Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo roku 2005 - piwa do sprawdzenia - czyli ktokolwiek widział ktokolwiek wie :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
    Piwo roku 2004! .
    A nie 2005?

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
    Wszyscy wypowiadający się powyżej będą mogli zagłosować. Aha i proszę nie zalać mnie PW czy ja też.

    Hura!!! A chciałem nic nie pisać, bo regulamin to regulamin i już sie pogodziłem z losem. Warto jedank, nawet nieśmiało, poprotestować.
    Poszukuję

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
      A nie 2005? (...)
      Nie 2005 bo Plebiscyt na piwo roku 2005 rusza jutro, regulamin również poznacie jutro, a nie dziś i już dosyć na ten temat.

      A teraz prosiłabym te osoby, które mają dostęp do Listy piw, czyli te, które spełniają warunki poprzedniego konkursu, o spojrzenie na Listy Piw, moze brakuje tam jakiegoś piwa, które piliście w zeszłym roku.

      Jeżeli macie jeszcze jakieś inne uwagi dotyczące np. kategorii czy czegoś innego, co mi w obecnej chwili nie przychodzi do głowy, zgłoście to dzisiaj, to się przemyśli. Lepiej takie uwagi zgłosić dzisiaj, niż po ruszeniu konkursu. Jest większa szansa na ich uwzglednienie, jeśli będą się wydawały być sensownymi.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎