Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marekj
    Senior
    • 03-2010
    • 508

    A mi się film podoba bo jest prosty, spontaniczny,emocjonalny i co najważniejsze amatorski. A knot to sztuka ludzi szczęśliwych . I wyraźnie widać szczęście autora .Takich filmów proszę więcej a Wam życzę uśmiechu i pogody ducha.

    Comment

    • darekd
      Senior
      • 02-2003
      • 12214

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
      Dochodzę do wniosku, że za obsługą tej strony muszą stać chyba dzieci zarządzających browarem, których rodzice obawiają się odebrać swoim pociechom zabawki...
      Od mojej rodziny proszę trzymać się daleko. Tym bardziej ,że moje dzieci są starsze od Pana.
      Nikogo nie obraziłem, strona jest kiepska, niezależnie od tego, kto jest jej twórcą. Chodzi o treść, która jest tam zawarta.

      Ale cóż "nie mój cyrk, nie moje małpy". Skoro to lubicie, to życzę Wam sporo nagrań w stylu "łubudubu niech żyje prezes naszego klubu".

      Chciałbym tylko wiedzieć kiedy na stronie browaru znajdzie się najbardziej skrywana tajemnica przedsiębiorstwa - JAKIE piwo warzycie (ekstrakt-alkohol). Na podstawie informacji na forum jest to podobno inne piwo, niż podane jest to na etykietach...
      byłoby wtedy ciut profesjonalniej...
      Last edited by ART; 31-08-2010, 09:56.

      Comment

      • marekj
        Senior
        • 03-2010
        • 508

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi

        Nikogo nie obraziłem, strona jest kiepska, niezależnie od tego, kto jest jej twórcą. Chodzi o treść, która jest tam zawarta.

        Ale cóż "nie mój cyrk, nie moje małpy". Skoro to lubicie, to życzę Wam sporo nagrań w stylu "łubudubu niech żyje prezes naszego klubu".

        Chciałbym tylko wiedzieć kiedy na stronie browaru znajdzie się najbardziej skrywana tajemnica przedsiębiorstwa - JAKIE piwo warzycie (ekstrakt-alkohol). Na podstawie informacji na forum jest to podobno inne piwo, niż podane jest to na etykietach...
        byłoby wtedy ciut profesjonalniej...
        No wreszcie Pan zrozumiał i misia Pan oglądał .Mam nadzieję ,że nosi Pan krawat bo klient w krawacie mniej awanturujący jest. Nie opisując produktu widocznie na coś czekamy. Długo to prawda,ale jak by było napisane to co by Pan robił o 3 rano
        Last edited by ART; 31-08-2010, 09:58.

        Comment

        • danhaj
          Senior
          • 04-2010
          • 619

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi

          No wreszcie Pan zrozumiał i misia Pan oglądał .Mam nadzieję ,że nosi Pan krawat bo klient w krawacie mniej awanturujący jest. Nie opisując produktu widocznie na coś czekamy. Długo to prawda,ale jak by było napisane to co by Pan robił o 3 rano
          Zaczynam się z zastanawiać po co te osobiste wycieczki. Jeszcze nie tak dawno kajał się użytkownik "lwowekslaski", a teraz kolejny reprezentant zamiast promować browar i swoją osobą przekonywać co do jego profesjonalizmu wdaje się w pyskówki...
          Last edited by ART; 31-08-2010, 09:59.
          Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

          www.czechforum.pl

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            Ludzie nauczcie się cytować.
            MM961
            4:-)

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
              Chciałbym tylko wiedzieć kiedy na stronie browaru znajdzie się najbardziej skrywana tajemnica przedsiębiorstwa - JAKIE piwo warzycie (ekstrakt-alkohol).
              A zaraz na drugim miejscu po asortymencie jest moim zdaniem lista sklepów i (zwłaszcza) knajp z beczkowym Lwówkiem. Tego sobie i stronie browaru życzę

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                "Podaj dłoń, a ludzie będą chcieli całą rękę i jeszcze będą się czepiać dlaczego nie obie."

                Comment

                • lolek08
                  Member
                  • 07-2010
                  • 57

                  Nowy artykuł na stronie browaru

                  Fajny artykuł,ciekawy kawałek historii.
                  www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Artykuł ten powiela jeden powszechny błąd - wynika bowiem z niego, że przed decyzją "jednego z książąt piastowskich" na Śląsku była pustynia, na której ludzie pili wodę w wodopojach, aż przyszedł cywilizowany władca i łaskawie zbudował im browar. Całkiem jak Armia Czerwona w 1945 r - nic wcześniej nie było, aż ona przyszła i przyniosła ustrój powszechnej szczęśliwości.

                    Otóż było dokładnie odwrotnie. Przed "przywilejem" nadanym przez księcia KAŻDY miał prawo warzenia, a nawet sprzedaży piwa w dowolnym miejscu. "Przywilej" to prawo odbierał i przekazywał je jednostce (wójt, kasztelan, sołtys) bądź grupie (mieszczanie), którzy na określonym terytorium zyskiwali całkowity monopol sprzedaży piwa.

                    Nie chcielibyście dzisiaj takiego "przywileju".

                    Comment

                    • walec
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 193

                      No i wyklikane - chyba ktoś tu podawał link do plebiscytu jakiś czas temu:

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika walec Wyświetlenie odpowiedzi
                        No i wyklikane - chyba ktoś tu podawał link do plebiscytu jakiś czas temu:

                        http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3...ebiscycie.html
                        ooo jak fajnie. Tylko jedna uwaga, pokazowe odłowy odbędą się w październiku. Wędzony karp i piwo to dobre połączenie.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          No tak, wszystkie sprostowania historyczne są tu nie na miejscu. Nowy Lwówek ma wszystkie nagrody poprzedniego - nic więcej nie trzeba do szczęścia.
                          Last edited by Krzysiu; 30-08-2010, 09:38.

                          Comment

                          • lolek08
                            Member
                            • 07-2010
                            • 57

                            Nowa zakładka na stronie browaru
                            www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

                            Comment

                            • jurkas74
                              Member
                              • 04-2008
                              • 57

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lolek08 Wyświetlenie odpowiedzi
                              No super "Nasi pracownicy", ale co oni robią? Sprzątają w muzeum?

                              Comment

                              • Gabe
                                Senior
                                • 03-2010
                                • 405

                                A ja od technicznej strony się przyczepię - albo okrójcie zdjęcia do żądanego rozmiaru, albo ich nie skalujcie, bo wygląda to nawet nie amatorsko, tylko jak wykonane przez ucznia gimnazjum na pierwszej lekcji informatyki...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎