Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowy Dom Piwa w Gdyni?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ada13
    Senior
    • 03-2004
    • 128

    Nowy Dom Piwa w Gdyni?

    W piątkowym trójmiejskim dodatku do "Gazety Wyborczej" przeczytałam reportaż o właścicielu klubu Pokład.I jedno zdanie dotyczące jego planów na przyszłość bardzo mnie zaciekawiło.

    "(...)W okolicach Pokładu już w marcu otwarty będzie klub Chaplin, gdzie także będzie scena i koncerty, oraz Dom Piwa, czyli miejsce gdzie będzie się można napić około 20 gatunków złotego trunku z beczek(...)"

    20 piw z kija to duży postęp w stosunku do Degustatornii.

    Co Wy na to?Ktoś słyszał coś na ten temat?
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ada13 Wyświetlenie odpowiedzi
    W piątkowym trójmiejskim dodatku do "Gazety Wyborczej" przeczytałam reportaż o właścicielu klubu Pokład.I jedno zdanie dotyczące jego planów na przyszłość bardzo mnie zaciekawiło.

    "(...)W okolicach Pokładu już w marcu otwarty będzie klub Chaplin, gdzie także będzie scena i koncerty, oraz Dom Piwa, czyli miejsce gdzie będzie się można napić około 20 gatunków złotego trunku z beczek(...)"

    20 piw z kija to duży postęp w stosunku do Degustatornii.

    Co Wy na to?Ktoś słyszał coś na ten temat?
    Napisać to można wszystko. A jak będzie w rzeczywistości zobaczymy.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      No to liczymy: Tatra, Tatra Mocna, Warka Jasne, Warka Strong, Żywiec, Heineken, Leżajsk, Freeq, Królewskie; Lech, Lech Free, Lech Lite, Tyskie Gronie, Tyskie Książęce, Pilsner Urquell, Dębowe Mocne, Żubr, Dog in the fog, Redd's, Redd's Red i... jest 20! Można? Można!
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • piokl13
        Senior
        • 06-2003
        • 946

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
        No to liczymy: Tatra, Tatra Mocna, Warka Jasne, Warka Strong, Żywiec, Heineken, Leżajsk, Freeq, Królewskie; Lech, Lech Free, Lech Lite, Tyskie Gronie, Tyskie Książęce, Pilsner Urquell, Dębowe Mocne, Żubr, Dog in the fog, Redd's, Redd's Red i... jest 20! Można? Można!
        Niedowiarki. W 3city duża ilość lanych piw z małych browarów powoli staje się standardem.

        Comment

        • skandal
          Senior
          • 05-2002
          • 1439

          #5
          Oj Piotrze teraz pojechałeś Gdzie oprócz Degustatorni są duże ilości lanych piw z małych bro w Trójmieście?

          Comment

          • piokl13
            Senior
            • 06-2003
            • 946

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
            Oj Piotrze teraz pojechałeś Gdzie oprócz Degustatorni są duże ilości lanych piw z małych bro w Trójmieście?
            Napisałem "powoli staje się". Może powinienem powolutku.

            Comment

            • kibi
              Senior
              • 07-2004
              • 1875

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
              No to liczymy: Tatra, Tatra Mocna, Warka Jasne, Warka Strong, Żywiec, Heineken, Leżajsk, Freeq, Królewskie; Lech, Lech Free, Lech Lite, Tyskie Gronie, Tyskie Książęce, Pilsner Urquell, Dębowe Mocne, Żubr, Dog in the fog, Redd's, Redd's Red i... jest 20! Można? Można!
              Widziałem coś podobnego koło zapory w Solinie. Nie pamiętam konkretnej liczby, ale reklama zachwalająca wielki wybór piwa beczkowego zainteresowała mnie pomimo, że byłem zmotoryzowany. W środku istotnie imponująca ilość marek ze wszystkich (!) koncernów .

              Comment

              • skandal
                Senior
                • 05-2002
                • 1439

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
                Napisałem "powoli staje się". Może powinienem powolutku.
                Szkoda bo już myślałem że wiesz o czymś o czym ja nie wiem

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎