Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • walec
    Senior
    • 02-2010
    • 193

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
    Wczoraj zakupiłem 5 butelek. Piwo wspaniałe, smaczne, aromatyczne i bardzo orzeżwiające. Zupełnie inne od Ciechana Wybornego, ma swój charakter. Z przyjemnością do niego będę wracał. Cena 3.20zł.
    Mógłbyś powiedzieć gdzie to można dostać w tej cenie?? Bardzo mi ona odpowiada!!

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzysioz210 Wyświetlenie odpowiedzi
      A czy mozna kupic w jakims sklepie we Lwowku? I czy ktos wie czy teraz bedzie juz w ciaglej sprzedazy?
      Na razie tylko tutaj.
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika walec Wyświetlenie odpowiedzi
      Mógłbyś powiedzieć gdzie to można dostać w tej cenie?? Bardzo mi ona odpowiada!!
      W jeleniogórskiem jeszcze nie jest dostępne. Nie chcę paplać jęzorem, ale już niedługo. Powiedzmy, że sprawy "formalno-prawne" trochę zajmują czasu (hurtownie).

      Co do samego browaru, to powoli dostaje nową elewację w kolorach żółto-białym. I dreptając dziś w okolicy zauważyłem na placu duże palety z czymś, co przypominało butelki. Zatem jeśli ktoś się niecierpliwi, to najlepiej wybrać się teraz na urlop. A po powrocie w sierpniu znajdzie zapewne lwóweckie w swoim "spożywczaku"

      W ten weekend we Lwówku odbyła się kolejna edycja Lata Agatowego; w temacie piwnym - oprócz Tyskiego w osobnym namiocie polewano lwóweckie i z moich obserwacji stwierdziłem, że sprzedawało się bardzo dobrze (w czym miałem czynny udział ). Pomimo, że wokoło otwarte były spożywczaki i wiele osób spacerowało z puszkami Harnasia, czy też butelkami Tyskiego. Dlatego myślę, że nowe Książęce spotka się z pozytywnym odzewem ze strony mas pracujących oraz inteligenckich

      Jedna rzecz mnie ciągle irytuje. Rozumiem obecną sytuację browaru, intencje i cele właściciela browaru, ale jak czytam, że w Warszawie butelkowy Lwówek można kupić za ~3zł, a w samym Lwówku muszę dymać do restauracji hotelowej i bulić 5zł za butelkę, to trochę mną targa...
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • bordoni
        Junior
        • 10-2002
        • 17

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
        Na razie tylko tutaj.

        W jeleniogórskiem jeszcze nie jest dostępne. Nie chcę paplać jęzorem, ale już niedługo. Powiedzmy, że sprawy "formalno-prawne" trochę zajmują czasu (hurtownie).


        Jedna rzecz mnie ciągle irytuje. Rozumiem obecną sytuację browaru, intencje i cele właściciela browaru, ale jak czytam, że w Warszawie butelkowy Lwówek można kupić za ~3zł, a w samym Lwówku muszę dymać do restauracji hotelowej i bulić 5zł za butelkę, to trochę mną targa...
        Jutro Książęce powinno być w sklepach Lwówka sprzedajemy do hurtu w jednakowych cenach .Finalnie w sklepie nie powinno przekroczyć 3 zł .Ale To prawo sklepów ustalać końcową cenę.

        Comment

        • krzysioz210
          Member
          • 06-2010
          • 52

          Dzieki chemmobile - tam juz bylem i jakie bylo zaskoczenie kiedy dwa razy wzialem po skrzyneczce, ale przeciez nie moge ciagle kupowac piwa z rodzinnej miejscowosci po 5 zl , kiedy w Warszawce jest taniej. do Lwowka wracam ok 20 sierpnia i mam nadzieje ze bede mogl wypic juz po normalnej cenie. Lato Agatowe omijam raczej szerokim lukiem.
          pozdro.

          Comment

          • bordoni
            Junior
            • 10-2002
            • 17

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzysioz210 Wyświetlenie odpowiedzi
            Dzieki chemmobile - tam juz bylem i jakie bylo zaskoczenie kiedy dwa razy wzialem po skrzyneczce, ale przeciez nie moge ciagle kupowac piwa z rodzinnej miejscowosci po 5 zl , kiedy w Warszawce jest taniej. do Lwowka wracam ok 20 sierpnia i mam nadzieje ze bede mogl wypic juz po normalnej cenie. Lato Agatowe omijam raczej szerokim lukiem.
            pozdro.
            Szanowny Pan pisze o Warszawie mam nadzieję.

            Comment

            • lolek08
              Member
              • 07-2010
              • 57

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bordoni Wyświetlenie odpowiedzi
              Jutro Książęce powinno być w sklepach Lwówka sprzedajemy do hurtu w jednakowych cenach .Finalnie w sklepie nie powinno przekroczyć 3 zł .Ale To prawo sklepów ustalać końcową cenę.
              Witam! Sądząc po tym wpisie to Książęce powinno być już w sklepach we Lwówku.
              Proszę napiszcie czy jest i na jakiej ulicy lub nawę sklepu ,bo wybieram się w tamtą stronę i w planach mam zakup większej ilości,a w hotelu to trochę wygórowana cena. SPRAGNIONY
              www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

              Comment

              • bordoni
                Junior
                • 10-2002
                • 17

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lolek08 Wyświetlenie odpowiedzi
                Witam! Sądząc po tym wpisie to Książęce powinno być już w sklepach we Lwówku.
                Proszę napiszcie czy jest i na jakiej ulicy lub nawę sklepu ,bo wybieram się w tamtą stronę i w planach mam zakup większej ilości,a w hotelu to trochę wygórowana cena. SPRAGNIONY
                Hurtownia SAM Lwówek Śląski tel: 75 782 30 97

                Comment

                • krzysioz210
                  Member
                  • 06-2010
                  • 52

                  Oczywiscie mialem na mysli miasto stoleczne Warszawa , chyba ze te sklepy to na prawym brzegu wtedy Praga.
                  A tak przy okazji to jak takie lokalne informacje jak miejsce ,gdzie we Lwowku mozna kupic Lwoweckie piwo docieraja do stolycy?

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    Kolega Krzysio widzę w Warszawie od niedawna Miasto st. Warszawa zajmuje oba brzegi Wisły. Praga stanowi jedynie część tego po prawej stronie.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • Pankracy
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 2780

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kolega Krzysio widzę w Warszawie od niedawna Miasto st. Warszawa zajmuje oba brzegi Wisły. Praga stanowi jedynie część tego po prawej stronie.
                      No przecież z jego (któregoś tam) poprzedniego postu wynika, że imigrant z Dolnego Śląska.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzysioz210 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Oczywiscie mialem na mysli miasto stoleczne Warszawa , chyba ze te sklepy to na prawym brzegu wtedy Praga.
                      A tak przy okazji to jak takie lokalne informacje jak miejsce ,gdzie we Lwowku mozna kupic Lwoweckie piwo docieraja do stolycy?
                      Dla nietubylca krzysioz210 natomiast informacja, że Praga jest w granicach administracyjnych Warszawy od końca XVIII wieku.
                      Last edited by Pankracy; 21-07-2010, 16:42.

                      Comment

                      • Pankracy
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2780

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzysioz210 Wyświetlenie odpowiedzi
                        A tak przy okazji to jak takie lokalne informacje jak miejsce, gdzie we Lwówku można kupić Lwóweckie piwo docierają do stolicy?
                        Są na tym świecie rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły.

                        Comment

                        • krzysioz210
                          Member
                          • 06-2010
                          • 52

                          Dziekuje slicznie za oswiecenie. Zdarzalo sie ze pomieszkiwalem na Zaciszu (ponoc tez Warszawa) choc juz pod Bialymstokiem. Prage wole raczej Czeska i dlatego tez w wolnych chwilach pomieszkuje w okolicy Lwowka. W Warszawie nie bywam ( nawet z lotniska korzystam w Dreznie ) ale to raczej dla wygody.
                          Ciesze sie jednak niezmiernie ze i w Warszawie i na Pradze i reszcie calego prawobrzeza znajduje przyjaciol lwoweckiego browaru a raczej jego wyrobu ,z ktorego znow moge byc dumny. Bez wzgledu na opinie malkontentow. ja sprobowalem i swoje wiem.
                          Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za odswiezenie aktualnosci krajoiznawczych o stolicy.

                          Comment

                          • lolek08
                            Member
                            • 07-2010
                            • 57

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bordoni Wyświetlenie odpowiedzi
                            Hurtownia SAM Lwówek Śląski tel: 75 782 30 97
                            Wielkie Dzięki !!! "bordoni" byłem i kupiłem w hurtowni "SAM" mają po 2.40zl za butelkę 0,5l, oczywiście zaopatrzyłem się w większą ilość.Dzisiaj widziałem,że rozwozili po sklepikach z wspomnianej hurtowni,cena sklepowa ma być między 2.70zl a 2.90zl Właśnie siedzę i popijam*LWÓWEK KSIĄŻĘCY* jest SUPER!!!
                            Last edited by lolek08; 21-07-2010, 22:01.
                            www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

                            Comment

                            • fuliano
                              Senior
                              • 07-2010
                              • 1825

                              a ktoś wie gdzie w Wawie można dostać?

                              Comment

                              • fuliano
                                Senior
                                • 07-2010
                                • 1825

                                zwłaszcza Bemowo by mnie interesowało

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎