Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BHP, GHP, HACCP - (mały) Sklep Spożywczy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alphonse
    Member
    • 06-2007
    • 96

    BHP, GHP, HACCP - (mały) Sklep Spożywczy

    Witam
    Wyszukuję w Internecie materiały i oto co widzę:
    1. Strony Sanepidu i innych instytucji są mało przydatne.
    2. Ofertę różnych publikacji przeznaczonych raczej dla menadżerów większych sklepów, przedstawiających ideologię, sposoby praktycznego wdrożenia etc
    3. Ofertę typu "zbiór 40 dokumentów do których wstawisz tylko swoje dane, wydrukujesz i Sanepid odczepi się od twojego zieleniaka"

    Cóż, mam mały sklepik i interesują mnie raczej oferty z pkt. 3, ale jednak takie lepszej jakości, bezbłędne, zawierające komentarze, podstawowe porady, akty prawne. Na Allegro i na stronach firm jest mnóstwo ofert, ale gdzie nie spojrzę to w przykładowych materiałach, zapisanych w .doc, widzę rażące literówki, niechlujstwo itd

    Czy ktoś byłby w stanie polecić konkretną ofertę materiałów czy posłużyć innymi wskazówkami? Z góry dziękuję.
    Oczywiście, w razie niechęci do publicznej rekomendacji, bardzo proszę o PW.

    -------------------------------
    ARTcie, już wielokrotnie padały rozmaite pytania o handel, toteż ośmieliłem się zamieścić dyskusję w tym dziale. Handel piwem jest objęty regulacjami, o które pytam, więc temat może być przydatny. Ale przechmiel proszę bez skrupułów, jeśli uznasz to za off topic.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23807

    #2
    Na przechmieliny trzeba sobie zasłużyć Mi temat pasuje.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎