Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Beczulki wciaz drogie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beny
    Senior
    • 03-2001
    • 984

    #76
    Człowiek z Polski to Piotr Tyburca - na kazdej wiekszej polskiej giełdzie jest uchwytny.
    Rosjanin Tkacz (przepraszam o ile zrobilem literowki) jest uchwytny czasami na gieldzie w Martinie no i rok rocznie w Moskwie :-)

    Ja osobiście kupie polskie puszki 5 litrowe lub wymienie na inne birofilia
    Z piwnym pozdrowieniem
    Radosław Kwiecień

    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

    Comment

    • piotrsh
      Senior
      • 07-2003
      • 435

      #77
      Mam na zbyciu Warsteinera (z kranikiem). Pewnie będę na giełdzie w katowickim Spiżu-beczka będzie do odebrania.
      Pawełek 11.12.2006 godz. 14.51

      Comment

      • piwko79
        Junior
        • 09-2005
        • 24

        #78
        Moim zdaniem jest tak drogo ponieważ bardziej płacimy za''fajny'' wygląd opakowania niż za zawartość.Niestety

        Comment

        • franekf
          Senior
          • 06-2004
          • 944

          #79
          Odświeżę ten dość stary temat - mi udało sie kupić beczułkę pszenicznego Kapuzinera za 45 złotych (beczułka z wbudowanym kranikiem w takiej samej cenie był też np. Paulaner - i ciągle jest) - jak za piwo pszeniczne moim zdaniem nie jest to bardzo wysoka cena, biorąc pod uwagę że niemieckie weissy kosztują u nas około 5 złotych.
          Mam tylko jeden problem - pienienie się piwa... Co zrobić żeby na początku nie płynęła sama piana?? Piwo stało spokojnie w lodówce 24 godziny, a i tak było jak zawsze - na poczatku piana, a potem rozgazowane piwo. Ma ktoś na to jakąś metodę? Bo mam chęć na tego Paulanera, ale szkoda wydawać 45 złotych jeżeli za 50 będę miałe 10 dobrze nagazowanych piw w butelkach.
          Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
          http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
          Piwny Janusz bez Teku

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎