Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Arkadia Warszawa - teraźniejszość

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przemar
    Member
    • 09-2005
    • 74

    Witam
    w listopadowym numerze pewnego pisma znalazłem artykuł o BierHale i ich zamierzeniach inwestycyjnych, notabene zamieszczono tam również wywiad z pewnym panem Krzysztofem - przedstawionym jako kierownik produkcji i główny piwowar .
    Co do inwestycji, bo Krzyś nie chce nic mówić to jak wiecie Katowice, Łódź i lokal przy Rynku Głównym w Krakowie - 700m2. A potem w każdym mieście wojewódzkim.
    Biorąc po d uwagę, że jak podano w artykule koszt jednego minibrowaru to "grubo ponad 1 mln euro" to interes z niezłym rozmachem. Krzyś jako główny piwowar bedzie miał co robić. Jestem ciekawy jak na to zapatruje się CK Browar.
    W Krakowie też będą szklane kotły?
    Pozdrawiam

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2868

      A co to za tajemicze "pewne pismo" ?
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • Krzysztof
        Senior
        • 04-2001
        • 1689

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemar
        Witam
        w listopadowym numerze pewnego pisma znalazłem artykuł o BierHale i ich zamierzeniach inwestycyjnych, notabene zamieszczono tam również wywiad z pewnym panem Krzysztofem - przedstawionym jako kierownik produkcji i główny piwowar .
        Co do inwestycji, bo Krzyś nie chce nic mówić to jak wiecie Katowice, Łódź i lokal przy Rynku Głównym w Krakowie - 700m2. A potem w każdym mieście wojewódzkim.
        Biorąc po d uwagę, że jak podano w artykule koszt jednego minibrowaru to "grubo ponad 1 mln euro" to interes z niezłym rozmachem. Krzyś jako główny piwowar bedzie miał co robić. Jestem ciekawy jak na to zapatruje się CK Browar.
        W Krakowie też będą szklane kotły?
        Pozdrawiam
        Spokojnie drodzy Koledzy? Tylko spokojnie.... Na wszystko przyjdzie czas... Na informacje też....
        I to by było na tyle....
        Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
        www.twojmalybrowar.pl

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
          Gdy próbuję dziś wejść na ten adres podawany jest komunikat:

          podany adres nie istnieje
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • grzeber
            Senior
            • 05-2002
            • 2868

            Mi również, zaręczam jednak, że gdy wysyłałem tego posta to strona istniała .
            pozdrawiam
            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

            Comment

            • browobroda
              Gość
              • 11-2005
              • 5

              i tu się mylisz GRZEBER. Strona nie istnieje już od ponad 3 tygodni i chyba nie ma zamiaru powstać z prochu. Czas odświeżyć cache przeglądarki. A tak przy okazji to ktoś wie dlaczego nic się w tym temacie nie dzieje?

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browobroda
                i tu się mylisz GRZEBER. Strona nie istnieje już od ponad 3 tygodni i chyba nie ma zamiaru powstać z prochu. Czas odświeżyć cache przeglądarki. A tak przy okazji to ktoś wie dlaczego nic się w tym temacie nie dzieje?
                Myślę, że Krzysztof nam to wyjaśni.
                Natomiast w kwestii Grzebera to Ty się mylisz. Bo zaraz po otwarciu Bierhalle i gdy Grzeber ten adres podawał strona normalnie otwierała się.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • browobroda
                  Gość
                  • 11-2005
                  • 5

                  ... i było to właśnie ponad 3 tygodnie temu. Tak czy siak - nie chodzi. Szkoda.

                  Comment

                  • grzeber
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2868

                    Ahumba dobrze sprostował, że chodziło mi o tego maila który był w cytacie. Nigdy bym nie podał na forum niesprawdzonego linka.

                    Faktem jest, że na stronę wszedłem tylko raz a później nie zaglądałem więc nie wiedziałem, że od pewnego czasu nie działa.
                    pozdrawiam
                    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
                      A co to za tajemicze "pewne pismo" ?
                      Może chodzi o Przegląd Techniczny , w tej gazecie jest wzmianka o browarach restauracyjnych i o Krzysztofie Ozdarskim.

                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browobroda
                        . Strona nie istnieje już od ponad 3 tygodni i chyba nie ma zamiaru powstać z prochu.
                        Powstała, powstała. Znów strona tytułowa pod adresem:
                        Bierhalle to koncept łączący niepowtarzalny smak piwa z wyśmienitą kuchnią. Oznacz #bierhallerestauracje pokaż, jak świetnie się bawisz. Lokale Bierhalle stylizowane są na niemieckie piwiarnie. Znajdują się w galeriach handlowych lub przy reprezentacyjnych ulicach i placach dużych miast Polski.

                        do obejrzenia
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • Krzysztof
                          Senior
                          • 04-2001
                          • 1689

                          W Bierhalle jest dostępny Hell. To już piąte nasze piwo. Mam nadzieję, że przypadnie on Wam do gustu tak jak poprzednie wytwory naszych rąk. Zapraszamy do degustacji.
                          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                          www.twojmalybrowar.pl

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
                            W Bierhalle jest dostępny Hell. To już piąte nasze piwo. Mam nadzieję, że przypadnie on Wam do gustu tak jak poprzednie wytwory naszych rąk. Zapraszamy do degustacji.
                            Z przyjemnością jutro zdegustuję

                            Comment

                            • Maremali
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1955

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                              Wiele kobiet (nie tylko zresztą) nie wypije piwa bez soku. I wiele pyta się o dodatek w tej postaci nawet w Bierhalle..., ale one lubią taki smak - piwo smakowe byłoby według nich beee (bo nie słodkie, bo z goryczką, bo nie takie do jakiego są przyzwyczajone) i poprawiłyby smak tego piwa...dodatkiem soku. Tego się nie przeskoczy.
                              A czy w cenę soku do piwa wliczona jest słomka zapewne są tacy, którzy lubią pić piwo z sokiem w ten sposób?
                              http://maremali.web-album.org/

                              Comment

                              • Małażonka
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 4602

                                Oczywiście

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎