Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechan - termin realizacji zamówienia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #91
    U mnie po pięciu dniach przesyłka była już w Szczecinie ,ale firma kurierska jest dość ,że tak napiszę dziwna.Dzwonią,że będą za dwie godziny pod domem -ja ,że nikogo nie będzie i odbierzemy przesyłkę sami.Niestety nie udało się.Telefon z firmy i mówię ,że nie da rady więc gość mówi ,że po Świętach dostarczą, ja dobrze.Potem telefon 28 grudnia-kiedy przyjadę i ustalenie ,że będzie dopiero 2 stycznia po 15:00 .Dziś telefon,że nikogo nie ma w domu (godzina około 14:30), a on stoi pod domem No jakoś udało się,bo ja byłem w pracy ,a Westa w okolicy i po kilku telefonach dostarczyli przesyłkę.Uff.Właśnie pijemy piwko i trzeba przyznać ,że jak do tej pory bardziej smakowało mi piwo z Czarnkowa,tak teraz przynajmniej ta partia z Ciechanowa jest dużo, dużo smaczniejsza (Mocne,Wyborne i Miodowe, pozostało do spróbowania Pszeniczne).
    Minus za niechlujne przylepione etykiety(czy to się w końcu zmieni ?)
    Last edited by Pogoniarz; 04-01-2008, 20:56.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Stasiek
      Senior
      • 02-2007
      • 608

      #92
      Ja też miałem ciekawe przeżycia z ich kurierem.
      W wakacje zamówiłem 2x po dwa kartony z prośbą o przywiezienie bezpośrednio do ośrodka nad morzem w którym mieszkaliśmy. Pomijam to, że dzwonili kilka razy, bo nie mogli trafić - cóż... miejscowość była mała, mogli jej nie znać. Pierwsza przesyłka dotarła.
      W drugim tygodniu przeprowadziłem się do innej kwatery.
      Piwo miało być wysłane w poniedziałek a dotrzeć miało we wtorek.
      Nie dotarło.
      Środa po południu - piwa nie ma.
      Kurier nie dzwoni... nie nie wiem co jest grane...
      Trochę wkurzony dzwonię do browaru - mówią że wysłali...
      No ładnie, myślę sobie, pierwsza przesyłka doszła, druga wsiąkła.
      A wieczorem w środę dzwoni... kierowniczka ośrodka w którym mieszkałem w pierwszym tygodniu z informacją... że poprzedniego dnia przyjechał kurier i przywiózł do mnie jakąś przesyłkę! To ja tu psy już prawie wieszam na browarze (i na kurierze), a okazało się, że piwo czekało na mnie kilka domków dalej!
      Co więcej, przesyłkę odebrali (na prośbę kierowniczki, bo jej nie było) jacyś robotnicy którzy robili tam remont. Gdyby tak wiedzieli co tam przyjechało... oj obawiam się że nie postało by długo to piwko...
      Miałem robić zadymę, bo jak kurier mógł wydać przesyłkę zupełnie innej osobie niż widniała na przesyłce, ale darowałem. Grunt że dotarło.

      Comment

      • ucho
        Senior
        • 05-2010
        • 500

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
        Faktycznie coś się dzieje z tymi butelkami.
        Na 10 zakupionych dzisiaj Ciechanów 9 było w butelkach ZGB, a tylko jeden w butelce typu amber

        Jeszcze kilka miesięcy temu Ciechany były w większości w amberach. (kilka razy sprawdzałem)
        A tu się podepnę.
        Chyba tendencja się znów odwróciła, ponieważ widuję Ciechany niemal wyłącznie w amberach.
        Przyjmuję to ze smutkiem, bowiem zawsze było większe pole wymiany butelki na koncern lub jej sprzedaży (i oczywiście działało to w obie strony).
        Poza tym etykiety smarowane są jakimś lepszym klejem, bo nie schodzą już tak łatwo jak dawniej.
        Last edited by ucho; 09-10-2010, 17:59.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          #94
          Ucho ale w czym problem? Obydwie butelki są zwrotne, no chyba, że w twojej okolicy sklepy tego nie rozumieją.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • ucho
            Senior
            • 05-2010
            • 500

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            Ucho ale w czym problem? Obydwie butelki są zwrotne, no chyba, że w twojej okolicy sklepy tego nie rozumieją.
            Mogą tego nie rozumieć, dlatego że nie mają w ofercie nic w takim szkle.
            No niestety, do najbliższego sklepu z Ciechanem mam 30000m.
            Last edited by ucho; 09-10-2010, 21:20.

            Comment

            • YouPeter
              Senior
              • 05-2004
              • 2379

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ucho Wyświetlenie odpowiedzi
              No niestety, do najbliższego sklepu z Ciechanem mam 30000m.
              To pojedź w przeciwnym kierunku. Będzie 10000
              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

              Comment

              • marekj
                Senior
                • 03-2010
                • 508

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
                To pojedź w przeciwnym kierunku. Będzie 10000
                Dobre

                Comment

                • Piwoteka
                  Senior
                  • 04-2008
                  • 1209

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
                  To pojedź w przeciwnym kierunku. Będzie 10000
                  Tylko, że Ziemia nie ma 40 kilometrów w obwodzie...
                  Piwoteka
                  Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                  www.piwoteka.pl
                  Sklep Piwoteki na Facebooku
                  Piwoteka Narodowa na Facebooku
                  Piwoteka Narodowa na G+
                  Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                  Browar Piwoteka

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎