Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chciałabym załozyć bar piwny - od czego zacząć?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • annetka
    Senior
    • 03-2003
    • 120

    #16
    Ja bym zaczęła od spytania sąsiadów czy nie będzie im przeszkadzac obecność baru wiadomo z czym łączy się sąsiedztwo takiego lokalu. Znam w Warszawie kilka super miejsc na lokal typu pub ale każdy kolejny upadał przez sąsiadów- tylko minęła 22 i wykonywali telefonem za telefonem na policję, że jest za głośno aż wkońcu klienci przestawali przychodzić.

    Co do browarów, w zależności od klienta na jakiego się nastawiasz albo kontaktuj się z koncernami albo z małymi browarami.
    Nie napisałas czy chcesz piwo w butelkach czy kegach? Jeśli w butelkach to można rozmawiać z hurtowniami, które zaopatrzą Cię nie tylko w piwo.

    Jeśli chodzi o "wyłączność" to chyba już od tego się odchodzi, ale wiem to tylko z plotek
    warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
      Mam w związku z tym tematem pytanie na boku - czy umowy na wyłączność nie są czasem łamaniem prawa ??
      Jak dla mnie to praktyki monopolistyczne ....
      Będziesz miał okazję do wykazania się pryncypialną postawą i trwałego bojkotowania tego lokalu.

      Comment

      • agulla
        Gość
        • 09-2007
        • 6

        #18
        Wszystkim bardzo dziękuje.

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          #19
          Na podstawie obserwacji baru prowadzonego przez teścia dorzucę Ci jeszcze jedną radę: musisz określić jasne zasady tego, co wolno klientom i konsekwentnie je realizować.

          Comment

          • agulla
            Gość
            • 09-2007
            • 6

            #20
            drodzy piwosze pomóżcie

            Otwieram bar piwny,proszę o kontakt ludzi którzy prowadzą podobną działalność.Zupełnie nie wiem jak ugryżć temat współpracy z browarami i w tym temacie potrzebuje pomocy.Chciałabym zebyście podzielili się ze mną swoimi doświadczeniami i lekko nakierowali mnie na właściwą drogę działania.

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #21
              Najlepiej zadzwonić do browaru lub hurtowni i się samemu dowiedziec.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • Pinio74
                Senior
                • 10-2003
                • 3881

                #22
                Tu jest coś o ogródku piwnym:

                http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=47985&highlight=otworzy%E6

                A tutaj Twój poprzedni temat :

                http://www.browar.biz/forum/showthre...&highlight=bar
                Last edited by Pinio74; 11-10-2007, 08:41.
                BIRRARE HUMANUM EST

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
                  hehe, dobre, koleżanka coś mało kumata i nic się nie dowiedziała od tamtego czasu?
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎