Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zapisy na listę kolejkową w celu nabycia pojawiającego się portera ciechanowskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MEDeah
    Junior
    • 05-2007
    • 8

    O KLĘSKO!!!

    OOO KLESKOooooooooooooooo!

    ja pierniczę:/ kurwna, jechałam do piotra skargi (wawa) od siebie z roboty 1h31min!!!!!!!!!!!!!!

    zorientowałam się wtedy, że wchodzę na szmulki i szłam kurna przez te blota!!! szłam szłam szłam kilka razy się przestraszyłam (mysl: jakby ktoś coś do mnie miał, to wturlam się pod rure i zwieję) i kurwana jak doszłam, to paskudny ochroniaż wyjaśnił mi coś oczywistego"droga pani, ale oni to do 16:00 pracują a teraz to i krócej"....

    a teraz pytanie. czy browary w wawie jeszcze sa i czy jeszcze mozna je odbierać a jeśli tak to do kiedy można je odbierać? a może ktoś by wziął dla mnie 3 butelki???

    Comment

    • Jaroslav
      Senior
      • 10-2005
      • 967

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      Mam pytanie z zupełnie innej beczki. Czy ten porter jesli będzie się chciało się go ocenić w ART-omacie to zgłosić go jako nowe piwo czy oceniać pod dotychczasowym porterem?
      Moim zdaniem zdecydowanie w istniejącym wątku. Nie jest to jakaś
      nowa receptura, ot piwo dobrze wyleżakowane (w porterach
      często zdarzają się oceny nawet paruletnich piw)

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        no to niedługo podegustuję, mam buteleczki z nr 142-146, dzięki Angasc
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • pepesz
          Member
          • 09-2004
          • 85

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
          Gdańsk 6 sztuk (abernacka-1, Bombadil13-3, Pendragon-2). Chyba, że się pomylilem
          Chyba sie pomyliłeś. Nie policzyłes 4 sztuk dla mnie. PW nie czytasz

          Comment

          • crizz
            ...
            • 02-2003
            • 1255

            Halo Poznań!
            Ponieważ nie możemy dostać 14 butelek, bo nie jest to wielokrotnością 12 , apeluję o nowych partycypantów w zamówieniu. Dociągnijmy do 24 butelek!
            Last edited by crizz; 20-12-2007, 09:13.

            Comment

            • kony
              breweriarz
              • 08-2005
              • 1701

              Tu Poznań

              Jak nie będzie wystarczająco chętnych to ja mogę 5 szt. zaadoptować.

              Comment

              • Jaroslav
                Senior
                • 10-2005
                • 967

                Nie ma już takiej konieczności, kolega Przemo70 dał znac że
                rezygnuje z jednej butelki.

                Comment

                • huanghua
                  Senior
                  • 10-2005
                  • 1910

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pepesz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Chyba sie pomyliłeś. Nie policzyłes 4 sztuk dla mnie. PW nie czytasz
                  Dyrektor ma flaszki w tej samej cenie co "ze źródła". Odpada Wam koszt przesyłki. Po co dopłacać do interesu?
                  W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                  Comment

                  • kentaki
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 452

                    Czytam, że ludzie już sie cieszą porterkiem, a co z tymi z mniejszych miejscowości? A święta tuż tuż.

                    Comment

                    • piokl13
                      Senior
                      • 06-2003
                      • 946

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyrektor Wyświetlenie odpowiedzi
                      Numer mojej kamionki to 333
                      To ja się czuję dyskryminowany jako klient Smaku Trafiło mi się "nędzne" 484.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukrobax Wyświetlenie odpowiedzi
                        Wybaczcie jeśli to gdzieś było już poruszane, ale nie doczytałem a drugi raz czytać całej dyskusji nie zamierzam, jaki jest nakład tego Portera? tj. do ilu butelek został rozlany?? Czy aby rzeczywiście jest to seria mocno limitowana?
                        No właśnie, bo "limitowana" to powinna być do jakiegoś numeru.... jak czytam, to już blisko 500 jest - czyli 250 litrów. A cena jak za rarytas nie wiadomo jaki.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • alnus
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 459

                          A może ktoś by wstawił gdzieś przynajmniej zdjęcie tego trofeum? Bo rozumiem, że spożycie to nastąpi dopiero w uroczystej chwili Świąt i dopiero potem ktoś może oceni. Ale jakie będą oceny to już chyba wiem

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9735

                            Hej,

                            dzisiaj rano wykonałem 40 km więcej, niż zwykle i mogłem:
                            a) przejechać w obie strony przez "klymatyszną Pragie",
                            b) poznać annetkę ,
                            c) odebrać i przytulić do otłuszczonej i niewydepilowanej klaty trzy kamionki o numerach 202, 203 i 204 - yes! yes! yes! (ale porterowym spekulantom mówimy twarde NIE! )

                            Teraz tylko trzeba wykąpinować jakąś szczytną okazję dla degustacji...
                            Dajcie znać, jak ktoś już zdegustuje.

                            Poza tym - hm, to chyba jest jakaś nominacja do AKCJI ROKU 2007, jak sądzę...
                            Aaaaaaalbo... NAGRODA PUBLICZNOŚCI...?

                            Comment

                            • pirackamuza
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 1903

                              Tak się zastanawiam, jaką ja mam szansę - jako Krzyżak - załapac się na jedną flaszeczkę?
                              Mogę się dopisac do Poznania bądź gdziekolwiek, ale co dalej?
                              Ma ktoś może jakąś radę?
                              Toruń przeprasza za Radio Maryja
                              www.bobofruty.pl

                              Comment

                              • alnus
                                Senior
                                • 07-2007
                                • 459

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                No właśnie, bo "limitowana" to powinna być do jakiegoś numeru.... jak czytam, to już blisko 500 jest - czyli 250 litrów. A cena jak za rarytas nie wiadomo jaki.
                                Jest popyt, to i podaż się musi znaleźć. W końcu to taki sam porter jak ten z bieżącej produkcji, tylko tyle, że leżał 2 lata.



                                To taki żart



                                Mam nadzieję...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎