Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tanie piwo pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wojtek123
    Junior
    • 01-2007
    • 8

    #46
    ops Veltins nie jest piwem pszenicznym ... a tym bardziej mnie dziwi obecność Veltinsa w Plusie..... dziwne

    Comment

    • wojtek123
      Junior
      • 01-2007
      • 8

      #47
      a w który Makro byliście? bo jest ich 25?

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojtek123 Wyświetlenie odpowiedzi
        ops Veltins nie jest piwem pszenicznym ... a tym bardziej mnie dziwi obecność Veltinsa w Plusie..... dziwne
        A kto tu pisze o Veltinsie?
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • wojtek123
          Junior
          • 01-2007
          • 8

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
          A kto tu pisze o Veltinsie?
          ops .. troszke wypiłem jak pisałem,,,, pozdrawiam

          Comment

          • dzidek1960
            Senior
            • 01-2003
            • 1548

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            W Plusie w Kątach Wrocławskich Valentinsa przecenili na 2,29 - to już jest SUPER cena za pszeniczkę
            Obniżka ceny dotyczy całej sieci plusa i ma skłonić przeciętnego klienta sieci do sięgnięcia po to piwko. Tylko dlaczego ja zrobiłem sobie jego zapas przed obniżką?
            "Ma jednak kraj polski napój warzony
            z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
            piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
            do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
            mieszkańców, lecz i cudzoziemców
            wybornym smakiem"
            Jan Długosz, Historie Piwne
            Moja strona www w początkowym okresie budowy

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #51
              Valentins jest w ostatnich tygodniach najczęściej kupowanym przeze mnie piwem obok Zwierzyńca Pilsa. Wg. mnie rewelka! Pijałem lepsze piwa i lepsze pszeniczniaki, ale nie za tą cenę... Pierwszy raz nie szkoda mi pszeniczniaka na eksperymenty z cytrynką czy mieszaniem z innymi...
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960 Wyświetlenie odpowiedzi
                Obniżka ceny dotyczy całej sieci plusa i ma skłonić przeciętnego klienta sieci do sięgnięcia po to piwko. Tylko dlaczego ja zrobiłem sobie jego zapas przed obniżką?
                Widocznie Plus w Radzionkowie nie należy do całej sieci bo tam Valentins kosztuje 2.89.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • piwofil2
                  Junior
                  • 08-2007
                  • 14

                  #53
                  Baltas ze Svyturysa

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szq Wyświetlenie odpowiedzi
                  Znacie jakies piwo pszeniczne ktore przecietny student mogl by pic na codzien? Poszukuje takowego piwa juz od dluzszego czas niestety najtansze jakie znalazlem kosztuje 5,80 zl co powoduje ze moge nim delektowac sie dosc zadko.
                  Litewskie piwo pszeniczne. Wyśmienite. Gęsta piana. Konkuruje z zachodnimi pszeniczniakami jakoscia i cena. Ok. 3 PLN w sklepie. Pojawia sie juz w pubach.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                    Widocznie Plus w Radzionkowie nie należy do całej sieci bo tam Valentins kosztuje 2.89.
                    Bo już znowu podrożał
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Kamień
                      Senior
                      • 07-2007
                      • 361

                      #55
                      Valentins jest naprawdę zacnym piwkiem, choć może być kłopot z jego kupnem. Jeszcze go nie widziałem w innym sklepie niż Plus. Ma może trochę, zbyt dużo gazu, który tłumi smak, ale można sobie z tym poradzić . Do tanich piw pszenicznych niewątpliwie można zaliczyć także Obołonia-kosztuje 3,50 - 3,80zł a jest, krótko mówiąc, znakomity. Jeśli się dobrze rozejrzeć to okaże się, iż jest ona całkiem łatwo dostępny. Dodam jeszcze, że ''taniość" piwa może okazać się rzeczą względną - ja osobiśćie wolę wypić w tygodniu jednego Paulanera, kosztującego 5zł, niż 4 "zwykłe piwa", takie jak żywiec, tyskie etc. kosztujące ok. 2,50zł.

                      Comment

                      • sergioP
                        • 09-2005
                        • 1261

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kamień Wyświetlenie odpowiedzi
                        ...ja osobiśćie wolę wypić w tygodniu jednego Paulanera, niż 4 "zwykłe piwa", takie jak żywiec, tyskie etc...
                        Wybacz, ale porównanie dość - że się tak wyrażę - niefortunne.
                        - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                        - ???
                        - ...napiłbym się piwa.

                        ------------------------------------------
                        Dzień dobry panu.
                        Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                        Comment

                        • Kamień
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 361

                          #57
                          Ależ dlaczego? Źle, że ośmieliłem się wspomnieć "piwa koncernowe" ? Ktoś, kto kupi w tygodniu 4 "koncerniaki" wyda 10zł a otrzyma w zamian 4 marne piwa, możliwe do wypicia ale to chyba jedyne co można o nich pozytywnego stwierdzić, lepiej już chyba wydać 5zł i dostać jedno ale znakomite. No cóż, są też tacy, którzy stwierdzą, że 4 piwa zawierają więcej alkoholu niż jedno, ale jeśli to ma być jakiś argument to można tylko popukać się w głowę .

                          Comment

                          • Seta
                            Piję piwo
                            • 10-2002
                            • 6964

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
                            Valentins jest (...) Pierwszy raz nie szkoda mi pszeniczniaka na(...) mieszaniem z innymi...
                            Wczoraj piłem pół na pół z Mocną Perłą... Dziiiwny smak wyszedł...
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            • piwofil2
                              Junior
                              • 08-2007
                              • 14

                              #59
                              BALTAS ze SVYTURYSA

                              to jest odpowiedz na postawione pytanie. niedrogie i smaczne, ogolnodostepne z sklepach, a coraz czesciej takze w lokalach w formie draught. polecam! wejdzcie tez na www.dziewiecwlok.pl

                              Comment

                              • wichru
                                Junior
                                • 07-2007
                                • 15

                                #60
                                Zgadzam się Baltas jest bardzo smaczny i w Tesko w moim mieście stoi po 3,19.
                                "Always remember that I have taken more out of alcohol than alcohol has taken out of me." Sir Winston Churchill

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎