Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Połczyn wznawia produkcję w kwietniu 2007

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Obywatel1978
    Senior
    • 09-2007
    • 281

    #46
    Ostatnio kupiłem na próbę piwo pod nazwą BROWAR POŁCZYN FULL (zielona puszka). Niestety moje wrażenia smakowe po spróbowaniu tegoż trunku były wysoce negatywne. A konkretnie nigdy wcześniej nie piłem ohydniejszego piwa. Bardzo ordynarna gorycz po przełknięciu przechodząca wręcz w kwach. W dodatku wyraźnie wyczuwalny jest w nim posmak jakiejś chemii. Coś obrzydliwego. Czekam na opinie innych.

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #47
      Opinie o piwie zamieszczamy w dziale Piwo - konkretnie.
      Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • Regent
        Senior
        • 10-2002
        • 512

        #48
        Oto najnowsze dzieło Brewer Polska Połczyn jak jest opisane na puszce:
        Attached Files
        Mniej alkoholu w piwach !!!
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • Sokół83
          szynkarz
          • 12-2004
          • 1598

          #49
          szkoda że nie King Bruce Lee Karate Mistrz
          Z INNEJ BECZKI

          www.fotopolska.eu

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Regent Wyświetlenie odpowiedzi
            Oto najnowsze dzieło Brewer Polska Połczyn jak jest opisane na puszce:
            Ze dwa tygodnie temu zlew połknął większość tego czegoś


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
              Ze dwa tygodnie temu zlew połknął większość tego czegoś
              Podobno w sprzedaży pojawiła się już butelka piwa Połczyn. Może to ktoś potwierdzic.

              Comment

              • Marcin_G
                Member
                • 05-2010
                • 37

                #52
                Czy temat jest jeszcze aktualny, tzn. czy ów browar prowadzi produkcję, a jeśli tak to jakie ma obecnie sztandarowe wyroby? Parę dni temu szukałem z ciekawości czegoś połczyńskiego w sklepach w Świdwinie (w końcu to rzut beretem od Połczyna, więc uznałem, że powinno być tam coś lokalnego), ale niestety niczego takiego nie spotkałem. Może ktoś z forumowiczów jest z tamtych rejonów i wie, gdzie można się wyposażyć w tamtejsze piwo? Ostatnio często bywam w tamtych okolicach i chętnie bym posmakował połczyńskich specjałów, mimo niektórych nieprzychylnych opinii.

                Comment

                • skitof
                  Senior
                  • 11-2007
                  • 2478

                  #53
                  Zobacz tutaj http://www.browar.biz/browary.php?id=282&do=pi

                  Comment

                  • Pankracy
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2773

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_G Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czy temat jest jeszcze aktualny, tzn. czy ów browar prowadzi produkcję.
                    W sierpniu 2010 spółka Fuhrmann ogłosiła upadłość. Od początku tegorocznych wakacji ma zaległości płatnicze wobec pracowników. Szykują się podobno masowe zwolnienia. Piwa na rynku jednak nadal są i pewnie jeszcze będą.

                    Comment

                    • Obywatel1978
                      Senior
                      • 09-2007
                      • 281

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                      W sierpniu 2010 spółka Fuhrmann ogłosiła upadłość.
                      Wcale się temu nie dziwię biorąc pod uwagę jakość produkowanych przez nich trunków.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        #56
                        Że tak zacytuję "klasyka" - "Warz dobre piwo lub giń!"

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • szpaclaf
                          Member
                          • 09-2009
                          • 40

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_G Wyświetlenie odpowiedzi
                          Parę dni temu szukałem z ciekawości czegoś połczyńskiego w sklepach w Świdwinie (w końcu to rzut beretem od Połczyna, więc uznałem, że powinno być tam coś lokalnego), ale niestety niczego takiego nie spotkałem.
                          Ja parę miesięcy temu w samym Połczynie nie mogłem dostać Abbe Weizena w żadnym sklepie. W całkiem niedalekim Łobzie, chyba nigdy nie było.

                          Comment

                          • Pankracy
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2773

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Obywatel1978 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wcale się temu nie dziwię biorąc pod uwagę jakość produkowanych przez nich trunków.
                            Jakość była bardzo dobra. Gorzej ze smakiem. Jak do tej pory robili przede wszystkim masówkę, używali metody HGB i tyle.
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                            Że tak zacytuję "klasyka" - "Warz dobre piwo lub giń!"
                            A ja powiem tak. Żeby tylko Brewer nie zbankrutował. Moim zdaniem w Igławie robią całkiem dobre lekkie piwo Bohemian. I kosztuje 1,50 zł za butelkę.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                              A ja powiem tak. Żeby tylko Brewer nie zbankrutował. Moim zdaniem w Igławie robią całkiem dobre lekkie piwo Bohemian. I kosztuje 1,50 zł za butelkę.
                              To się przerzucisz na Jeżka Wiem, że w Warszawie z czeskimi problem, ale skoro już nad morze docierają...

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • bobza
                                Senior
                                • 01-2009
                                • 222

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                                W sierpniu 2010 spółka Fuhrmann ogłosiła upadłość. Od początku tegorocznych wakacji ma zaległości płatnicze wobec pracowników. Szykują się podobno masowe zwolnienia. Piwa na rynku jednak nadal są i pewnie jeszcze będą.
                                Upadłość układową, więc pewnie będą próbowali dogadać się z wierzycielami zredukować zadłużenia i dalej funkcjonować.
                                http://www.alebrowar.pl/

                                http://www.facebook.com/AleBrowar

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎