Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

więcej browarów w Czechach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Wypadłem z obiegu na kilka tygodni. Od wczoraj zacząłem nadrabiać zaległości (Ustecky kraj), czego efektem jest nowa funkcja - najbliższy przystanek i odległość do niego.
    Widziałem już kolejne zapowiedzi, jeszcze tego nie ogarnąłem, dziś i jutro planuje trochę nad tym posiedzieć.
    W maju mieli otworzyć Doubravník, ale nie wiem jak tam sprawy stoją. No a w Pradze do sprawdzenia będziesz miał Vinohradsky pivovar na Korunní 106.
    Last edited by Pendragon; 17-05-2014, 10:44.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • karol1000
      Senior
      • 09-2007
      • 1823

      jakbys rzucil okiem na poludniowy-wschod to bede wdzieczny.
      I tak wdzieczny juz jestem bo bez twojej mamy zaplanowanie tour de pivovary byloby duuuzo trudniejsze.
      Wiec twoje zdrowie
      LP

      Comment

      • karol1000
        Senior
        • 09-2007
        • 1823

        a co do trasy to do Brna nie wjezdzamy, planujemy jechac caly czas na poludnie od Brna.

        Trasa:
        Mikulov-Breclav - Moravský Žižkov -Dolní Bojanovice - Hodonín - Ratíškovice - Šitbořice - Měnín - Blučina - Bratčice - Oslavany- Pulkov - Dalesice-Trebic - Velké Meziříčí - Jihlava - Uhříňovice- Horní Dubenky - Popelín - Jindřichův Hradec - Kamenice nad Lipou-Pacov - Chotoviny - Prcice-Chlumec-Sedlčany-Štiřín-Velké Popovice - Praha
        30 browarow w 6,5 dnia wiec bedzie co robic
        LP

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          A no to w samym centrum Brna otworzył się browar restauracyjny Nieco dziwny, bo warzy z ekstraktów.


          A bliżej Pragi to wczoraj przeniosłem do już działających Hostomice.

          Podobno działa też Pivovar Lorec w Kutnej Horze, ale mam co do tego wątpliwości.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • darekd
            Senior
            • 02-2003
            • 12217

            Doszły mnie słuchy, że w jednym z lokali w Vamberku powoli planują otworzyć mini.
            W tej okolicy, blisko naszych granic robi się istne zagłębie minibrowarowe.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
              Doszły mnie słuchy, że w jednym z lokali w Vamberku powoli planują otworzyć mini.
              A lokalizacja tajna?

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • darekd
                Senior
                • 02-2003
                • 12217

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                A lokalizacja tajna?
                Nie, ale do realizacji chyba jeszcze droga daleka...


                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Przypominam o mapie planowanych browarów.
                  Jeśli wiecie o innych lub jakieś dodatkowe dane o tych zamieszczonych, to dajcie znać.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • danhaj
                    Senior
                    • 04-2010
                    • 619

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karol1000 Wyświetlenie odpowiedzi
                    jakbys rzucil okiem na poludniowy-wschod to bede wdzieczny.
                    I tak wdzieczny juz jestem bo bez twojej mamy zaplanowanie tour de pivovary byloby duuuzo trudniejsze.
                    Wiec twoje zdrowie
                    haha, wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać :P
                    Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

                    www.czechforum.pl

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Zauważyłem, ale nie komentowałem

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • karol1000
                        Senior
                        • 09-2007
                        • 1823

                        sorry pendi, głupio wyszło
                        LP

                        Comment

                        • karol1000
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 1823

                          info o planowanym browarze w Vladislavi
                          Třebíčsko - Menších pivovarů v poslední době přibývá. Důkazem je Gajdoš v Biskupicích i další pivovar, na jehož obnově se v současné době pracuje. Dva úspěšné roky už má za sebou i třebíčský pivovar Urban.

                          Po více než šedesáti letech se pracuje na otevření pivovaru ve Vladislavi. Ten původní se uzavřel přibližně s obdobím druhé světové války. Ve staré budově na návsi zatím stále probíhají stavební práce. „Byli bychom samozřejmě rádi, kdyby se sem něco takového vrátilo. Doufám, že soukromý majitel toho dosáhne," řekl starosta Vladislavi Jan Havlena.
                          LP

                          Comment

                          • beerconcept
                            Senior
                            • 09-2013
                            • 499

                            Browar Clock z miejscości Potštejn, który miał wystartować w sierpniu tego roku już warzy. Na początek IPA plato 13,6 alk. 5,6
                            Pivovar Clock je řemeslný pivovar z Potštejna, který vznikl v roce 2012. Od té doby získal řadu ocenění a vyrábí piva všeho druhu. Objevte s námi fascinující svět pivní rozmanitosti.

                            Comment

                            • darekd
                              Senior
                              • 02-2003
                              • 12217

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerconcept Wyświetlenie odpowiedzi
                              Browar Clock z miejscości Potštejn, który miał wystartować w sierpniu tego roku już warzy. Na początek IPA plato 13,6 alk. 5,6
                              http://pivovarclock.cz/
                              na razie kontraktowo, ale już niebawem...

                              Comment

                              • karol1000
                                Senior
                                • 09-2007
                                • 1823

                                w planach browar w Bohdalicich

                                Bohdalice-Pavlovice - Tradice pivovarnictví v Bohdalicích-Pavlovicích sahá do středověku. Minimálně sto let už ovšem uběhlo od doby, kdy místní pivovar, jehož budovu lidé stále míjejí na cestě z Bohdalic do Kozlan, přestal fungovat. Nyní na ni chce navázat soukromý investor Jiří Novotný, jemuž Státní zemědělský intervenční fond schválil v uplynulých dnech dotaci na stavbu pivovaru v obci.
                                LP

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎