Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakie piwo beczkowe wybrać do baru?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • masebo
    Junior
    • 12-2006
    • 1

    jakie piwo beczkowe wybrać do baru?

    Witam. Prowadze mały bar w Rogoźniku. Próbowałem już sprzedawać w nim piwa takie jak: Tyskie, Strzelec, Brok. Były to piwa beczkowe. Zastanawiam się teraz co w tym sezonie wprowadzić. Czy dalej kontynłować beczkowego strzelca, czy może zmienić marke piwa? Pomóżcie mi podjąć decyzje. Z góry dziękuje za każdą odpowiedz.
  • kangurpl
    Senior
    • 03-2002
    • 2660

    #2
    Sugeruję powrócić do Broka.
    Niefiltrowany Sambor zawsze znajdzie zwolenników.
    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19170

      #3
      Niefiltrowany to jest tylko u Was na pomorzu. Na śląsk nie dociera, chyba...
      Jeśli nie sprzedawało się Tyskie, Brok czy Strzelec to może najwyższy czas pomyśleć dlaczego się nie sprzedawało.

      Comment

      • huanghua
        Senior
        • 10-2005
        • 1910

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
        ... najwyższy czas pomyśleć dlaczego się nie sprzedawało.
        Ale on chyba nic takiego nie napisał
        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19170

          #5
          Nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka. Jeśli zmieniał to był w tym jakiś sens.

          Comment

          • kangurpl
            Senior
            • 03-2002
            • 2660

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            Niefiltrowany to jest tylko u Was na pomorzu. ...
            No dobrze przyznaję się nie sprawdziłem gdzie jest Rogoźnik.
            Sądziłem, że w zasięgu dystrybucji Broka, czyli niefiltrowany Sambor jest osiągalny.
            Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
            "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

            "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

            Comment

            • kangurpl
              Senior
              • 03-2002
              • 2660

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
              Nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka. Jeśli zmieniał to był w tym jakiś sens.
              Proponuje nie bić piany w kolejnym wątku a zająć się konkretnymi odpowiedziami na postawione pytanie (prośbę).
              Masebo decyzję i tak podejmie osobiście.
              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #8
                Może pomyśl o Gabie z Wąsoszy- browar zlokalizowany jak na moje oko nie tak daleko od Ciebie (mam nadzieję, że o dobrym Rogoźniku myślę). Piwa mają smaczne i do tego dla każdego coś miłego.

                Ps.:A jak już się zdecydujesz i zaczniesz lać ich piwo to daj znać, może jakąś prowizję pobiorę
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19170

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
                  Proponuje nie bić piany w kolejnym wątku a zająć się konkretnymi odpowiedziami na postawione pytanie (prośbę).
                  Masebo decyzję i tak podejmie osobiście.
                  ma do wyboru kilkadziesiąt a to jaki to lokal, jakiego typu klientela przychodzi, czy ma blisko konkurencję i jaką jest bardzo ważne w doborze piwa. biciem piany będzie teraz 40 postów z listą życzeń każdego z nas, ale skoro tak chcesz to wedle życzeń !

                  proponuję Smoczą Głowę ze Starego Krakowa, w dwu wersjach: bursztynowej i ciemnej.

                  Comment

                  • huanghua
                    Senior
                    • 10-2005
                    • 1910

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
                    Proponuje nie bić piany w kolejnym wątku a zająć się konkretnymi odpowiedziami na postawione pytanie (prośbę).
                    Masebo decyzję i tak podejmie osobiście.
                    Ja tu nawet piany nie czuję
                    Poczekamy co masebo powie o przyczynach zamiany asortymentu. Ja zrozumiałem post autora inaczej... ot co!
                    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                    Comment

                    • Sherman
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 305

                      #11
                      Znalazłem na mapie trzy miejscowości o nazwie Rogoźnik, moje propozycje są takie:
                      Namysłów, Lwówek lub Czarnków dla Rogoźnika bliżej Wrocławia
                      GAB lub Stary Kraków dla Rogoźnika bliżej Katowic i to samo dla Rogoźnika w Małopolsce.

                      Comment

                      • strzelczyk76
                        Senior
                        • 11-2003
                        • 823

                        #12
                        Stawiam, że to Rogoźnik u mnie za miedzą - czyli budka nad zalewem - czynna sezonowo - pisał o niej Kiszot i inni http://browar.biz/forum/showthread.p...ght=Rogo%BCnik
                        piłem tam latem Strzelca i był bardzo dobry - chociaż i tak dużo osób brało butelkowe cudeńka z KP
                        ze względu na lokalizację proponowałbym coś z Zawiercia - Browar na Jurze, blisko, piwo w Chorzowie opłaca się sprzedawać bardzo tanio, więc nad zalewem powinno dobrze schodzić
                        Wpadę wiosną na rowerku sprawdzić co wybrałeś!
                        NORMALNOŚĆ



                        Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                        Comment

                        • ZIOMEK2
                          Gość
                          • 09-2004
                          • 2523

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika masebo
                          Witam. Prowadze mały bar w Rogoźniku. Próbowałem już sprzedawać w nim piwa takie jak: Tyskie, Strzelec, Brok. Były to piwa beczkowe. Zastanawiam się teraz co w tym sezonie wprowadzić. Czy dalej kontynłować beczkowego strzelca, czy może zmienić marke piwa? Pomóżcie mi podjąć decyzje. Z góry dziękuje za każdą odpowiedz.

                          Bar nad jeziorem i ludzie tylko w sezonie podczas upalnego lata więc praktycznie myśląc wszystkie piwa niefiltrowane czy niepasteryzowane można z definicji odrzucić !?

                          Biorąc pod uwagę to co Pan wcześniej serwował - piwa beczkowe, propunuje kontynuować Tyskie Gronie ( także z sokiem ) dla pieniędzy, dobrać Brackie z Cieszyna ( dobra cena ) dla znawców i lżejszy Namysłów ( dobra cena ) lub podobne dla ochłody
                          - sukces gwarantowany ! ?

                          Jeszcze na zimniejsze dni przydało by się ciemniejsze ale to już trudniejsza sprawa !

                          Życze powodzenia !

                          Comment

                          • solozzo
                            Member
                            • 08-2006
                            • 87

                            #14
                            w niedziele wieczorem byłem w nowym lokalu w Sopocie. Bardzo przyjemny i kliamtyczny. Nie było nalewaków. Spytałem czy maja piwo?? No okazalo sie że jest jeden wyrób KP. Podziekowałem zamówiłem kawe. Ale zagadałem jakie mają plany z piwem lanym. No że rozważają oferty KP i GŻ. Spytałem się czemu nie coś orginalnego?? Właściciele a co można innego zamówić. Akurat poleciłem im Jurand. Napisałem na kartce nazwe browaru. Opowiedziałem o Hebanie, Dublinie, Koźlaku itd. Zainteresowali się. Co z tego wyjdzie nie wiem. Wniosek. Znaczna część właścicieli nowych lokali nie wie co jest na rynku. Akurat ci mieli lokal urządzony w stare meble, więc mam nadziej ze ich tym barachłem i parasolami żaden krwiopijca nie skusi. A jak czyta mnie jakis przedstawiciel handlowy browaru spoza wielkiej 3, to zapraszam na priv dam namiary na lokal.
                            vere sede vacante est

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strzelczyk76
                              Stawiam, że to Rogoźnik u mnie za miedzą - czyli budka nad zalewem - czynna sezonowo - pisał o niej Kiszot i inni http://browar.biz/forum/showthread.p...ght=Rogo%BCnik
                              piłem tam latem Strzelca i był bardzo dobry - chociaż i tak dużo osób brało butelkowe cudeńka z KP
                              ze względu na lokalizację proponowałbym coś z Zawiercia - Browar na Jurze, blisko, piwo w Chorzowie opłaca się sprzedawać bardzo tanio, więc nad zalewem powinno dobrze schodzić
                              Wpadę wiosną na rowerku sprawdzić co wybrałeś!
                              No to musimy się zjechac na rowerkach.Teraz to bedę miał juz sporo bliżej i oby tylko nie było ziomkowego Tyskiego.

                              ps.Gab niestety w beczki nie leje ale polecam Bonera z Zawiercia.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎