Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PIVOVARIA Radom - wątek ogólny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    #76
    Kwestia teraz tylko taka, czy te dwie wcześniej już piły kiedykolwiek pszeniczne, albo czy wogóle lubią takie cuś. Bo do takiego piwa trzeba się przyzwyczaić, pierwsyz konatakt raczej wywołuje mieszane uczucia. Za to po 5, 10 ....

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • acztery
      Junior
      • 10-2007
      • 21

      #77
      Staram się bardzo obiektywnie podchodzić do wszystkiego. Odwiedziłem pivovarię po raz kolejny. Ciepło, letni ciuszek zajeliśmy miejsce przy stoliku, zostaliśmy poproszeni o oddanie kurtek do szatni. Mhhh dziwne wszyscy w koło mieli kurtki na krzesłach. Oczywiście taki problem to nie problem oddałem- tu pierwsze zdziwienie szatnia 1 zł- pieniądze to nie są ale opłatę za szatnię z takim lokalem bym raczej nie kojarzył. Pewnie niedługo sikanie tez będzie za złotówkę . Piwo- to najważniejsze, nastawiłem się, po ostatniej wizycie bardzo negatywnie i bardzo dobrze. Tak źle nie było z ochydnego przeszedłbym na niedobre, bardzo ukierunkowane na jakiś gust, oczywiście nie mój. Lokal przez parę dni nie stracił na uroku. Niestety obsługa TRAGEDIA i niestety nie tylko ja traciłem cierpliwość. Tak dalej trzymać- ja na jakiś czas z pivovarią daję sobie na wstrzymanie. Ładne ściany można oglądać parę minut nie godzinami!!! To co najbardziej mi przeszkadzało, że klient w lokalu czuje się jak zło konieczne, a nie klient. Dla pozamiejscowych W RADOMIU MAMY WIELE LOKALI ZNACZNIE LEPSZYCH- oczywiście w żadnym dobrego piwa się nie da napić

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #78
        Żeby nie było, ze piwo paskudne, to już natychmiast się wpisuję

        Piwo całkiem całkiem, pszenica niezła, koźlak - mimo, ze koźlakiem jest bardziej z nazwy niż smaku - też przyzwoity - pils nie za bardzo dobry, ale tez trudno go ocenić, bo dostałam nie wiedzieć czemu ciepły i odgazowany Ogólnie wszystko rokuje całkiem nieźle, brawa dla młodego i bardzo sympatycznego piwowara

        Co do lokalu: kucharz podobno z doświadczeniem, ale ma jakieś problemy z używaniem przypraw Wyglądało trochę tak, jakby mu sie wszystkie skończyły Pomijając suróweczkę, która była bardzo smaczna, reszcie zabrakło "zęba".

        Obsługa: wg mnie wyśmienita, bez przerwy chodzą, patrzą, czy na stolikach czegoś nie brakuje. Dopiero jak przyszło do płacenia rachunku, to pan gdzieś się zagubił

        Muzyka: no tu zapowiadało się dobrze - jak przyszliśmy o 18 to leciał sympatyczny dżezik w tle, niestety im później tym robiło się bardziej diskobandżo i w dodatku coraz głośniej - na koniec to już nawet nie słyszałam, co się drze Maggyk siedząca obok mnie a serio się darła, bo chyba sama siebie tez nie słyszała

        Generalnie jednak wrażenia pozytywne, ale raczej trzeba sterować na wizytę do 20.00 a potem uciekać w jakieś spokojniejsze miejsce - w naszym przypadku była to noclegownia, w której jeszcze przez jakiś czas raczyliśmy się Pekinami
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23806

          #79
          Do czasu jak nie zacznie rypać decybelami uważam to miejsce za świetny lokal do delektowania się miejscowym piwem. Podgłaśnianie czyniono tak umiejętnie że przeszliśmy niezauważenie z cichej konwersacji na wydzieranie się do siebie by cokolwiek usłyszeć co druga osoba mówiła.

          miejsce urządzone ze smakiem, nie upstrzone przesadnie ani też zredukowane modernistyczno-minimalistycznie. Wygodne siedziska.

          No i najważniejsze - tutejszego piwa wcale nie należy się obawiać. Jeszcze brakuje im do ideału - ale pszeniczne i koźlaczek są na solidną czwórę. Pils nieco odstaje, ale jeszcze skonfrontuję swe wrażenia pozyskane na gorąco z tymi ze spokojnej degustacji pilsa zatankowanego na wynos.

          parę zdjątek:












          Last edited by ART; 17-04-2008, 18:25.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • darko
            Senior
            • 06-2003
            • 2078

            #80
            Aktualnie dostępne jest piwo Pszeniczne. No i na występach gościnnych pojawił się świeżutki, niepasteryzowany Ciechan .

            Comment

            • wyatt
              Junior
              • 06-2008
              • 1

              #81
              Stanowczo nie polecam lokalu. Choć pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne - sympatyczna pani kelnerka, szybka obsługa, wszystko cacy - później było już tylko gorzej. Za pierwszym razem zamówiłem piwo pszeniczne. Piwo bardzo dobre, wg mojej oceny 7/10. Niestety podczas kolejnej wizyty Pivovaria w moich oczach bardzo straciła. Usiedliśmy przy wolnym stoliku, czekaliśmy z pół godziny aż ktoś raczy do nas podejść. Po tym czasie podeszła pani, która jakby nie zauważyła naszej obecności i przed nosem bardzo mało subtelnie postawiła nam tabliczkę "REZERWACJA 20.00". Zamurowało mnie. Z większym chamstwem się jeszcze nie spotkałem, o czym zresztą poinformowałem kolejną panią kelnerkę. Ta na szczęście się zrehabilitowała - zaprowadziła nas do innego stolika. Zostaliśmy obsłużeni elegancko, tym razem zamówiłem Kożlak - 6,5/10. Pszeniczne jednak lepiej mi smakowało. Pieczarki zapiekane serem do piwa to wyjątkowo trafiony pomysł, jedzenie bardzo dobre, choć może zbyt mało przyprawione. Pomimo przykrego incydentu na początku, byliśmy zadowoleni. Jednakże wizyta trzecia (i zapewne już ostatnia) była wyjątkowo niesympatyczna. Podczas zamawiania piwa chyba pierwszy raz w życiu zostałem poproszony o dowód - mam 22 lata i do tej pory coś takiego mnie nie spotkało. Być może nie powinienem się tego czepiać, ale akurat zdarzyło się, że nie wziąłem żadnych dokumentów - wyszliśmy na spacer. Mniejsza z tym. Oczywiście o piwie mogłem zapomnieć. W lokalu oprócz nas zajęte były tylko 2 stoliki. Kelner, który nas obsługiwał był fatalny. Na wszystko trzeba było wyjątkowo długo czekać, chociaż lokal był praktycznie pusty. Na sam rachunek czekaliśmy pół godziny, bo kelner "zapomniał". Niestety radomska obsługa w porównaniu chociażby do warszawskiej jest beznadziejna. W stolicy ludzie boją się o swoją pracę i wręcz "latają" dookoła klienta. W Radomiu tego brakuje. Nie polecam lokalu.

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wyatt Wyświetlenie odpowiedzi
                Jednakże wizyta trzecia (i zapewne już ostatnia) była wyjątkowo niesympatyczna. Podczas zamawiania piwa chyba pierwszy raz w życiu zostałem poproszony o dowód - mam 22 lata i do tej pory coś takiego mnie nie spotkało. Być może nie powinienem się tego czepiać, ale akurat zdarzyło się, że nie wziąłem żadnych dokumentów - wyszliśmy na spacer. .
                to akurat należy do obowiązków sprzedawcy , aby w razie wątpliwości sprawdzic wiek i nie ma co się obrażac
                Last edited by anteks; 21-06-2008, 11:51.
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wyatt Wyświetlenie odpowiedzi
                  Stanowczo nie polecam lokalu.
                  Pierwszy post i od razu krytyka lokalu? I to tak rozbudowana? Mi to jedzie paszkwilami konkurencji, niczym więcej.
                  Kiedy byłeś w tym lokalu drugi raz?
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • acztery
                    Junior
                    • 10-2007
                    • 21

                    #84
                    becik, niestety to nie paszkwil tylko szczera prawda. Kilkukrotni odwiedziłem lokal z nadzieją na to, że zacznie się jakoś kręcić i złe to tylko początki. Kelnerzy chodzą jakby mieli do wszystkich pretensje , że muszą pracować. O wszystkim zapominają i z niczym sobie nie radzą, a ich twarze zdobią posępne miny. Najlepsze jest to, że lokal błyszczy jeżeli chodzi o wygląd i rozmach z jakim tam jest wszystko zrobione, a mała garstka ludzi to wszystko psuje. Osobiście znam jedną osobę, która jakoś dobrze trafiła i była zadowolona nawet z obsługi. Tych niezadowolonych jest cała masa.
                    Zresztą sprawdź sam...

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika acztery Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zresztą sprawdź sam...
                      byłem i sprawdziłem
                      swoje wrazenia opisałem tu: http://www.browar.biz/forum/showpost...76&postcount=5

                      wynika chyba z tego, że miałem cholerne szczęście.....bo po tej wizycie żadnych "ale" do obsługi nie miałem, jak dla mnie obsługa wtedy była super
                      Last edited by becik; 23-06-2008, 20:37.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • WitMar
                        Junior
                        • 01-2008
                        • 15

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Pierwszy post i od razu krytyka lokalu? I to tak rozbudowana? Mi to jedzie paszkwilami konkurencji, niczym więcej.
                        Kiedy byłeś w tym lokalu drugi raz?
                        Wyatt - podaj datę kiedy byłeś w tym lokalu drugi raz, bo trzeci to 21.06.08.?

                        Comment

                        • Pivovaria
                          Junior
                          • 01-2010
                          • 7

                          #87
                          Witam!

                          Witam serdecznie!

                          z dniem dzisiejszym Pivovaria oficjalnie otwiera swoje konto na Browarze.

                          Od otwarcia naszego browaru co prawda sporo wody w Wiśle upłynęło, jednak szczera prawda jest taka, że po prostu nikt tu nie miał czasu zająć się takimi rzeczami jak forum :-) a ja osobiście uważam że to cenne pole wymiany uwag, doświadczeń i informacji, dlatego pojawiamy się i tu.

                          Konto to należy do Browaru Pivovaria w Radomiu, jednak chciałbym żebyście pamiętali że po drugiej stronie komputera siedzi użytkownik taki jak Wy :-) gotowy odpowiadać na Wasze wszelkie uwagi, pytania i podejmować dyskusję.

                          W dziale "Piwo - Gdzie?" będę również informował o dostawach naszego piwa do sklepów, jako że zajmuję się tym osobiście. W tej chwili współpracujemy z trzema sklepami w Warszawie (Rodzinka BIS, Jola i Piwosz) i szukamy kolejnych.
                          Poza tym poszukujemy też sklepów w innych miastach w niedużej odległości (Kielce, Lublin, Piotrków, może Łódź?) - jeśli prowadzicie taki sklep, chcielibyście aby nasze piwo się tam pojawiło bądź uważacie że po prostu ma szansę tam zaistnieć - dajcie znać.
                          Restauracja - Browar - Klub
                          Pivovaria Radom

                          www.pivovaria.pl
                          info@pivovaria.pl

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            #88
                            Żeby tobie nie było za lekko, to pamiętaj, że skoro prowadzisz działalność gospodarczą, to wszystkie działania na tym forum musisz uzgodnić z jego właścicielem.

                            Trzeba było korzystać wcześniej.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23806

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                              Żeby tobie nie było za lekko, to pamiętaj, że skoro prowadzisz działalność gospodarczą, to wszystkie działania na tym forum musisz uzgodnić z jego właścicielem.

                              Trzeba było korzystać wcześniej.
                              wszechno ustalone
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • skitof
                                Senior
                                • 11-2007
                                • 2478

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pivovaria Wyświetlenie odpowiedzi
                                Od otwarcia naszego browaru co prawda sporo wody w Wiśle upłynęło
                                To już chyba dwa lata. Tak bez browar.bizu dało się wytrzymać?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎