadomo dlaczego?
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • Małażonka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 4602

                            Z tego co pisał Krzysztof, to z powodu konferencji prasowej...

                            PS. Ahumba, 7,50 zł jest 0,50 litra piwa

                            Comment

                            • grzeber
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2868

                              To ciemna pszenica sprzedawana jest w szklankach 0,5 l,a jasna w 0,4 l ?

                              A może pojawiło się już nowe firmowe szkło ?
                              pozdrawiam
                              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                              Comment

                              • Krzysztof
                                Senior
                                • 04-2001
                                • 1689

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
                                To ciemna pszenica sprzedawana jest w szklankach 0,5 l,a jasna w 0,4 l ?

                                A może pojawiło się już nowe firmowe szkło ?

                                Szkło reklamowe jest zamówione. Dam znać jak trafi do lokalu i do sprzedaży.
                                Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                                www.twojmalybrowar.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎