Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dlaczego u nas w browarorestauaracjach ceny są tak wysokie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jimmy_jb
    • 11-2005
    • 911

    A konkretniej? Jakieś zdjęcie? W miarę możliwości z datą przydatności bo chyba nie rozmawiamy o outletach.
    Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
      A konkretniej? Jakieś zdjęcie? W miarę możliwości z datą przydatności bo chyba nie rozmawiamy o outletach.
      Naprawdę chcesz zdjęcie np Ataku Chmielu za 5 z groszami?
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Jimmy_jb
        • 11-2005
        • 911

        Po prostu się dziwię bo w mojej okolicy ceny w marketach są dużo wyższe.
        Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          Naprawdę chcesz zdjęcie np Ataku Chmielu za 5 z groszami?
          A kto kupuje jeszcze Atak Chmielu? Cena na to piwo musiała pójść w dół.
          Last edited by Pendragon; 08-04-2017, 08:49.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            A kto kupuje jeszcze Atak Chmielu? Cena na to piwo musiała pójść w dół.
            Ja kupuję
            A co masz do Ataku Chmielu? Świetny klasyk, smaczne piwko dobrej cenie.
            Nie mówiąc o Pierwszej Pomocy w cenie 4,29
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              "Mam to", że od jego debiutu wiele się na naszym rynku zmieniło, tj. pojawiło się wiele lepszych odmian IPA. Atak chmielu po prostu nie robi już wrażenia ani na mnie, ani na innych klientach - z tego co słyszę w sklepach.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • karpiowski
                Junior
                • 11-2008
                • 23

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                "Mam to", że od jego debiutu wiele się na naszym rynku zmieniło, tj. pojawiło się wiele lepszych odmian IPA. Atak chmielu po prostu nie robi już wrażenia ani na mnie, ani na innych klientach - z tego co słyszę w sklepach.
                To jest Twoja osobista opinia. Nie zmienia ona jednak faktu, że Atak Chmielu to najlepiej sprzedające się obecnie piwo rzemieślnicze w Polsce.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Ok, a skąd takie dane?

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • karpiowski
                    Junior
                    • 11-2008
                    • 23

                    Nikt nie robił jak dotąd takich zestawień, ale wiadomo, że Pinta to największy gracz na rynku, a oni nie ukrywają, że Atak Chmielu to ich najlepiej sprzedające się piwo.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎