Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Redd's w puszce 0,33l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    Redd's w puszce 0,33l

    KP wprowadza Redd'sa w puszkach 0,33l. Jednak nie będą to puszki, takie jak np. Pepsi, czy Coca-Cola, ale bardziej smukłe. Podobne do tych w jakich są sprzedawane energetyki (np. Red Bull, tyle, ze 0,33l).
    Cytat z ulotki dla detalistów "Nowa puszka o pojemności 330ml, wygodna, poręczna i lekka z łatwością zmieści się w damskiej torebce. (...) Zgrabne 330ml to opakowanie na wszelkie okazje, idealne zarówno w domu jak i poza domem, w przerwach między obowiązkami, w klubie, czy na dyskotece".
    Taa... na uczelni, na zakupach, w pracy.
    blog.kopyra.com
  • remfire
    Senior
    • 03-2004
    • 1334

    #2
    Ciekawa wiadomości
    Czy dobrze rozumie, że to narazie tylko zapowiedzi , a samych puszek jeszcze nie ma w sprzedaży ?

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire Wyświetlenie odpowiedzi
      Ciekawa wiadomości
      Czy dobrze rozumie, że to narazie tylko zapowiedzi , a samych puszek jeszcze nie ma w sprzedaży ?
      W sprzedaży jeszcze chyba nie ma, ale miałem je w ręce. Dostałem pakiet startowy dla detalistów.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • gryzli
        Junior
        • 10-2005
        • 24

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire Wyświetlenie odpowiedzi
        Ciekawa wiadomości
        Czy dobrze rozumie, że to narazie tylko zapowiedzi , a samych puszek jeszcze nie ma w sprzedaży ?
        Wszystkie trzy są już od jakiegoś czasu w sprzedaży. Wiem, bo kupiłem i stoją u mnie na biurku i nie ma kto ich wypić... :/

        Comment

        • esperal
          Junior
          • 01-2005
          • 10

          #5
          A jaka cena takiego cuda? bo jeszcze nigdzie nie widziałem takiej puszki

          Comment

          • grzeber
            Senior
            • 05-2002
            • 2869

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Taa... na uczelni, na zakupach, w pracy.
            We Włoszech dostępne są wina w kartonikach 0,33 l, ze słomeczką. W sam raz dla dzieci do kanapek do szkoły .
            pozdrawiam
            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
              We Włoszech dostępne są wina w kartonikach 0,33 l, ze słomeczką. W sam raz dla dzieci do kanapek do szkoły .
              W Polsce widziałem wino, no powiedzmy napój alkoholowy, w kubeczku plastikowym zamkniętym wieczkiem aluminiowym, takim w jakie pakuje się jogurty. Z banderolą.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10739

                #8
                przejście na puszki 0,33l oznacza rezygnacje z butelek 0,33 czy będzie lany w oba pojemniki
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • Maidenowiec
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 2287

                  #9
                  E, na uczelniach to nikt nie bawi się w pierdoły typu puszki 0,33
                  Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                  Thou shallt not spilleth thy beer!

                  Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                  Comment

                  • remfire
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 1334

                    #10
                    Fotki owych puszek sa już dodane do stosownego działu w Kolekcjonerstwie Nie wiem czy dobrze kombinuję , ale zaintrygowal mnie napis na tych puszkach " Nigdy nie jeżdżę po alkoholu". Troche to dziwnie wygląda na opakowanu piwa, dlatego zastanawiam się czy to nie będzie wiązalo się z nowa akcja promocyjną , w której będzie się sugerowało że tyle to jeszcze można wypić , a wiecej już nie. To tylko przypuszczenia , zapewne wkrótce się okaże o co chodzi z tym napisem.

                    Comment

                    • grzeber
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 2869

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                      W Polsce widziałem wino, no powiedzmy napój alkoholowy, w kubeczku plastikowym zamkniętym wieczkiem aluminiowym, takim w jakie pakuje się jogurty. Z banderolą.
                      W Chinach widziałem jeszcze wódkę w plastikowych woreczkach (jak kiedyś u nas mleko) oraz w "jednostrzałowych" kieliszkach zamykanych wieczkiem .
                      pozdrawiam
                      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        #12
                        No to może trochę marketingowej "sieczki" KP na temat nowych opakowań:
                        Kampania „Redd’s. Zgrabne 330 ml” wspiera wprowadzenie nowej, smukłej puszki Redd's stworzonej specjalnie z myślą o kobietach. Propozycja przygotowana przez Kompanię Piwowarską została dostosowana do potrzeb nowoczesnych i aktywnych konsumentek. Launch puszki sleek can o pojemności 330 ml komunikuje ogólnopolska kampania reklamowa oraz działania PR.


                        Zgrabna Redd’s to pierwsza puszka typu „sleek can” (ang. „sleek” – elegancki) na polskim rynku piwa. Adresatami kampanii są młode i nowoczesne kobiety, które śledzą trendy i nowości rynkowe oraz chętnie kupują nowe produkty. Półlitrowa puszka nie zawsze odpowiada aktywnym osobom - bywa za duża i za ciężka. Redd’s stworzył propozycję dla „zabieganych” kobiet, które w poszukiwaniu małych przyjemności w wolnej chwili sięgają po swoje ulubione owocowe piwo – powiedział Tomasz Kanton, Brand PR manager w Kompanii Piwowarskiej.
                        Attached Files

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                          Launch puszki sleek can o pojemności 330 ml komunikuje ogólnopolska kampania reklamowa oraz działania PR.

                          Aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            Aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
                            Ostrzegałem przed lekturą .

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                              Adresatami kampanii są młode i nowoczesne kobiety, które śledzą trendy i nowości rynkowe oraz chętnie kupują nowe produkty.
                              hehee

                              biznesłumen, dyskotekówki czy też idiotki-feministki?
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎