Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Arkadia Warszawa - teraźniejszość

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piwowar2
    Senior
    • 11-2001
    • 588

    Radler jest dobry, leczy kaca.

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      Na kaca dzisiaj bardzo pomógł mi Dunkel Weizen
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • Andi
        Senior
        • 07-2001
        • 1915

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwowar2
        Krzysztof,
        czy bedziecie oferowac tez mieszanki piwne, takie jak Radler lub Cola-Weizen? Na Bawarii ten pierwszy jest bardzo powrzechny a i ja nieraz chetnie po Radlera siegam. Co do drugiego, to jeszcze nie probowalem.
        Chociaz nie bylem w Bierhali i nie znam zagran strategicznych wlasciciela to chyba moge nawet ja odpowiedziec na to pytanie.
        Jak beda chetni to sie poda.
        Radlery,Alsterwasser i inne mieszanki na pewno nie beda extra produkowane i w osobnych tankach magazynowane.
        Wystarczy z jednego nalewaka nalac pilsa a z drugiego Fante i juz mamy Radlera.
        jezeli duzo Kobiet bedzie przychodzilo do lokalu napewno bedzie bardzo popularny-znam to po mojej Zonie-zawsze zamawia Pilsa i Fante i sama sobie miesza wedlug Zyczen
        Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

        http://www.andreas-kronkorken.de

        Comment

        • Krzysztof
          Senior
          • 04-2001
          • 1689

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
          Na kaca dzisiaj bardzo pomógł mi Dunkel Weizen

          I myslę że jest to bardzo dobry wybór.
          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
          www.twojmalybrowar.pl

          Comment

          • mluk
            Senior
            • 01-2005
            • 778

            Dość czytania!

            Idę w tym tygodniu!



            Mam tylko nadzieję, że niczego akurat nie zabraknie...
            "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

            Comment

            • Krzysztof
              Senior
              • 04-2001
              • 1689

              Informuje wszystkich zainteresowanych, że jutro 26.10.2005 r. "Bierhalle" będzie nieczynne.

              W czwartek, piątek i w sobotę będziemy warzyli piwo (nie chcę pisać że będziemy produkowali brzeczkę).
              Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
              www.twojmalybrowar.pl

              Comment

              • mluk
                Senior
                • 01-2005
                • 778

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
                Informuje wszystkich zainteresowanych, że jutro 26.10.2005 r. "Bierhalle" będzie nieczynne.

                W czwartek, piątek i w sobotę będziemy warzyli piwo (nie chcę pisać że będziemy produkowali brzeczkę).
                Czy w sobotę (wtedy planuję się wybrać) będą do kupienia pils i pszeniczki?
                "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  Miałem dziś odwiedzić Bierhalle, ale skoro zamkli się , to jutro z sopistą się tam wybieramy. My będziemy ok. 18-tej. Dołączy ktoś?
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
                    Informuje wszystkich zainteresowanych, że jutro 26.10.2005 r. "Bierhalle" będzie nieczynne.
                    Coś często podwoje są zamykane, my to na forum wiemy i nie przychodzimy ale szarzy ludzie...
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • kalifat
                      Senior
                      • 10-2004
                      • 1168

                      Miałem niewątpliwą przyjemność być wczoraj w Bierhalle.
                      Wystrój bardzo ciekawy, stoły i bary na dwóch poziomach, obsługa miła i nie narzucająca się (ale czujna), bawarscy orkiestranci (co i po włosku zaspiewać potrafią), telewizory z Eurosportem i przede wszystkim 2 piwne GARY

                      No, ale nie po to się tam wybrałem.
                      Punkt 1 programu czyli piwo mnie zachwyciło, zarówno smakiem jak i widokiem. Dunkel był świetny, ale Pils to wg mnie 'mistrzostwo świata'. Pewnie o nich coś się znajdzie w dziale Piwo-Konkretnie. Polecam również kuchnię Bierhallską, bo pielmienie są rzeczywiscie świetne, a i smalec z chlebem niczego sobie. Szkoda, że tak szybko to się kończy.

                      Dziękuję również Krzysztofowi za poświęcony mi czas, za opowieści historyczne o powstawaniu browaru, za inne opowiastki okołopiwne, za pokaz gotowania i za obejrzenie browaru od ... kuchni. Szkoda, że nie dało się spróbowac tego co było w leżakach . Tak więc trzeba na degustację przyjść ponownie, ale warto.

                      Poza tym stałem się posiadaczem 4 nowych wafelków, które może dziś uda mi się dodać do Kolekcjonerstwa (aha, chetnych zapraszam na PW lub ... na Al.JPII 82 do Arkadii ).

                      ----------
                      Jeszcze raz dzięki Ci Krzysztofie, bo robisz naprawdę świetne piwo. I widać to nie tylko moje zdanie, bo ludzi w Bierhalle było wczoraj sporo.
                      bla bla bla

                      Comment

                      • pIvo
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 290

                        Wczoraj udało mi się odwiedzić Bierhalle w Arkadii. Duże brawa za odwagę i rozmach! We wczesnych godzinach popołudniowych było wprawdzie więcej osób z obsługi niż gości, ale to przecież początki. Szczególne gratulacje za piwo pszeniczne ciemne, szklaną instalację warzelniczą, oraz za bawarskie stroje. Z pewnością odwiedzę to miejsce jeszcze wielkokrotnie!
                        http://kapsle.w.interia.pl

                        Comment

                        • Krzysztof
                          Senior
                          • 04-2001
                          • 1689

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
                          Miałem niewątpliwą przyjemność być wczoraj w Bierhalle.
                          Wystrój bardzo ciekawy, stoły i bary na dwóch poziomach, obsługa miła i nie narzucająca się (ale czujna), bawarscy orkiestranci (co i po włosku zaspiewać potrafią), telewizory z Eurosportem i przede wszystkim 2 piwne GARY

                          No, ale nie po to się tam wybrałem.
                          Punkt 1 programu czyli piwo mnie zachwyciło, zarówno smakiem jak i widokiem. Dunkel był świetny, ale Pils to wg mnie 'mistrzostwo świata'. Pewnie o nich coś się znajdzie w dziale Piwo-Konkretnie. Polecam również kuchnię Bierhallską, bo pielmienie są rzeczywiscie świetne, a i smalec z chlebem niczego sobie. Szkoda, że tak szybko to się kończy.

                          Dziękuję również Krzysztofowi za poświęcony mi czas, za opowieści historyczne o powstawaniu browaru, za inne opowiastki okołopiwne, za pokaz gotowania i za obejrzenie browaru od ... kuchni. Szkoda, że nie dało się spróbowac tego co było w leżakach . Tak więc trzeba na degustację przyjść ponownie, ale warto.

                          Poza tym stałem się posiadaczem 4 nowych wafelków, które może dziś uda mi się dodać do Kolekcjonerstwa (aha, chetnych zapraszam na PW lub ... na Al.JPII 82 do Arkadii ).

                          ----------
                          Jeszcze raz dzięki Ci Krzysztofie, bo robisz naprawdę świetne piwo. I widać to nie tylko moje zdanie, bo ludzi w Bierhalle było wczoraj sporo.

                          Dziękuję za miłe słowa. Cieszy mnie że Dunkel Weizen smakuje. Oczywiście następne warki będą trochę ciemniejsze, ale zmiany będą bardziej ewolucyjne niż rewolucyjne...
                          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                          www.twojmalybrowar.pl

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99
                            Krzysztof i obsługa w Bierhalle.

                            nie widze u Krzyska bawarskich szortow , bawarskiego kapelusza z piorkiem , bawarskich szelek i bawarskiego brzucha (a przynajmniej tu nie wyszedl za dobrze)! Proponuje brac przyklad z reszty pracownic i pracownikow browaru. W grudniu jak bede odbywal wizytacje- bacznie skontroluje stroj !!
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • sloniatko
                              Senior
                              • 02-2004
                              • 1014

                              Pierwszą wizytę mamy tz. ja, Słoneczko i Oliwka mamy juz za sobą. Lokal bardzo przypadł nam do gustu, ładny wystruj, miła obsługa, smaczne jedzenie (nawet mleko - przynajmniej tak twierdzi moja córeczka ) a przede wszytkim wyśmienite piwo . Jutro znowu tam zajdziemy.
                              Jeszcze raz duży plus za obsługę, Panie były tak miłe, że wyszukały nam miejsce w kątku gdzie Oliwka mogła zostać spokojnie nakarmiona przez mamę i zarezerwowały je też dla nas, kiedy wróciliśmy tam na kolejno piwko za dwie godzinki.
                              Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Obsługa jest rzeczywiście bardzo miła, ale strasznie natrętna. Nie lubię, jak się mnie ktoś co 15 minut pyta, czy może czegoś jeszcze bym nie zamówił.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎