Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • petrus33
    Gość
    • 01-2008
    • 888

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
    Miałem ostatnio naradę z załogą Browaru jak i załogami wykonawców - Pytałem czy możemy szybciej ? Odpowiedź -NIE
    Jeszcze rok, może dwa, noooo....góra trzy !!!......i napijemy się znakomitego piwa z Lwówka
    Przypomniały mi się dyskusje z zeszłego roku, chyba z marca, gdzie zapewniano Nas, że piwo już niedługo będzie. Nawet ktoś tam pisał o warce testowej itp. Dzisiaj mamy 2 maja 2010r i guzik z pętelką )) Ja na to piwo zaczekam, ale przyznaję się bez bicia, że entuzjazm i cierpliwość mocno mi siadły. W każdym razie powodzenia życzę szefostwu i niech jakoś to wszystko pogonią do przodu. Ile można pić tego Ciechana

    Pozdrawiam serdecznie !

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9735

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
      Wszystko rozbiło się o przyłącze gazowe, ale ten problem chyba będzie można obejść.
      Kochani, spoko. Dadzą radę. Nie do takich przyłączy Polak potrafi ze szwagrem zrobić obejście .

      Poważniej - nie kraczcie, tylko trzymajcie kciuki.

      Comment

      • rohozecky
        PremiumUżytkownik
        • 11-2008
        • 1837

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
        przyjedzie swoim "oldskulowym" czerwonym Lamborgini
        Ferrari Testarossa dla ścisłości Gawiedź może sobie gwizdać, fakt że gdyby nie Bauer mieliby w śroku miasta kupę gruzu i złomu do zagospodarowania
        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

        Comment

        • chemmobile
          Senior
          • 03-2009
          • 2168

          A może Ferrari; tak dawno to było, a pamięć mam zawodną czasem...
          Wiesz, 10 lat temu w powiecie z ponad 30% bezrobociem nie było istotne co powstanie w tym miejscu. Istotne były stabilne miejsca pracy. Patrząc na to dzisiaj niewątpliwie Bauer podtrzymał przy życiu browar, który mam nadzieję trafił teraz w dobre ręce. Ale z punktu widzenia Kowalskiego, starające się wówczas przeżyć od wypłaty do wypłaty, działania Niemca były... kontrowersyjne.
          Nie wiem kogo nazywasz gawiedzią, ale jakby ciebie pracodawca zwolnił po trzech miesiącach i zatrudnił na twoje miejsce świerzaka (bo tylko za 3 pierwsze miesiące dostawał dopłatę od Państwa na każdego zatrudnionego), to może powstrzymałbyś się od pejoratywnych określeń.
          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

          Comment

          • rohozecky
            PremiumUżytkownik
            • 11-2008
            • 1837

            Akurat okoliczności kilku z tych zwolnień są mi znane.I szczerze mówiąc, wcale mi nie żal zwolnionych , gdyż każdy pracodawca uczyniłby podobnie. A gwizdać będą , jak znam życie, prawdopodobnie właśnie ci osobnicy.
            ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23807

              Ten Testarossa to garbusiasty kit car Lambroghini Countach, w kolorze zielonym Chyba że było tego więcej.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • chemmobile
                Senior
                • 03-2009
                • 2168

                rohozecky, podałem tylko jeden przykład. I też wiem o przypadkach wywalania kompletnych głąbów, którzy do jakiejkolwiek pracy się nie nadawali. Ale jakoś nie wierzę, że tych kilku wspomnianych osobników było w stanie wpłynąć na opinie mieszkańców. Bo na początku mieszkańcy byli Bauerowi przychylni; pod koniec większość miała generalnie w tyłku los browaru i jego właściciela.
                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                Comment

                • rohozecky
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2008
                  • 1837

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ten Testarossa to garbusiasty kit car Lambroghini Countach, w kolorze zielonym Chyba że było tego więcej.
                  Ja miałem na myśli auto w kolorze zdecydowanie czerwonym, więc chyba myślimy o dwóch różnych bolidach
                  ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                  Comment

                  • Baard
                    Senior
                    • 01-2010
                    • 316

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja miałem na myśli auto w kolorze zdecydowanie czerwonym, więc chyba myślimy o dwóch różnych bolidach
                    Był tylko jeden "bolid" i był to, jak wspomniał, ART Lamborghini Coutach, tyle tylko, że najpierw był on czerwony potem czarny a pod koniec działalności p. Bauer`a zielony.

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LowenBrau Wyświetlenie odpowiedzi
                      Był tylko jeden "bolid" i był to, jak wspomniał, ART Lamborghini Coutach, tyle tylko, że najpierw był on czerwony potem czarny a pod koniec działalności p. Bauer`a zielony.
                      Ale jaki to był przeuroczy zielony Kto nie widział, niech żałuje.
                      Last edited by Maggyk; 04-05-2010, 18:10.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • petrus33
                        Gość
                        • 01-2008
                        • 888

                        Panowie i Panie, niech ten cały Bauer lata rakietą kosmiczną, mnie to jest obojętne.
                        Kiedy będzie piwo z tego browaru ??? Tylko to mnie interesuje )))
                        Last edited by petrus33; 04-05-2010, 18:14.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23807

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Panowie i Panie, niech ten cały Bauer lata rakietą kosmiczną, mnie to jest obojętne.
                          Kiedy będzie piwo z tego browaru ??? Tylko to mnie interesuje )))
                          Będzie kiedy będzie.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ale jaki to był przeuroczy zielony Kto nie widział, niech żałuje.
                            Na bank jest gdzieś w galerii, ale dałbym sobie głowę uciąć, że w wersji żółtej.

                            Comment

                            • strzelczyk76
                              Senior
                              • 11-2003
                              • 823

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ale jaki to był przeuroczy zielony Kto nie widział, niech żałuje.
                              Żeby tak mocno nie żałowali - coś na pocieszenie,
                              w 2006 roku był zielony!
                              Attached Files
                              NORMALNOŚĆ



                              Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                              Comment

                              • rohozecky
                                PremiumUżytkownik
                                • 11-2008
                                • 1837

                                To jednak nie to auto, o którym pisałem.Tamto to było decydowanie Ferrari Testarossa , we wcześneijszych latach niż 2006
                                ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎