Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zapisy na listę kolejkową w celu nabycia pojawiającego się portera ciechanowskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
    1.Jackson
    2.Remfire
    3.MarcinKa
    4.Cez
    5.Marusia
    6.Piotry
    7.Anteks
    8.Darko
    9.Delvish
    10.Sopista
    11. arcy
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
    arcy, nie wciskaj się w kolejkę. Ostatni był z nr 40.
    Arcy już dawno się zapisał
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • remfire
      Senior
      • 03-2004
      • 1334

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      możesz to rozwinąć? zupełnie nie rozumiem Twego toku rozumowania. W jaki niby sposób dwuletni porter ciechanowski jest łatwiejszy do zdobycia niż np. Porter z Cieszyna?

      będziesz się chwytał 15 groszy? tak mamy dyskutować? Oczywiście że Twoje porównanie nie jest adekwatne, bo tamta dyskusja dotyczyła standardowo odleżakowanego portera w zwykłej butelce za niech Ci będzie 35gr a nie portera odleżakowanego dziesięc razy dłużej w butelce której koszt jest nieporównywalnie większy.
      Chyba ktoś, kto przywołał tamtą dyskusję miał na myśli m.in. moja osobę. Nie chce się powtarzać , bo Art już dość dokładnie określił podstawowe różnice. Dodam tylko, że tutaj chodzi o edycje kolekcjonerską z numerowanymi butelkami. Jeśli ktoś nie zauważa różnic, to nie wiem jak to wytłumaczyć. Nie bez znaczenia jest też fakt, że tutaj ktoś chce zrobić coś specjalnie dla nas, a tam dyskutowaliśmy o produkcie firmy która nas ma w ...

      A odnośnie zamawiania większej ilości mam propozycję . Najpierw każdemu z listy po jednej butelce ( wg kolejności numerków na butelce ), a ewentualne dodatkowe butelki z tych pozostałych z większymi numerkami

      Przy okazji prośba do Prezesa Ciechana ( oczywiście za pośrednictwem Annetki ) o wyrozumiałość dla browarbizowiczów - nie zdzieranie z nas skóry napewno zaprocentuje w postaci wychwalania browaru w piwnych kręgach w całym kraju
      Bo słowa o licytacji mamy chyba traktowac jako żart ?
      Last edited by remfire; 15-12-2007, 21:54.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        1. możesz to rozwinąć? zupełnie nie rozumiem Twego toku rozumowania. W jaki niby sposób dwuletni porter ciechanowski jest łatwiejszy do zdobycia niż np. Porter z Cieszyna?
        2. będziesz się chwytał 15 groszy? tak mamy dyskutować? Oczywiście że Twoje porównanie nie jest adekwatne, bo tamta dyskusja dotyczyła standardowo odleżakowanego portera w zwykłej butelce za niech Ci będzie 35gr a nie portera odleżakowanego dziesięc razy dłużej w butelce której koszt jest nieporównywalnie większy.
        ad.1 Mój tok rozumowania opierał sie tylko i wyłącznie na przykładzie okocimskiego portera, żadnego innego. Chyba zgodzisz się ze mną, że nawet tak limitowany produkt jakim jest ciechanowski porter dla polskiego konsumenta w Polsce jest bardziej możliwy do zdobycia niż okocimski? Ciechanów swój produkt kieruje do wąskiej grupy, w Polsce, więc szanse na jego zdobycie są. Okocim swój produkt kieruje za ocean, polski konsument nie ma szans na niego jesli nie mam znajomości, wtyczek etc.
        ad.2 Te 15 groszy to zrzuć na barki mojego dokładnego analizowania postów do których się odnoszę
        10 razy dłużej leżakował Ciechanów? Sądziłem, że portery leżakują ok pół roku..ale nieważne. Tamta dyskusja nie tyczyła ceny portera ogólnie tylko dotyczyła ile kto może dać za produkt który nie jest dostępny w normalnej sprzedaży bez względu na proces produkcji i opakowanie. Tu jest analogia.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
          Arcy już dawno się zapisał
          Ale wyszedł z kolejki
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            Ale wyszedł z kolejki
            wczoraj się meldował w tym temacie i dzisiaj - znaczy cały czas obecny
            Last edited by anteks; 15-12-2007, 22:40.
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • djcent
              Junior
              • 02-2004
              • 3

              Chciał bym tylko łyczka dla rozbudzenia kubkow smakowych może bez kolejki?

              Comment

              • Szneka
                Junior
                • 07-2007
                • 1

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire Wyświetlenie odpowiedzi
                Wszyscy sie zapisują, a listy dalej nie ma . Trzeba to zebrać do kupy , bo porządek musi być
                1.Jackson
                2.Remfire
                3.MarcinKa
                4.Cez
                5.Marusia
                6.Piotry
                7.Anteks
                8.Darko
                9.Delvish
                10.Sopista

                Zebrałem tych którzy wyraźnie powiedzieli że są zainteresowani. Niech Annetka ma troche łatwiej ..
                To ja też poproszę do tej Listy 2 PUTELKI ,dlamie i Żony

                Comment

                • delvish
                  Senior
                  • 11-2004
                  • 3508

                  9. Delvish
                  Zgłaszam zapotrzebowanie na 4 sztuki <marzyciel>. W tym jedną z numerem 666 jeśli by się dało
                  "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                  (Frank Zappa)

                  "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                  Comment

                  • ant13
                    Junior
                    • 06-2007
                    • 1

                    54) ant13 - 1szt.

                    Comment

                    • k_k_s
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 193

                      55. k_k_s

                      Comment

                      • hastur
                        Junior
                        • 10-2003
                        • 20

                        56 - Hastur
                        Witam! Ja też się piszę! (świeżo po lekturze "kuriere piwnego")
                        ----------------------------------------
                        Lać po palcach!
                        A piana ...eee, na ścianach ???

                        "o jeden kufel za daleko"

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          57. ahumba
                          58. Żona-Taxi
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • Eszogo1970
                            Senior
                            • 03-2007
                            • 136

                            Też zapisuje sie na butlę bądż dwie.

                            Comment

                            • przemo70
                              † 1970-2019 Piwosz w Raju
                              • 05-2007
                              • 1501

                              59 dla mnie poproszę dwie butelczyny, podzielę się z bliźnimi
                              Save water, drink beer ...

                              http://www.parowozy.com.pl/
                              http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                              https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                              Comment

                              • slysheed
                                Junior
                                • 08-2007
                                • 1

                                60) SlySheed - ja też dwie sztuki poproszę.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎