Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tyskie: nowa butelka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #31
    Qbric napisał

    Teraz należy spodziewać sie wypowiedzi sznownego kolegi Slavoya odnośnie tego piwka
    Wypowiem się:
    Smakowi Gronia faktycznie nie można zbyt dużo zarzucić. Żeby było można, to piwo musiałoby jakiś smak wogóle mieć...
    Kudłaty napisał:
    A może bendą tylko robili beczułki pięcio litrowe , to by było fajnie.
    Terror FCJP
    BĘDĄ; PIĘCIOLITROWE.

    Ogólnie mysląc, butelka 0,66 to bardzo dobry pomysł - Przynajmniej jest jakaś różnorodność.
    Dla mnie akurat te 160ml to nie jest wielka różnica pojemnościowa, bo to tylko jeden łyk więcej. Kiedy pojemności dotrą do tych bardzo popularnych na Półwyspie Iberyjskim, czyli 1,0 l., butelka "ptysiówka" zakręcana. To wtedy będę zadowolony, ponbieważ mało kiedy poprzestaję na 0,5l. Przykładem takiej butelki jest Hiszpańska Alhambra.
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #32
      No dobra, powiedzmy sobie szczerze - nawet, jak będą litrowe, to i tak nie kupię mniej niż dwie
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Nicolae
        Gość
        • 09-2001
        • 99

        #33
        Slavoy, nie powinieneś poprawiać kogoś a następnie samemu robić błędy. Wygląda to jakoś tak niepoważnie.

        Co do pojemności butelki, to każdy mam swoją ulubioną. Ja lubię 0,5l, moja żona 0,33l, Slavoy 1,0l a Marusi ideał to butelka 2l . Grunt żeby w tych butelkach było dobre piwo

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎