Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12205

    Na stronie pojawiła się bardzo istotna informacja "gazowa" i o wycieczce browar.bizowiczów i chyba kluczy francuskich (chyba przydały się do tych gazowych przyłączy):



    jak wygląda francuz? Otóż tak:


    Zatem nie tylko wiedza techniczna szwankuje, ale również znajomość polskiego.

    Jeszcze jedna perełka:
    "Mamy nadzieję ,że po dyskusjach z Prezesem na temat historii stosunków Polsko - Francuskich będą mieli miłe wspomnienia"

    Prezes wielka litera, przymiotniki wielka litera, "francuz" małą...
    Zamiast dysput na temat stanu relacji polsko-francuskich pomyślałbym nad zainwestowaniem w reedukację "redaktorów". To są braki z podstawówki!
    Czy to problem napisać dziesięć linijek tekstu bez byków?

    WSTYD !

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Im większe nadzieje łączy się z jakimś przedsięwzięciem, tym większe jest rozczarowanie, gdy nie spełnia ono naszych oczekiwań.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        To ja się jeszcze też przyczepię do tych rewelacji:

        "W ostatni weekend września..."

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • volodos
          Senior
          • 09-2008
          • 717

          Poza tym, "14 wrzesień" także jest błędem. Powinno być "14 września".

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            Kochani Koledzy i Koleżanki!
            Czytam ten wątek od początku i muszę w końcu napisać jedną rzecz: OGARNIJCIE SIĘ!!
            Większość z Was wytyka błędy, które występują na stronie browaru Lwówek. OK, strona jest mało profesjonalna, jest na niej dużo błędów, ale zastanówcie się nad jednym:
            po co Pan Marek Jakubiak kupił i wyremontował ten browar? Odpowiedź też jest jedna: żeby warzyć dobre piwo!
            Chyba wszyscy zgodzimy się z tym, że Lwówek Książęcy jest dobrym piwem.
            Pewnie wiecie, że w weekend gościliśmy w browarze i jakbyście również zechcieli ruszyć swoje 4 litetry do Lwówka doszlibyście do oczywistego wniosku. Marek Jakubiak wraz ze współpracownikami włożył w reaktywację browaru ogrom pracy, zaangażowania i masę pieniędzy. Mało tego, ogrom pracy i pieniędzy musi jeszcze tam włożyć.
            Dlatego ostatnim zmartwieniem właściciela jest strona internetowa browaru!
            Wolicie lichą stronę browaru a dobre piwo, czy odwrotnie? Jeśli tak to pijcie Dębowe Mocne. Ci to mają wypasioną stronę!
            Ktoś pisze, że brakuje spisu sklepów i knajp z piwem z Lwówka Śląskiego. Może tak, ale jak browar podpisze 30-40 umów z knajpami pewnie taka lista się pojawi.
            Poza tym po to jest Browar.biz, żeby o takich rzeczach się dowiadywać. Byliśmy na mieście we Lwówku i taką knajpę znaleźliśmy bez problemu. I piwo też było dobre.
            Zanim pojechałem za Zlot, pojechałem po piwo do Katowic, do Koczubika, i Lwówek też miał. W butelce. I też było dobre.
            Tylko, że do tego wszystkiego nie potrzebna mi była strona internetowa browaru.
            Nie podoba Wam się to nie czytajcie, ale nie obrażajcie Pana Marka i najlepiej w ramach bojkotu nie pijcie Lwówka.
            Wypijemy za Was.
            Przepraszam za troszkę przydługi wywód, ale krew mnie zalewa jak czytam posty, które są napisane tylko po to, żeby się czegoś doczepić.
            To ja się idę napić Lwówka Książęcego. Wersja butelkowa. I wiecie co? Też dobry.
            Pozdrawiam,
            Promil03

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Niestety, Promilu najdroższy, nie mogę się z Tobą zgodzić, że mamy olać te skandaliczne babole, które nie mają nic do jakości piwa, ale wizerunek zewnętrzny rujnują. francuz z małej litery? To morze óważmy sobie piffo
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9735

                Generalnie, wytykanie błędów, zwłaszcza oczywistych, nie jest niczym złym. Na stronie Browaru Lwówek dziś te błędy są już poprawione.
                A zwróciliście uwagę, jak szybko pojawiło się info o naszej wycieczce? Widać z tego, że strona nie jest dla władz browaru "drogą w czwartej kolejności odśnieżania", oni rozumieją, że w XXIw. internet to istotny element promocji (i nie tylko) firmy.
                Faktem jednak jest, że zrobili bardzo dużo, do zrobienia mają jeszcze więcej, i błędy będą się zdarzać. Nie tylko ortograficzne.
                Kluczowym jednak jest PIWO...

                Comment

                • lolek08
                  Member
                  • 07-2010
                  • 57

                  A ja mam taką uwagę co do informacji "gazowej" na stronie browaru



                  Po przeczytaniu informacji doszedłem do wniosku,że być może w przyszłym roku napijemy się tańszego piwa,bo jak kiedyś powiedział pan Marek J." został zamontowany piec olejowo-gazowy który potrzebny jest do wytwarzania pary i ogrzewania"tylko,że później wyszły problemy z przyłączem gazu i piec od momentu rozruchu browaru działa na samym oleju opałowym,a jak wiadomo gaz jest tańszym paliwem niż olej.A ceny po doliczeniu marży sklepowej są wysokie.

                  CENY PIWA LWÓWEK KSIĄŻĘCY

                  Jelenia G. 2.90
                  Lubomierz 2.90
                  Wleń 2.80
                  Jelenia G. Hurtownia DUKO 2.40
                  Rakowice Wlk. Hurtownia SAM 2.40

                  A jak u was z cenami ?
                  I jeszcze jedno pytanie czy piwo lwóweckie kupione 17.09.2010 może mieć termin ważności do 7 lub 8.11.2010
                  www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    Ceny, które podajesz są bardzo atrakcyjne. U mnie chodzi po ok 3,5zł. Lwówek jest pozycjonowany powyżej koncerniaków i zasługuje na taką cenę.
                    A co terminu to nie rozumiem pytania. Chodzi Ci, że długi? Dwa miesiące jest jak najbardziej w porządku.
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • andszcz
                      Senior
                      • 07-2008
                      • 310

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ceny, które podajesz są bardzo atrakcyjne. U mnie chodzi po ok 3,5zł. Lwówek jest pozycjonowany powyżej koncerniaków i zasługuje na taką cenę.
                      A co terminu to nie rozumiem pytania. Chodzi Ci, że długi? Dwa miesiące jest jak najbardziej w porządku.
                      To mi się podoba - w Twoim Biłgoraju (ok. 600 km. od Lwówka) piwo można dostać bez problemu, a w Legnicy (ok. 50 km) - już nie Tylko czasami...
                      "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        E... No z tym "bez problemu" to przesada. Ale w jednym sklepie bywa.
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          U mnie też 3.50, chociaż pierwsza dostawa była jeszcze po 3.15

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • krzysioz210
                            Member
                            • 06-2010
                            • 52

                            muzeum

                            Moze sie ktos orientuje czy muzeum mozna zwiedzac pojedynczo , a jesli nie to jak liczna musi byc grupa zwiedzajacych aby mozna bylo to uczynic?

                            Comment

                            • Promil03
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2833

                              Muzeum można zwiedzać w grupach. Polega to na tym, że jak o danej godzinie zbierze się kilkanaście chętnych osób wtedy wycieczka rusza.
                              Te godziny są chyba ustalone na 12 i 14, ale mogę się mylić.

                              Comment

                              • mark33
                                Idę po piwo do piwnicy.
                                • 04-2005
                                • 3283

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzysioz210 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Moze sie ktos orientuje czy muzeum mozna zwiedzac pojedynczo , a jesli nie to jak liczna musi byc grupa zwiedzajacych aby mozna bylo to uczynic?
                                Zadzwoń, napisz http://www.browar-lwowek.com.pl/inde...id=1&Itemid=63 to się dowiesz u źródła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎