Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przemo70
    † 1970-2019 Piwosz w Raju
    • 05-2007
    • 1501

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
    Okydrcie - tkylo mdąrzy lduzie mgoą to przczyteać.

    Nie moegłm ueiwrzyć że waśłciiwe młgoem zozureimć co cztyam. Fenoemen słiy lukidzego mógzu. Weułdg odykcira na Uinerwtesycie Cmabrigde, nie wżane w jaiekj kleojonści ułżoone są lietry w wryazie.Najawżnjszeią rzczeą jset żbey peirtszwa i otsanita letria błya na waśłciywm meijcsu. Rszeta mżoe być uożołna gdizeklowiek a i tak wcąiż mżemoy to bez porbelmu perzytczać. Dzejie się tak daltgeo bo ldzuki mzóg nie cztya kadeżj poejdnczyej ltiery, ale słwoa jkao cłaśoć. Neiasmowtie? tak... Jak zwasze mśylaełm że otrogarfia jset wżana...! Jśeli mżesz to prezcztyać, perzśilj daelj...
    Coś w tym msui być, nweat cłyazto mi się ten tsket claiekm sowboinde
    Save water, drink beer ...

    http://www.parowozy.com.pl/
    http://www.kamery.wolsztyn.pl/
    https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

    Comment

    • Candlekeep
      Senior
      • 11-2007
      • 367

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
      Coś w tym msui być, nweat cłyazto mi się ten tsket claiekm sowboinde
      Błagam, nie zróbcie z tego powszechnie akceptowanego zwyczaju wpisów na tym forum
      A wracając na chwilę do "historycznej"zakładki na stronie browaru mam pytanie. Otóż wchodząc tam niedługo potem, gdy lolek08 podrzucił tu linka, miałem wrażenie, że wśród miniatur były tam skany notek prasowych. Niestety, nie miałem czasu, żeby tę stronę prześledzić dokładnie. Gdy wszedłem na rzeczona zakładkę nieco później, gdy mogłem na spokojnie poklikać na poszczególne materiały - już tych wycinków prasowych nie widziałem.
      Czy rzeczywiście tam coś było, co wkrótce zniknęło, czy jedynie wydawało mi się, że widziałem jakieś wycinki prasowe?

      Comment

      • Christof
        Senior
        • 04-2009
        • 128

        Na pewno był tam wycinek z gazety, przedstawiający nową słodownię we Lwówku.

        Comment

        • Candlekeep
          Senior
          • 11-2007
          • 367

          No to już wiem, że wycinki prasowe znajdują się w zakładce "Prasa o Lwówku Śląskim":

          Też przyjemna lektura

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Szkoda tylko, że browar nie nadąża z zamówieniami (takie info otrzymałem od sprzedawcy). Podobno do żadnej hurtowni na terenie dawnego legnickiego piwo nie trafia, trzeba po niego pojechac do samego browaru. W moim sklepie specjalistycznym z piwem trafiają 3- 4 skrzynki piwa, co starcza na góra dwa dni sprzedaży, a później trzeba sporo czasu czekac na następną partię .
            Last edited by robox; 21-11-2010, 18:39.

            Comment

            • Candlekeep
              Senior
              • 11-2007
              • 367

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
              Szkoda tylko, że browar nie nadąża z zamówieniami (takie info otrzymałem od sprzedawcy). Podobno do żadnej hurtowni na terenie dawnego legnickiego piwo nie trafia, trzeba po niego pojechac do samego browaru. W moim sklepie specjalistycznym z piwem trafiają 3- 4 skrzynki piwa, co starcza na góra dwa dni sprzedaży, a później trzeba sporo czasu czekac na następną partię .
              Jak ja lubię takie informacje!
              No wiem, robox akurat nie musi być z tego powodu szczęśliwy, ale dla mnie taki nius oznacza, że na piwo jest popyt i nie zalega w magazynach. A im więcej tego typu piw schodzi, tym większa szansa, że będą obecne na rynku w coraz szerszej sprzedaży.

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                Nic tylko się cieszyć, że jest taki zbyt.
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  Ja też tak to odbieram. Gorzej gdyby piwo zalegało. Tak dzieje się z Brackim i w tym przypadku przeleżakowanie na dobre mu nie wychodzi.

                  Comment

                  • chemmobile
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 2168

                    Plan Marka Jakubiaka - 50 tys. turystów w 2011 roku, 100 tys. w 2012 roku. Czyli jak browarem i piwem ściągnąć do Lwówka Śl. turystów
                    Krótsza wzmianka także na stronie browaru.
                    Zorganizowane wycieczki odwiedzają browar od kilku miesięcy. W wałbrzyskich "niusach" znalazłem takie info (z września br.):
                    Wałbrzych: Wycieczka do zamku, browaru i kościoła

                    Z notki wynika, że browar lwówecki przekroczył dopiero wydajność 12 000 hektolitrów piwa (w skali roku). Tłumaczy to zapewne problem opisany przez roboxa:
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                    Szkoda tylko, że browar nie nadąża z zamówieniami (takie info otrzymałem od sprzedawcy). Podobno do żadnej hurtowni na terenie dawnego legnickiego piwo nie trafia, trzeba po niego pojechac do samego browaru. W moim sklepie specjalistycznym z piwem trafiają 3- 4 skrzynki piwa, co starcza na góra dwa dni sprzedaży, a później trzeba sporo czasu czekac na następną partię .
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • andszcz
                      Senior
                      • 07-2008
                      • 310

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                      Szkoda tylko, że browar nie nadąża z zamówieniami (takie info otrzymałem od sprzedawcy). Podobno do żadnej hurtowni na terenie dawnego legnickiego piwo nie trafia, trzeba po niego pojechac do samego browaru. W moim sklepie specjalistycznym z piwem trafiają 3- 4 skrzynki piwa, co starcza na góra dwa dni sprzedaży, a później trzeba sporo czasu czekac na następną partię .
                      Zadzwoniłem przedwczoraj do browaru i powiedziano mi, że od stycznia ma się sporo zmienić (na korzyść oczywiście). Będzie pracownik odpowiedzialny za dystrybucję piwa w dawnym legnickim, a w samej Legnicy w Lwówek będzie (albo już jest - pani nie była pewna) w jednej hurtowni.
                      Na moje pytanie o współpracę z Carrefourem (na Dolnym Śląsku piwo miało być w tym markecie) odpowiedziano mi, że sprawa jest w toku. Mając na względzie to, co się stało z Brackim po szerokiej dystrybucji właśnie w sieci Carrefour, jakoś nieśpieszno mi do podobnych rozwiązań ze Lwówkiem.
                      Last edited by ART; 10-12-2010, 12:10. Powód: cyt
                      "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                        Plan Marka Jakubiaka - 50 tys. turystów w 2011 roku, 100 tys. w 2012 roku. Czyli jak browarem i piwem ściągnąć do Lwówka Śl. turystów
                        Krótsza wzmianka także na stronie browaru.
                        Zorganizowane wycieczki odwiedzają browar od kilku miesięcy. W wałbrzyskich "niusach" znalazłem takie info (z września br.):
                        Wałbrzych: Wycieczka do zamku, browaru i kościoła
                        Mój Tata wczoraj właśnie był na takim zorganizowanym zwiedzaniu Jak się z nim spotkam, to przekażę wrażenia, nie tyle jego, bo on wyedukowany, ale na pewno współtowarzyszy podpytywał o ich wrażenia.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • lwowekslaski
                          Member
                          • 08-2008
                          • 88

                          A ja zapraszam do obejrzenia filmu promującego browar w Lwówku Śląskim. Film trwa ponad 8 minut i jest już puszczany osobom, które zwiedzają lwówecki browar.

                          Comment

                          • ucho
                            Senior
                            • 05-2010
                            • 500

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lwowekslaski Wyświetlenie odpowiedzi
                            A ja zapraszam do obejrzenia filmu promującego browar w Lwówku Śląskim. Film trwa ponad 8 minut i jest już puszczany osobom, które zwiedzają lwówecki browar.
                            Pada tam zdanie - "To jest 900 lat historii...".
                            Czy to nie o sto za dużo?

                            Comment

                            • krzysioz210
                              Member
                              • 06-2010
                              • 52

                              100 tys zwiedzajacych

                              Witam,
                              Mam nastepujace pytanie. Z tego ,zo wiem muzeum browaru lwoweckieg nastawione jest na grupy zorganizowane. Czy w zwiazku z planami na nowy rok muzem bedzie udostepnione turystom indywidualny zwlaszcza w weekendy. Jezeli nie to ile osob musi liczyc grupa? Czy sa jakies oficjalne godziny otwarcia placowki?
                              pozdrawiam Krzysio

                              Comment

                              • lolek08
                                Member
                                • 07-2010
                                • 57

                                Czy ktoś w końcu odpowie na zadawane pytania na forum browaru ?

                                Cytat ze strony www.browar-lwowek.com.pl: forum browaru

                                Czas płynie, Lwóweckiego jak nie było tak nie ma w sklepie internetowym.
                                Forum funkcjonuje w zasadzie "sobie a muzom". Pies z kulawą nogą z browaru tutaj nie zagląda. A wypadało by odpowiedzieć na pytania. Ten brak reakcji to brak szacunku dla klienta, i to klienta zaangażowanego.

                                Działania Ciechana nie do końca mi odpowiadają. Starego logo nie kupili, technologii nie kupili (Ach to Dobre Mocne...). OK - chcieli zaoszczędzić, mieli do wydania kupę kasy na instalacje technologiczne. Ale olewanie klientów na WŁASNYM FORUM... odpisanie na 3 posty na krzyż nic nie kosztuje. Zresztą niedługo nie będzie na co odpisywać.
                                Last edited by lolek08; 01-01-2011, 23:26. Powód: Edycja tekstu
                                www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎