Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pszeniczne z Połczyna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    Pszeniczne z Połczyna

    Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że w zakamarkach browaru w Połczynie leżakuje świeżo uwarzone piwo pszeniczne. Niestety nie znam terminu kiedy przewidziana jest jego sprzedaż.
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    ło matko, co to się narobiło! Niedłogo głupie-czyce wypuszczą weizena!
    BRAVO! A Wy narzekacie, że w Polsce nic się nie zmienia...Niedługo będziemy pszeniczną potęgą światową...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
      Niedłogo głupie-czyce wypuszczą weizena!
      Głupie Cyce?
      Przecież podobno dawno już wypuściły
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • Krzysztof
        Senior
        • 04-2001
        • 1689

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
        Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że w zakamarkach browaru w Połczynie leżakuje świeżo uwarzone piwo pszeniczne. Niestety nie znam terminu kiedy przewidziana jest jego sprzedaż.
        I nie jest to info wyssane z palca...
        Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
        www.twojmalybrowar.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎