Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
    A jak tam sytuacja w Lwówku?
    Browar nie jest zalany?
    W TVN-ie skupiają się na Bogatyni i Zgorzelcu o Lwówku tylko wspominają, że jest zalany.
    Nie mówiąc o Złotym Potoku i dojazdu do niego.....
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • marekj
        Senior
        • 03-2010
        • 508

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
        A jak tam sytuacja w Lwówku?
        Browar nie jest zalany?
        W TVN-ie skupiają się na Bogatyni i Zgorzelcu o Lwówku tylko wspominają, że jest zalany.
        Browar ma zalane piwnice. Byłem tam w Świeradowie nie mogłem dostać się do browaru widziałem na własne oczy co natura potrafi uczy pokory jestem przerażony za mną w Niwnicach rów melioracyjny porwał samochód jechałem na oślep po wodzie mając nadzieję ,że pod kołami mam asfalt - miałem szczęście .Dziś dowiedziałem się że droga zamknięta była w godzinę później po tym jak doszło do kolizji trzech samochdów jednocześnie.

        Jutro w Ciechanowie organizujemy pomoc tak aby dotarła jutro w nocy .Potrzeba jedzenia i picia.

        Jakby okazało się ,że Browar biz potrafi pomóc to organizujcie się nie licząc na dziękuję

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Jakby ktoś był zainteresowany posłaniem paczek żywnościowych to można słać do Browaru Lwówek z opisem "pomoc powodzianom" - tak ustaliłam przed chwilą z MarkiemJ.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            Gdyby jutro PCK znów wzgardził to mam do oddania półkotapczan, półkę na książki, biurko. Stan dobry.
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • marekj
              Senior
              • 03-2010
              • 508

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
              Gdyby jutro PCK znów wzgardził to mam do oddania półkotapczan, półkę na książki, biurko. Stan dobry.
              Teraz chodzi tylko o żywność i koce małe paczki parę konserw zawaksowane wędliny chleb w folii co kolwiek nie zapominajcie o dzieciach mleko w proszku itd miejcie serce .To spadło na głowę niczego niespodziwających się ludzi .Wody nie wysyłajcie już dbamy o to.

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                Marek, sorki, ale nie wszyscy wyślą paczki... Może podaj jakieś konto...

                Comment

                • marekj
                  Senior
                  • 03-2010
                  • 508

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Marek, sorki, ale nie wszyscy wyślą paczki... Może podaj jakieś konto...
                  Małażonko może odrębny temat co?

                  Comment

                  • chemmobile
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 2168

                    Podepnę się pod ten offtop.
                    Generalnie największa pomoc potrzebna jest dla Bogatyni i okolic. Tam doszło do potężnych zniszczeń; w powiecie lwóweckim szkody spowodowane zostały przez podtopienia i zatopienia w wyniku wylania, infrastruktura podziemna raczej nie została uszkodzona. O różnicy niech świadczy to, że wczoraj i dziś jest organizowana we Lwówku zbiórka darów dla powodzian z Bogatyni. Jeśli ktoś chce wpłacić jakąkolwiek pomoc finansową,
                    to tu są numery kont UMiG Bogatynia i Caritasu.
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • marekj
                      Senior
                      • 03-2010
                      • 508

                      nr konta dla dokonywania wpłat:

                      39 8384 0009 0010 0582 2000 0235 poszkodowanym w powodzi na Dolnym Śląsku

                      jutro z Ciechanowa rusza transport z żywniścią dla Dolnego śląska


                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                      Podepnę się pod ten offtop.
                      Generalnie największa pomoc potrzebna jest dla Bogatyni i okolic. Tam doszło do potężnych zniszczeń; w powiecie lwóweckim szkody spowodowane zostały przez podtopienia i zatopienia w wyniku wylania, infrastruktura podziemna raczej nie została uszkodzona. O różnicy niech świadczy to, że wczoraj i dziś jest organizowana we Lwówku zbiórka darów dla powodzian z Bogatyni. Jeśli ktoś chce wpłacić jakąkolwiek pomoc finansową,
                      to tu są numery kont UMiG Bogatynia i Caritasu.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Zapraszam również do tego tematu i proponuję tam kontynuację ewentualnych dalszych działań i komentarzy w sprawie pomocy powodzianom.
                        Last edited by Marusia; 09-08-2010, 22:32.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • lwowekslaski
                          Member
                          • 08-2008
                          • 88

                          Wczoraj w browarze był kolejny rozlew piwa: BROWAR LWÓWEK

                          Comment

                          • delvish
                            Senior
                            • 11-2004
                            • 3508

                            Siakieś nowe?
                            Last edited by delvish; 18-08-2010, 15:10.
                            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                            (Frank Zappa)

                            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lwowekslaski Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wczoraj w browarze był kolejny rozlew piwa: BROWAR LWÓWEK
                              Jeśli to Ty jesteś autorem tekstu, który, jak rozumiem, jest zapisem rozmowy z Markiem Jakubiakiem (jakoś tak mi się kojarzy przynajmniej) to chłopie, popracuj nad stylem, bo to jest tekst człowieka z podstawówki. Zapis rozmowy trzeba zmodyfikować, żeby się nadawał do czytania bez bólu oczu. Weź to zmień, nie katuj czytelników.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Seta
                                Piję piwo
                                • 10-2002
                                • 6964

                                Tytuł też można by zmienić, bo jest jakiś taki surrealistyczny...
                                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎