Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Szczyrzyc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #46


    tutaj zamieszcałem ośrodki, gdzie można przenocować. zapewne w samym budynku centrum turystycznego, gdzie mieści się i browar powiedzą jak do poszczególnych dojechać jeśli sami by nie dysponowali.

    Comment

    • Bruzz
      Junior
      • 05-2007
      • 19

      #47
      Czy premiera nowo uwarzonego piwa jest pewna? być może będę miał okazje pojawić się w okolicach Szczyrzyca w ten weekend (najprawdopodobniej niedziela) ale nie chcę jechać na darmo - można prosić o jakieś szczegóły dotyczące lokalu (rozumiem że chodzi o niejaką "Kawiarnię Pani Czepiel") i dostępności piwa?

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #48
        Co do kawiarni to masz rację. O piwie to pewnie będzie wiedział więcej Pan Czepiel. Niemniej dzwoń do kawiarni. Kilku podzwoni to i pod telefonem będą wiedzieć. Ja się może kopsnę 2 maja.
        Last edited by e-prezes; 29-04-2009, 12:08.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          #49
          No to było otwarcie beczki (kranu) ?

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #50
            Ojś, nie wiem, bo nie dotarłem. Zmieniły mi się plany. Na bank podskoczymy z ray po 12stym.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #51
              No to ja właśnie od 12 maja będę w Krakowie, o czym już dałem znać w innym wątku

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #52
                Na BA relacja z otwarcia. Myślę, że można spokojnie dodać nowy browar do listy.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  #53
                  Ha - są butelki!

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    #54
                    Butelki są półlitrowe po 5 zł za piwo i 5 zł kaucji za butelkę. W magazynie czekają już butelki 0,7l. Można też wyporzyczyć beczułki 5, 10 i 20 litrowe, no ale ze względu na ich koszt, należy wcześniej zdobyć zaufanie piwowara

                    Dojazd do Szczyrzyca trochę się zmienił. Na dzień dzisiejszy są 3 kursy PKS. Z RDA (regionalny dworzec autobusowy) z Krakowa odjeżdżają o 8:55, 14:15 i 18:40. Są to kursy do miejscowości Półrzeczki. Ze Szczyrzyca do Krakowa powroty są o 5:36, 12:04 i 17:06.

                    Więcej kursów i w dogodniejszych godzinach oferują busy z firmy Michalus (duże czerwone M nad szybą czołową busa), startujące z parkingu przy ulicy Ogrodowej, czyli po drugiej stronie dworca pkp w porównaniu z RDA. Odjazdy z Krakowa w dni robocze o: 6:30, 7:35, 10:50, 11:50, 14:15, 15:15 i 17:50. W soboty o 7:45, 11:55, 15:25, 18:35, w niedziele o 7:45, 11:30, 15:25 i 18:35. Busy kursują Alejami i Wielicką, Wieliczkę i Dobczyce i można je łapać po drodze. Uwaga: Z Krakowa mogą wyruszyć 3-5 minut przed czasem!

                    Powroty busów ze Szczyrzycaw dni robocze o: 5:00, 6:00, 8:00, 9:15, 12:15, 13:35, 16:15, w soboty o 6:15, 10:15, 13:40, 16:55, w niedziele o 6:05, 10:55, 13:30, 16:55.

                    Bilet kosztuje 6,50
                    Last edited by Pendragon; 15-05-2009, 11:06.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      #55
                      Jak tam teraz wygląda dojazd? Jeżdżą nadal te busy? Orientuje się ktoś?
                      Czemu ten Kraków to taka wiocha, że nigdzie rozkładu busiarstwa nie można znaleźć?
                      A jak już coś się znajdzie to rozkład z 2006 czy 2008...
                      Ten TU (Linia M) wygląda na nowy, ale kto tam wie....
                      Last edited by Pendragon; 02-02-2010, 14:14.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jak tam teraz wygląda dojazd? Jeżdżą nadal te busy? Orientuje się ktoś?
                        ....
                        Ten TU (Linia M) wygląda na nowy, ale kto tam wie....
                        Jakoś na oko wygląda, że aktualny bo było jeżdżone w grudniu.

                        A jak nie bezpośrednio z Krakowa, to można przez Dobczyce.
                        Sprawdź też tu

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          #57
                          Na RDA sprawdzałem i na dzień dzisiejszy są tylko 2 PKSy - jeden o 8:55 jeżdżący tylko wo soboty i niedziele oraz codzienny o 14:10 - śmiech na sali...
                          Na siłę to można by tam pojechać w sobotę niedzielę tym porannym a wrócić tym drugim. Trochę dużo piwa się w tym czasie wypije

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #58
                            Nie wiem czy działa jeszcze linia M(ichalusa) do Półrzeczki przez Szczyrzyc. Trzeba to sprawdzić osobiście przy dworcu. Mogę to zrobić dopiero jutro.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie wiem czy działa jeszcze linia M(ichalusa) do Półrzeczki przez Szczyrzyc. Trzeba to sprawdzić osobiście przy dworcu. Mogę to zrobić dopiero jutro.
                              O, świetnie.

                              Zaciąłem się i znalazłem, ale dopiero gdy przypomniałem sobie, że firma jest z Dobczyc


                              Co nie znaczy jeszcze, że jeździ
                              Last edited by Pendragon; 02-02-2010, 17:35.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • karweg
                                Junior
                                • 02-2010
                                • 1

                                #60
                                podejrzałam tylko 2 ostatnie posty, i nie wiem czy będzie na temat, ale postaram sie
                                Mbusy kursują dlej, jak najbardziej, ale Szczyrzyc-Krakow-Szczyrzyc. Rozkłady podne w powyzszym linku sa aktualne.
                                Pozdrawiam

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎