Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

więcej browarów w Czechach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    No i mamy 151 browar - w Brnie, na blokowisku Líšeň przy ulicy Kotlanovej 5.
    Líšeňský pivovar (bo tak się nazywa) oferuje na początek jasną 11-tkę "Marvan", półciemna 13-tkę "Ležoun", oraz pszeniczną 12-tkę.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      A jednak 152. Także w lipcu otworzył się minibrowarek Na Kopečku w mieście Svitavy.
      Wg ich strony www.pivovareknakopecku.cz pivnica jest otwarta 24h.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • pebejot
        Senior
        • 01-2010
        • 1415

        I trzy kolejne nowe minibrowarki: Krmelin koło Ostravy, Dolni Bojanovice koło Hodonina i Mikulov.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Dodane na mapę.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            Jutro huczne otwarcie browarku Taschenberg w Buštěhradzie zaraz koło Kladna.
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              W temacie odnoszącym się do Štiřínskiego Magnata zaznaczyłem, że szkoliło się tam dwóch piwowarów do nowego browaru w Litoměřicach. Wygląda na to, że chodzi o Pivovárek Koliba, którego otwarcie przewidziane jest na dzisiaj. Pierwsze 200 piw jest gratis więc jeśli ktoś jest w tych okolicach...
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Browarek od przedwczoraj na mojej mapie. W najbliższym czasie popracuję nieco nad nią.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Otwarto pivovarek w Jeseniku, a na dniach dojdzie kolejny w Pradze - Břevnovský pivovar sv. Vojtěcha.
                  Kilka kilometrów od Koníčka, pod górą Prašiva, szykuje się kolejny browarek. Niestety nie znaleźliśmy go, więc na mapie dałem tylko przybliżone położenie.
                  Last edited by Pendragon; 25-10-2011, 15:16.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • darekd
                    PremiumUżytkownik
                    • 02-2003
                    • 12202

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Otwarto pivovarek w Jeseniku, a na dniach dojdzie kolejny w Pradze - Břevnovský pivovar sv. Vojtěcha.
                    Kilka kilometrów od Koníčka, pod górą Prašiva, szykuje się kolejny browarek. Niestety nie znaleźliśmy go, więc na mapie dałem tylko przybliżone położenie.
                    Na Brzewnowie to bardzo fajne miejsce. Projekt związany z Piwowarskim domem, piwo m.in. ma leżakować w drewnianych beczkach.

                    Wiesz coś konkretnie o tym Jeseniku, gdzie o tym pisali? Bo pivovary.info milczą. Być może będę w tamtych okolicach w listopadzie

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      pivovary.info nie milczą - jest na ichniejszym forum informacja Zresztą o tym w Pradze też tam wyczytałem.
                      Rzadko tam zaglądam, ale teraz postanowiłem po tym, gdy info o Jeseniku otrzymałem w sobotę od Borysa z Czeskiego Cieszyna.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • darekd
                        PremiumUżytkownik
                        • 02-2003
                        • 12202

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        pivovary.info nie milczą - jest na ichniejszym forum informacja Zresztą o tym w Pradze też tam wyczytałem.
                        Rzadko tam zaglądam, ale teraz postanowiłem po tym, gdy info o Jeseniku otrzymałem w sobotę od Borysa z Czeskiego Cieszyna.
                        Nic nie widzę Może na pivni.info?
                        możesz skopiować tę informację, podają miejsce?

                        Na temat Brzewnowa:

                        Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha Aktuality Prohlídka pivovaru Pohled do historie nejstaršího českého pivovaru Pohled do současnosti – prohlídka výrobních prostor Ukázka surovin na výrobu piva Návštěva pivovarského muzea s expozicí pivního skla Zhlédnutí krátkého

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                          Może na pivni.info?
                          Racja! Mój błąd.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Racja! Mój błąd.
                            Miejsce już wyszukałem i jest na mojej mapie - być może chodzi o sąsiedni budynek w stosunku do mojego znacznika. Na pivni.info był link do ich FB, która jednak chyba nie chwali się własnym piwem, chociaż tylko pobieżnie ja przejrzałem. Ponoć działają od 2 tygodni, teraz to już będą ze 3. Tylko jedno piwo serwują póki co.

                            Heh, zamiast edytować, to cytowałem. Co jest w tym ciemnym Łomnianie że tyle błędów robię? To tylko 11-tla w końcu, hehe.
                            Last edited by Pendragon; 27-10-2011, 20:18.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • darekd
                              PremiumUżytkownik
                              • 02-2003
                              • 12202

                              Ok, dzięki, poczekamy i zobaczymy jak się będzie tam sytuacja rozwijać.

                              Comment

                              • grew
                                Senior
                                • 05-2009
                                • 766

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wiesz coś konkretnie o tym Jeseniku, gdzie o tym pisali? Bo pivovary.info milczą. Być może będę w tamtych okolicach w listopadzie
                                Informacji najwięcej jest na znienawidzonym przeze mnie fejsie:

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎