Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

więcej browarów w Czechach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • agaslayer
    Senior
    • 06-2009
    • 219

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    No dobrze, to neni problem



    Gdybyś był w stanie dowiedzieć się kiedy polali pierwszy raz to swoje, byłbym wdzięczny.
    Data jest dla mnie ważna - wiesz, potrzebuję do statystki (numeracji kolejnych browarów).
    gdzies w weekend okolo 24.5. zrobili sobie taki myl mini festiwal piwa, ale za duzy rozglos nie byl i prawie nikt nie wiezdial o tym
    Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

    nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
    http://beer.agaslayer.cz

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Agas, dopiero teraz sobie przypomniałem, że przecież już się ciebie o to pytałem

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        No to mamy 250 browarów w Czeskiej Republice.
        Wczoraj otworzył się w Pradze Pivovar Šedivák.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Rash
          Junior
          • 06-2014
          • 4

          Ahoj,

          moc děkuji za přijetí.

          Karol: věřím, že to bude fungovat, uděláme pro to vše. Ležáky chceme primárně dodávat do regionu. Svrchně kvašená piva a sezónní a speciální piva do Prahy do různých ochutnávkových pivnic. Ale popravdě, největší radost by mi udělalo, kdyby se nám podařilo v regionu pozvednout pivní kulturu. Chci pořádat různá sezení s přednáškami o pivu apod., tak snad budeme úspěšní.

          Věřím, že přijedeš někdy ochutnat, pokud bys měl cestu, určitě mi zanech zprávu, nevěřím tomu, že by se podruhé stálo, abychom se tak náhodně potkali, jako tenkrát v Base Campu!

          agaslayer: tácky již nějaké vyrobené máme, k dostání jsou přímo v pivovaře, potom v naší pivotéce v Liberci (otevřena snad přes léto) a samozřejmě na akcích, kde čepujeme naše pivo - obvykle v regionu. Nyní připravujeme sklenice a pak i další drobnosti.

          Pokud budete mít zájem, mohu zde tu a tam novinky a zajímavosti z Frýdlantu zasílat. Jsem moc potěšen zájmem od Vás! (ono je to ale asi pochopitelné, pivní trh v Polsku taky samozřejmě bedlivě sleduji )

          Comment

          • agaslayer
            Senior
            • 06-2009
            • 219

            diky Rash, ale momentalne tam nemam zadnou cestu, da se to nejak vyresit postou? jsem ze severni moravy
            Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

            nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
            http://beer.agaslayer.cz

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Zemský akciový pivovar, który warzy kontraktowo w Chocieborzu, stanie się browarem z prawdziwego zdarzenia. Dostał zgodę na "zaopiekowanie się" popadającym w ruinę dominikańskim dworem w praskiej dzielnicy Branik. W tym miejscu Dominikanie warzyli piwo w latach 1626-1900. Na otwarcie poczekamy kilka lat, bo obiekt jest w złym stanie i rekonstrukcja zajmie czas aż do roku 2018.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4568

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Już znany. Lodžska (czyli Łódzka), centrum handlowe Odra.
                A nie bo oficjalny adres to Katovická 410. Ale blisko Lodžské.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                  A nie bo oficjalny adres to Katovická 410. Ale blisko Lodžské.
                  Zgadza się, Katowicka 6. Na mapie jest.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • dadek
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 4568

                    No tak, jak to w Czeskiej Republice - podwójna numeracja. 410 to nr. katastralny, 6 - pocztowy.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Nie o numerki mi chodziło, tylko o inną, równoległa ulicę.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • karol1000
                        Senior
                        • 09-2007
                        • 1823

                        wyszukiwarka nic nie pokazuje wiec chyba nic o tym jeszcze nie bylo pisane.
                        Pivovar Chříč

                        pierwsze piwo powinno byc dostępne w okolicy grudniowych świąt
                        LP

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Coś jednak gdzieś było wspomniane, bo u mnie na mapie jest. Tyle, że bez konkretów co do otwarcia.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • karol1000
                            Senior
                            • 09-2007
                            • 1823

                            Na mapie nie sprawdzałem bo cieżko pracuję w pracy
                            LP

                            Comment

                            • Rash
                              Junior
                              • 06-2014
                              • 4

                              Zdravím a přeposílám zprávu z Facebooku Zámeckého pivovaru Frýdlant:

                              Vážení přátelé našeho pivovaru,
                              rádi bychom Vás všechny srdečně pozvali na akci "Druhé otevření bran pivovaru a první pivovarské slavnosti", která proběhne v sobotu 19. července v areálu Zámeckého pivovaru Frýdlant. Akce nebude ničím jiným, než slavnostním otevřením pivovaru a představení jeho provozu. Celý den bude na čepu pivo Albrecht, probíhat bude bohatý kulturní program a také prohlídky pivovaru - konkrétní program bude brzy doplněn. Vezměte na akci i své kamarády i známe a přijďte se podívat na znovuzrozený pivovar ve Frýdlantu a ochutnat jeho pivo.
                              Těšíme se na Vás!

                              Comment

                              • darekd
                                PremiumUżytkownik
                                • 02-2003
                                • 12205

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rash Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zdravím a přeposílám zprávu z Facebooku Zámeckého pivovaru Frýdlant:

                                Vážení přátelé našeho pivovaru,
                                rádi bychom Vás všechny srdečně pozvali na akci "Druhé otevření bran pivovaru a první pivovarské slavnosti", která proběhne v sobotu 19. července v areálu Zámeckého pivovaru Frýdlant. Akce nebude ničím jiným, než slavnostním otevřením pivovaru a představení jeho provozu. Celý den bude na čepu pivo Albrecht, probíhat bude bohatý kulturní program a také prohlídky pivovaru - konkrétní program bude brzy doplněn. Vezměte na akci i své kamarády i známe a přijďte se podívat na znovuzrozený pivovar ve Frýdlantu a ochutnat jeho pivo.
                                Těšíme se na Vás!
                                Szanowni przyjaciele naszego browaru,

                                chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa na imprezę "Drugie otwarcie bram browaru i pierwsze święto piwowarskie", które odbędzie się w sobotę na terenie Zámeckého pivovaru Frýdlant. Impreza będzie niczym innym, jak uroczystym otwarciem browaru i przedstawieniem jego działalności. Przez cały dzień na kranie będzie piwo Albrecht, będzie bogaty program kulturalny oraz zwiedzanie browaru - szczegółowy program będzie niebawem uzupełniony.
                                Zaproście na imprezę swoich przyjaciół oraz znajomych i przyjedźcie zobaczyć ponownie otwarty browar we Frydlancie i spróbujcie jego piwo.
                                Cieszymy się na spotkanie z Państwem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎