Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    A kto ci ma napisać? Ci, którzy mogliby teraz właśnie popijają premierowe kufelki. Trzeba poczekać do jutra albo pojutrza.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • darekd
      Senior
      • 02-2003
      • 12227

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lwowekslaski Wyświetlenie odpowiedzi
      Według wypowiedzi p. Galickiej mamy do czynienia z piwem 12,1 ekstraktu.
      Czyli tyle samo jak...

      Comment

      • krzysioz210
        Member
        • 06-2010
        • 52

        Pospekulowac to ja sam moge . Ja czekam na tych co w nim jezyk zamoczyli.

        Comment

        • darekd
          Senior
          • 02-2003
          • 12227

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzysioz210 Wyświetlenie odpowiedzi
          Pospekulowac to ja sam moge . Ja czekam na tych co w nim jezyk zamoczyli.
          To było stwierdzenie pewnego faktu a nie ocena smaku

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
            Według wypowiedzi p. Galickiej mamy do czynienia z piwem 12,1 ekstraktu.
            Czyli tyle samo jak...
            Ten balling jest obciążony wg Ciebie jakąś klątwą? Ja bardzo lubię dwunastki.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              A co szkodziło zrobić 12,0? Albo 12,5, jak niegdyś Książęce? Musi to nowe piwo być takie same jak Ciechan?

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                Musi to nowe piwo być takie same jak Ciechan?
                Krzysiu, kto jak kto, ale żebyś Ty takie pierdoły posuwał Przypominam, że to jest browar bez stacji uzdatniania wody - więc już woda jest inna, nie będzie zatem to piwo takie samo jak Ciechan. Dalibyście spokój już z tymi idiotyzmami
                Last edited by Marusia; 12-06-2010, 08:43.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • darekd
                  Senior
                  • 02-2003
                  • 12227

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Krzysiu, kto jak kto, ale żebyś Ty takie pierdoły posuwał Przypominam, że to jest browar bez stacji uzdatniania wody - więc już woda jest inna, nie będzie zatem to piwo takie samo jak Ciechan. Dalibyście spokój już z tymi idiotyzmami
                  Marusiu, Krzysiu wyraził tylko swoje marzenie, a Ty o wodzie.
                  Fakt jest faktem, te piwa mają takie same parametry. Zauważenie tego faktu to chyba nie idiotyzm?

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    O tych parametrach to był już dyskusja w chwili, gdy zaprezentowano etykiety, czyli po zeszłorocznych Warsztatach. Ktoś tam wtedy się bronił, że to tylko projekt, parametry są przypadkowo zbieżne z Ciechanem, że ostatecznie mogą być inne...

                    Problem sprowadza się do stwierdzenia "nie chcemy Ciechana - bis". Jeśli tylko na parametrach się skończy, to temat przestanie być wałkowany.
                    Last edited by Pendragon; 12-06-2010, 12:14.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      Krzysiu, kto jak kto, ale żebyś Ty takie pierdoły posuwał Przypominam, że to jest browar bez stacji uzdatniania wody - więc już woda jest inna, nie będzie zatem to piwo takie samo jak Ciechan. Dalibyście spokój już z tymi idiotyzmami
                      Czasem mam wrażenie, że Twoja obecna pozycja w środowisku negatywnie wpływa na Twoją psychikę.

                      Comment

                      • walec
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 193

                        Dobra, ja się wypowiem może jako pierwszy, chyba wszyscy którzy dotarli do Lwówka jeszcze tam bawią i kosztują, a ja nieszczęśnik pojechałem autem, wróciłem i własnie kosztowałem.
                        Puszczono Edycję Specjalną z pierwszej warki (przynajmniej tak jest napisane, specjalna etykieta). w ślicznych trzypakach po 20zł. Cena brutalna, ale przy moim sentymencie do Ś.P. książęcego wziąłem bez mrugnięcia okiem. Piwko bardzo dobrze się zapowiada. Jest młode (ile to - miesiąc od warzenia?), a mimo to już naprawdę fajne. Jestem pełen dobrych myśli, mam nadzieję że za miesiąc-dwa będę mógł po prostu kupić to w sklepie, jak książęce onegdaj. I będę kupował.
                        Co do wątku ciechana... Wstyd się przyznać, ale wczoraj pierwszy raz w życiu raczyłem się ciehanem wybornym (NIE MA w moim mieście), a dzisiaj książęcym i to NIE JEST to samo. Oba są super, ale książęce jakby łagodniejsze w smaku.

                        Comment

                        • Ropri
                          Junior
                          • 10-2006
                          • 22

                          W czasie wycieczek w browarze informowano, że centrum dystrybucyjne ma powstać , lub już jest, we Wrocławiu. Natomiast z pełną dystrybucją i sprzedażą ruszą na początku lipca. Cena producenta ma podobno wynieść ok. 3 zł. Też zakupiłem limitowany trójpak - jestem niezmiernie zadowolony. Piwko super.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Cena producenta ma wynosić 3, a trójpak sprzedawał po 20? Bez żadnej szklaneczki czy innego dodatku do tego? Oj nie ładnie...
                            To ile kosztowało lane? O ile w ogóle było.
                            Last edited by Pendragon; 12-06-2010, 22:09.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika walec Wyświetlenie odpowiedzi
                              Co do wątku ciechana... Wstyd się przyznać, ale wczoraj pierwszy raz w życiu raczyłem się ciehanem wybornym (NIE MA w moim mieście), a dzisiaj książęcym i to NIE JEST to samo. Oba są super, ale książęce jakby łagodniejsze w smaku.
                              Łagodniejsze??? Ja nie wiem co dokładnie masz na myśli, ale mnie się to kojarzy z bezpłciowe, bez wyrazu. Miało być solidniej chmielone. No nic poczekam, aż spróbuję.
                              Cena niezła. Ciechan u mnie na półce jest po 2,99zł. To Lwówek będzie miał trudność, żeby zmieścić się poniżej 4zł, jak dojdzie marża sklepu i hurtownika. No zobaczymy, czy aby będzie wart swej ceny.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • walec
                                Senior
                                • 02-2010
                                • 193

                                Lane było po piąteczce 400ml, co na tej imprezie było standardem.
                                Łagodniejsze znaczy się mniej słodowe miałem na myśli, bardziej chmielone chyba było zaiste.
                                Wybaczcie, jeśli chodzi o opisywanie słowami smaku piwa, to ja jestem jeszcze dużo do tyłu, chyba się na jakieś szkolenie muszę wybrać hyhyh
                                zawiozłem rodzinie jeden trójpak na mecz, wszyscy tam żłopali akurat carlsberga i leszka, no i oczy im wyszły nad siłą przekazu lwówka - ile to ma smaku!!! lud był w szoku, ale akurat po tych świństwach co spożywali to nic dziwnego...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎