Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

więcej browarów w Czechach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alexanderfeld
    Senior
    • 08-2009
    • 173

    Jeszcze w tym miesiącu w Kopřivnicy ma się otworzyć kolejny minibrowar restauracyjny "Polivar".

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12205

      Powiatowe Litomierzyce będą miały trzeci minibrowar.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        W starym browarze, czy to jeszcze inna inicjatywa?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12205

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          W starym browarze, czy to jeszcze inna inicjatywa?
          W domu diecezjalnym św. Szczepana, to chyba budynki należące do Kościoła katolickiego (diecezja w Litomierzycach), stąd browar biskupi. Start w drugiej połowie lata.

          Informacje na końcu artykułu:

          e-region.cz, regionální internetový magazín pro volný čas - Mostecko, Teplicko, Chomutovsko, Lounsko, Krušné hory, České středohoří

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            No to za kilka lat mogą być 4 browary tam, bo przymierzają się do rekonstrukcji Browaru Mieszczańskiego, działającego w latach 1720 - 2002.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12205

              Właśnie ruszył Pivovar Kujeba (Vysoké Mýto), a akurat przejeżdżałem tamtędy niecałe dwa tygodnie temu...



              Na początek w ofercie mają klasykę /jasne, ciemne, półciemne/ oraz imbirowe.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                A gdzie to? Strona w budowie a adresu nie podali.
                Last edited by Pendragon; 18-04-2015, 13:58.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12205

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  A gdzie to? Strona w budowie a adresu nie podali.
                  Wiem tylko tyle, że w dawnych koszarach ck dragonów, które niedawno odnawiano.

                  Comment

                  • darekd
                    PremiumUżytkownik
                    • 02-2003
                    • 12205

                    Przeczytałem, że Czechy stały się państwem, gdzie jest najwęcej browarów na mieszkańca.

                    Kolejne nowości:

                    Zámecký pivovar Sobotín, Sobotín č.p. 13, 788 16 Sobotín


                    Pivovar První Hovoranské z browaru domowego podobno już stał się mini
                    Katalog firem, služeb, živnostníků a řemesel – vyberte si ve spolehlivém, aktuálním seznamu firem a služeb, hodnocených zákazníky...


                    Podobno dotychczasowy kontraktowiec Malešov http://www.pivovarmalesov.cz/
                    już warzy u siebie

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      W ten piątek uwarzono pierwszą warkę w odnowionym po wielu latach browarze Lobeč. Reaktywacja tego browaru trwała na prawdę wiele lat, można powiedzieć, że od "kiedy pamiętam", czyli od czasów, gdy zainteresowałem się czeską sceną. Albo mi się już z perspektywy lat tak wydaje i myli z innymi odnowieniami. Tak czy siak - mamy szczęśliwy finał

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • darekd
                        PremiumUżytkownik
                        • 02-2003
                        • 12205

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        W ten piątek uwarzono pierwszą warkę w odnowionym po wielu latach browarze Lobeč. Reaktywacja tego browaru trwała na prawdę wiele lat, można powiedzieć, że od "kiedy pamiętam", czyli od czasów, gdy zainteresowałem się czeską sceną. Albo mi się już z perspektywy lat tak wydaje i myli z innymi odnowieniami. Tak czy siak - mamy szczęśliwy finał
                        Bardzo dobra wiadomość.

                        Tak wyglądał w dawnych czasach:



                        tak na początku remontu:



                        a od zeszłego roku z zewnątrz już tak:

                        Comment

                        • darekd
                          PremiumUżytkownik
                          • 02-2003
                          • 12205

                          Niebawem otwarcie kolejnego browaru restauracyjnego w Pradze:

                          Najdete nás v prostorách Voršilského kláštera a přímém sousedství Nové scény. V Pivovaru Národní můžete ochutnat českou i mezinárodní kuchyni a hlavně vaříme vlastní pivo Czech Lion. V létě si užijte pohodu na největší pivní zahradě v centru Prahy.


                          Centrum - Narodni 8

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                            Niebawem otwarcie kolejnego browaru restauracyjnego w Pradze:
                            Najdete nás v prostorách Voršilského kláštera a přímém sousedství Nové scény. V Pivovaru Národní můžete ochutnat českou i mezinárodní kuchyni a hlavně vaříme vlastní pivo Czech Lion. V létě si užijte pohodu na největší pivní zahradě v centru Prahy.
                            oraz: www.facebook.com/pivovarnarodni

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Od ostatniego spisu browarów minęło już kilka miesięcy. Pisałem wtedy o 283 browarach, a dziś doliczyłem się ich już 309 (2 otwierają się w najbliższej przyszłości).

                              282 Lindr Mžany Mžany 21 Královéhradecký 2015-01-09
                              283 Račínský minipivovar Richard Račín Račín 10 Vysočina 2015-01-15
                              284 Zámecký minipivovar Sobotín Sobotín Sobotín 13 Olomoucký 2015-01-25
                              285 Blahovar Plzeň Mozartova 1 Plzeňský 2015-02-03
                              286 Jadrníček Náměšť na Hané Komenského 318 Olomoucký 2015-02-19
                              287 Novodvorský pivovar Lipník nad Bečvou Nové Dvory 70 Olomoucký 2015-03-06
                              288 Minipivovar Příšov Příšov Příšov 30 Plzeňský 2015-03-12
                              289 Eden Bystřice nad Pernštejnem Novy Dvur 318 Vysočina 2015-03-21
                              290 Kujeba Vysoké Mýto Žižkova 801 Pardubický 2015-03-xx
                              291 Velický Bombarďák Velká nad Veličkou Velká nad Veličkou 111 Jihomoravský 2015-04-xx
                              292 Pivovar Bylnice Brumov-Bylnice Mýto 44 Zlínský 2015-04-xx
                              293 Hradní Pivovar Hustopeče Hradní 2 Jihomoravský 2015-04-15
                              294 Zámek Český Rudolec Český Rudolec Český Rudolec 75 Jihočeský 2015-04-17
                              295 Pension Helene Kytlice Kytlice 120 Ústecký 2015-04-17
                              296 Monopol Teplice Masarykova třída 433/42 Ústecký 2015-04-23
                              297 Galant Mikulov Mlýnská 2 Jihomoravský 2015-05-01
                              298 U Lenocha Plzeň Pod Rozhlednou 31 Plzeňský 2015-05-02
                              299 Polivar Kopřivnice Štefánikova 1323 Moravskoslezský 2015-05-05
                              300 Pivovar Padochov Oslavany Padochov 231 Jihomoravský 2015-05-xx
                              301 Patron Rabí Čepice 21 Plzeňský 2015-05-21
                              302 Dráteník Únanov Únanov 150 Jihomoravský 2015-05-29
                              303 Pivovar Lobeč Lobeč Lobeč 34 Středočeský 2015-05-30
                              304 Berko Bernartice Bernartice 96 Královéhradecký 2015-06-01
                              305 Minipivovar Kelč Kelč Kelč 527 Zlínský 2015-06-xx
                              306 Krušnohor Kraslice Tisová 1792 Karlovarský 2015-06-10
                              307 Olivův pivovar Dolní Břežany Za Radnicí 739 Středočeský 2015-06-13
                              308 Klášterní pivovar Ossegg Osek Klášterní náměstí Ústecký 2015-06-20
                              309 První havířovský minipivovar Havířov Selská 8a Moravskoslezský 2015-06-24

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • darekd
                                PremiumUżytkownik
                                • 02-2003
                                • 12205

                                O, ta pozycja 308 już ruszyła oficjalnie, coś wiadomo jakie piwa?
                                Last edited by darekd; 23-06-2015, 00:06.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎