Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijmy piwa z Lwówka Śląskiego.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lolek08
    Member
    • 07-2010
    • 57

    info

    Uaktualnienie w zakładce produkty

    www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lolek08 Wyświetlenie odpowiedzi
      I tym wiekopomnym newsem musisz dzielić się w każdym wątku, w którego temacie występuje fraza "lwówek śląski".
      blog.kopyra.com

      Comment

      • danhaj
        Senior
        • 04-2010
        • 619

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lolek08 Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie obraźcie się w tym Lwówku, ale tego się nie da czytać. Błędy interpunkcyjne, składniowe, logiczne, wynikowe plus całkowity brak... treści. W podstawówce, w której uczyłem, mało kto robił takie błędy. Po prostu wstyd. Ja rozumiem, że browar jest od robienia dobrego piwa, ale do prowadzenia strony internetowej, chyba można znaleźć i oddelegować kogoś kto pisze poprawnie po polsku. Albo niech chociaż Pan marekj to sprawdza i zatwierdza przed powieszeniem na stronie... Gdyby się nie udało, chętnie nawiążę stałą współpracę
        Raz jeszcze przypominam - w dzisiejszych czasach strona internetowa to wizytówka firmy, i nie można sobie pozwalać na "bylejakość" w tej kwestii.
        Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

        www.czechforum.pl

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          Rzeczywiście, aż zęby bolą jak to sie czyta.

          Naszymi produktami są nasze produkty produkowane podczas naszej produkcji
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • danhaj
            Senior
            • 04-2010
            • 619

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            I tym wiekopomnym newsem musisz dzielić się w każdym wątku, w którego temacie występuje fraza "lwówek śląski".
            I proszę, szybka reakcja. To się chwali. By jednak nie uznano moich wypowiedzi za bezproduktywne "czepialstwo" uprzejmię donoszę, że na stronie pozostały jeszcze następujące błędy:

            Browar Lwówek produkuje na dzień dzisiejszy dwa rodzaje piw - każde z nich o niepowtarzalnej, krystalicznej barwie i smaku. Do produkcji naszych piw nie dodajemy żadnych chemicznych dodatków i ulepszaczy, dlatego każda butelka naszego piwa jest nieutrwalona.

            To, że nie są dodawane do piw żadne chemiczne dodatki i ulepszacze nie sprawia, że: "dlatego każda butelka naszego piwa jest nieutrwalona", a tak wynika z tego zdania.

            Ten fragment powinien brzmieć przykładowo:
            Do produkcji naszych piw nie dodajemy żadnych chemicznych dodatków i ulepszaczy. Ponadto piwo nie jest poddawane pasteryzacji czy też innym procesom powodującym zubożanie wartościowych skladników zawartych w piwie. Dlatego nasze naturalne produkty nazywamy nieutrwalonymi.

            Dodatkowo nagłówek wiadomości "Browary Lwówek Śląski 1209 - witamy serdecznie na stronie internetowej !" bez słowa "naszej" brzmi nieco zabawnie. itd. itd.

            To tyle o tej jednej zakładce. Innych nie sprawdzałem. Może wspólnymi siłami, z czystej sympatii do browaru, uda się uwolnić stronę od błędów?
            Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

            www.czechforum.pl

            Comment

            • Latarnik
              Premium Lamplighter
              • 06-2004
              • 4998

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lolek08 Wyświetlenie odpowiedzi
              A dlaczego te butelki są takie spocone?
              5410 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

              Comment

              • tfur
                Senior
                • 05-2006
                • 1303

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danhaj Wyświetlenie odpowiedzi
                Do produkcji naszych piw nie dodajemy żadnych chemicznych dodatków i ulepszaczy. Ponadto piwo nie jest poddawane pasteryzacji czy też innym procesom powodującym zubożenie wartościowych skladników zawartych w piwie. Dlatego nasze naturalne produkty nazywamy nieutrwalonymi.
                1. dodajemy nie: do produkcji, lecz: do piwa
                2. nie: czy, lecz: ani
                3. zubożyć możemy nie: wartościowe składniki, lecz: piwo

                a zatem:
                podczas produkcji do naszych piw nie dodajemy żadnych chemicznych dodatków ani ulepszaczy. ponadto piwo nie jest poddawane pasteryzacji ani też innym procesom, zubażającym je pod względem zawartości cennych składników.

                szczytne wysiłki, danhaj, ale mam wrażenie, że większość ma poprawność językową gdzieś. to walka z wiatrakami.
                FCJP's not det
                veni, emi, bibi

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  Nie chodzi o większość, tylko o osobę odpowiedzialną za stronę. Większość będzie czytać to, co tam jest napisane. Ja będzie napisane dobrze, to niektórzy zauważą, że jest dobrze. Ja po kilku uwagach sobie odpuściłem, bo zauważyłem brak dążenia do poprawy. A to w końcu nie mój browar, więc dlaczego ja mam się tym przejmować?

                  Comment

                  • marekj
                    Senior
                    • 03-2010
                    • 508

                    Mam wrażenie ,że kolega się spóźnił z uwagami .


                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
                    1. dodajemy nie: do produkcji, lecz: do piwa
                    2. nie: czy, lecz: ani
                    3. zubożyć możemy nie: wartościowe składniki, lecz: piwo

                    a zatem:
                    podczas produkcji do naszych piw nie dodajemy żadnych chemicznych dodatków ani ulepszaczy. ponadto piwo nie jest poddawane pasteryzacji ani też innym procesom, zubażającym je pod względem zawartości cennych składników.

                    szczytne wysiłki, danhaj, ale mam wrażenie, że większość ma poprawność językową gdzieś. to walka z wiatrakami.
                    FCJP's not det

                    Comment

                    • lolek08
                      Member
                      • 07-2010
                      • 57

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                      I tym wiekopomnym newsem musisz dzielić się w każdym wątku, w którego temacie występuje fraza "lwówek śląski".
                      Spoko kopyr Chciałem tylko ruszyć trochę temat, zobacz jak się rozpisali ostatni wpis był z 21-02-2011
                      www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

                      Comment

                      • lolek08
                        Member
                        • 07-2010
                        • 57

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                        A dlaczego te butelki są takie spocone?
                        Bo przyszła wiosna i się zestresowały,że za chwile będą puste
                        www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

                        Comment

                        • Kwadri
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 1216

                          Na wczorajszym finale LM piłem zarówno Książęcy jak i Ratuszowy. Co ciekawe kupiłem w Intermarche w Oławie, gdzie stała duża reklama w kształcie butelki. Oba piwa bardzo smaczne z ładnym, chlebowym aromatem, ale na uwagę zasługuje znakomita piana. W obu piwach bardzo długo utrzymywała się półcentymetrowa, ochronna warstwa. Tak trzymać!
                          www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                          Comment

                          • lolek08
                            Member
                            • 07-2010
                            • 57

                            Lwówecka Biesiada Browarów Regionalnych

                            Już w najbliższą sobotę tj. 18.06.2011 Lwówecka Biesiada Browarów Regionalnych - ZAPRASZAMY

                            www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              Trzeba było w sobotę rano podać tą wiadomość. Dziś to zawcześnie.
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • lolek08
                                Member
                                • 07-2010
                                • 57

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                                Trzeba było w sobotę rano podać tą wiadomość. Dziś to zawcześnie.
                                Sam dowiedziałem się dopiero dzisiaj o szczegółach tej imprezy,chodź z tego co pamiętam ktoś pisał już wcześniej na forum,że odbędzie się 18-tego czerwca
                                www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎