Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

więcej browarów w Czechach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raciborz
    Senior
    • 06-2004
    • 594

    Nowy kontrakt w okolicach Hlucina, podobno warzą we Vratimowie. Pivovar Tisarsky, lane w posezeni u Zaby w Dobroslavice. Browar budowany za budynkiem knajpy, dostępne piwa tto
    - poltmawa 11- dobra
    - kwaśnicowa 12- bardzo dobra
    - APA 13- bardzo dobra

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12202

      W sobotę w malowniczym Prokopském údolí (Dolina Prokopa) w Pradze otwiera się Pivovar Prokopák:

      Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

      Comment

      • Raciborz
        Senior
        • 06-2004
        • 594

        Nowy browar blisko granicy
        Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

        Comment

        • Raciborz
          Senior
          • 06-2004
          • 594

          Działa też już kolejny, pierwsza warka uwarzona. Nazwa browaru to Kalous, położenie w okolicach Litwinowa w wiosce Zerotin. Przybytek należy do mojego znajomego, browar to na dzień dzisiejszy hobby. Będzie warzona jedna warka tygodniowo- 50 L . Dostępne w Petach i na zamówienie w kegach. Więcej parametrów mogę podać po 8 marca .

          Comment

          • Raciborz
            Senior
            • 06-2004
            • 594

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
            Działa też już kolejny, pierwsza warka uwarzona. Nazwa browaru to Kalous, położenie w okolicach Litwinowa w wiosce Zerotin. Przybytek należy do mojego znajomego, browar to na dzień dzisiejszy hobby. Będzie warzona jedna warka tygodniowo- 50 L . Dostępne w Petach i na zamówienie w kegach. Więcej parametrów mogę podać po 8 marca .
            Namiary na browar www.podkalousem.cz. Adres Żerotin 101, Żerotin 78401. Właściciel to Martin Trokan

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12202

              Bardzo ciekawy pomysł chłopaków z Clocka (Potštejn). Kupili historyczne budynki fabryki Fenetra i zabierają się za jego remont. Chyba tam przeniosą produkcję, bo na starym miejscu już dość mało miejsca.

              Więcej na: https://www.facebook.com/pivovarclock

              Jednak już ruszyła marka ich nowych piw:



              Górna fermentacja leżakowana conajmniej kilka miesięcy w drewnianych beczkach:

              Pavillon z białym winem i orkiszem,
              Suza - warzone z udziałem świeżych moreli
              Chamare - dzikie, z orkiszem, leżakowane w beczkach po porto, refermentowane w butelkach

              oraz

              Bone repos peach - berliner weisse uwarzone z brzoskwiniami.

              Comment

              • darekd
                PremiumUżytkownik
                • 02-2003
                • 12202

                W miejscowości Buková (woj. ołomunieckie, niecałe 20 km. na południe od Paczkowa) otworzył się właśnie browar Albert Michler



                Warzą dolną i górną fermentację. Ciekawostką jest to, że z tego co wiem warzą w dawnym (i niedawno odnowionym) budynku „Albert Michler Likör-, Rum und Spiritusfabrik”, która to firma była dostawcą rumu dla marynarki Austro-Węgier. Właściciele browaru posiadają zresztą też własną markę rumu i innych destylatów.

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                  W miejscowości Buková (woj. ołomunieckie, niecałe 20 km. na południe od Paczkowa) otworzył się właśnie browar Albert Michler



                  Warzą dolną i górną fermentację. Ciekawostką jest to, że z tego co wiem warzą w dawnym (i niedawno odnowionym) budynku „Albert Michler Likör-, Rum und Spiritusfabrik”, która to firma była dostawcą rumu dla marynarki Austro-Węgier. Właściciele browaru posiadają zresztą też własną markę rumu i innych destylatów.
                  Chciałem do nich podjechac w sierpniu ale nie odpowiadaja na wiadomości
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎