Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strony www browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Myszon007
    Senior
    • 02-2007
    • 1208

    Dziś premiera: http://www.browarkormoran.pl/

    Z ciekawostek - link do Forum odsyła do... browar.biz-u
    ♪♫

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Śliczna, postarali się

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        Strona ładna ale doszedłem do:
        Irish Beer to ukłon w stronę brytyjskich tradycji piwowarskich. Jest piwem mocnym z lekko wyczuwalnym posmakiem palonego jęczmienia – to cechy zbliżające go do Guinnessa a lekko słodkawy smak, stonowana goryczka oraz barwa (około 50 EBC) to cechy piw typu Ale Mild
        i dalej czytać mi się nie chce

        Comment

        • darekd
          Senior
          • 02-2003
          • 12214

          Racibórz

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Śliczna, postarali się
          też mi się bardzo podoba, tak szkoda tego samobója z ciemnym

          a tu kolejny bardzo udany przykład, że jednak można, czyli nowa stronka Raciborza:

          My piwo tworzymy, inni je produkują.


          Bez fejsbuków i jutubów ale z pomysłem, może natchnie to kogoś odpowiedzialnego za stronę Lwówka?

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
            też mi się bardzo podoba, tak szkoda tego samobója z ciemnym

            a tu kolejny bardzo udany przykład, że jednak można, czyli nowa stronka Raciborza:

            My piwo tworzymy, inni je produkują.


            Bez fejsbuków i jutubów ale z pomysłem, może natchnie to kogoś odpowiedzialnego za stronę Lwówka?
            No nie wiem czy taki udany. Parę postów temu Wujcio narzekał na flasha i ma rację. Otwierające się gówniane okienka, które nie mają krzyżyka do zamknięcia. Powiedzcie mi jak dostać się na podstronę z piwami. Przez minutę nie potrafiłem tego dokonać. To ma być udana strona. Dziękuję, postoję.

            Dobra po kolejnej minucie dałem radę. Utrafienie jednak w butelkę, która mnie interesuje to też nie lada sztuka. Strona jest nieintuicyjna i nieergonomiczna.

            No i kiedy pojawią się najnowsze produkty?

            Jestem na nie.

            EDIT: strona Kormorana znacznie bardziej przyjazna.
            Last edited by kopyr; 26-02-2011, 09:28.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              Dla mnie strona Raciborza nie jest taka zła, na pewno nie tak dobra jak ta Kormorana ale mimo wszystko też dość udana. Jedyne co mi się rzuciło w oczy to określenie stylu piwa dla poszczególnych produktów browaru. Zarówno w przypadku Twierdzowego jak i Raciborskiego jest to "Pils". To, że koncerny wycierają sobie gębę każdym sloganem jak chcą to już się przyzwyczaiłem, ale nazywanie słodkawego Raciborskiego pilsem to troszkę nietakt.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                Otwierające się gówniane okienka, które nie mają krzyżyka do zamknięcia. Powiedzcie mi jak dostać się na podstronę z piwami. Przez minutę nie potrafiłem tego dokonać.
                Bo skupiłeś się na próbie usunięcia okienka zamiast poszukania menu u góry
                Ale przyznaję rację - strona średnio przyjazna, chociaż na plus jest to, że ten flash jest zoptymalizowany i działa szybko, w przeciwieństwie do koszmarka z Piotrkowa.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bo skupiłeś się na próbie usunięcia okienka zamiast poszukania menu u góry
                  Ale przyznaję rację - strona średnio przyjazna, chociaż na plus jest to, że ten flash jest zoptymalizowany i działa szybko, w przeciwieństwie do koszmarka z Piotrkowa.
                  No właśnie menu u góry nie pomaga. Trzeba wykminić taką zakładkę/fiszkę z lewej strony otwartego pod spodem okienka.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • ucho
                    Senior
                    • 05-2010
                    • 500


                    Na stronie CP istnieje możliwość doboru odpowiedniego piwa tego koncernu do spożywanego dania. Na przykład do wieprzowiny odpowiednie jest Okocim Premium Mocne.


                    A tak na marginesie, to dziwne jest to, że zupełnie nie informują o Okocim O.K.
                    Last edited by ucho; 10-03-2011, 12:38.

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      CP idzie po bandzie:
                      Piwa pilzneńskie
                      Wszystkie jasne piwa o chmielowym aromacie i goryczkowym smaku. Ocenia się, że pilznery to w chwili obecnej ponad 90% polskiej produkcji piwa
                      Z pobieżnych obliczeń wyszło mi, że te 10% pozostałych niepilznerów to oferta NIEkoncernów

                      Comment

                      • szefunio
                        Senior
                        • 01-2007
                        • 481

                        Nie podali, do czego pasuje Volt Strong w puszce. Pewnie jego się pije już po jedzeniu.
                        Robię to co lubię - produkuję piwo.

                        Comment

                        • ucho
                          Senior
                          • 05-2010
                          • 500

                          Mnie najbardziej przypadł do gustu opis Książa.
                          Piwo oparte jest na wiekowej recepturze odnalezionej w podziemiach Zamku Książ. Krystalicznie czysta woda i tradycyjny proces warzenia to jego największe zalety. Ma specyficzny, atrakcyjny smak. Odznacza się wysokiej klasy klarownością.

                          Comment

                          • Gabe
                            Senior
                            • 03-2010
                            • 405

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szefunio Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie podali, do czego pasuje Volt Strong w puszce. Pewnie jego się pije już po jedzeniu.
                            Raczej zamiast

                            Comment

                            • Pankracy
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2772

                              Nowa strona Fuhrmanna.

                              Last edited by Pankracy; 21-03-2011, 15:49.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nowa strona Fuhrmanna.

                                http://www.brewer.pl
                                Mają nawet kody paskowe
                                Wynika z nich, że Fuhrmann i Brewer Mocne to piwa polskie, a pozostałe (Starovar, Brewer Pils, Strong i Super Strong) - czeskie.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎