Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słowackie piwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    #46
    Dostałem z Zabrza etykiety Tatran Premium, ale czy to rozlew bądź produkcja, tego nie wiem.

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek Wyświetlenie odpowiedzi
      Dostałem z Zabrza etykiety Tatran Premium, ale czy to rozlew bądź produkcja, tego nie wiem.
      Produkcja.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • dzemek
        Senior
        • 12-2010
        • 450

        #48
        Czy obecnie na Słowacji jest coś godnego uwagi z piwa? Nawet coś lepszego z koncernowych? Będę przejeżdzał trasą z Korbielowa przez Słowację do Bukowiny Tatrzańskiej (może jakiś sklep warty uwagi po drodze?).

        Comment


        • otvirak
          otvirak commented
          Editing a comment
          Co do sklepu, nie wiem, bo jeżdżę na Słowację inna trasą. Co do pivka: niezmiennie polecam Zlatý Bažant 73 i Šariš Red (tego niestety już dawno nie widziałem). No i ostatnio kupiłem na próbę Zlatý Bažant Hurban Legend IPA - mnie smakuje, orzeźwiające.
      • otvirak
        Senior
        • 04-2005
        • 766

        #49
        No i pozostają różne browary restauracyjne, ale czy przy tamtej trasie coś jest, to nie wiem, wyguglaj.
        niepoprawny czechofil


        Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
        WISŁA MISTRZ!

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12202

          #50
          Jeśli zrobisz trochę większą trasę i chcesz rzucić okiem na piękny Oravsky hrad, to pod zamkiem masz restauracyjny Kastelan, który ma piwo w butelkach (przynajmniej w PETach, w tym górna fermentacja):

          Túžba po vlastnom čapovanom pive v príjemnej reštaurácií pod majestátnym bralom Oravského hradu nás viedla k založeniu minipivovaru Kastelán.


          Trochę dalej są Kvačany, na stronie widziałem, że mają butelki

          Kontakt Pivovar Kvačany - Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou alebo otázkou. Veľmi radi Vám na všetko zodpovieme.


          Jeśli będziesz jechał przez Tvrdošín tam jest Kaufland i Tesco. Tesco już dawno temu miało jakiś wybór kraftów typu Kaltenecker czy Ikkona, więc warto zajrzeć.

          W Liptowskim Mikulaszu jest:

          online predaj piva, vína, alkoholu , možnosť osobného odberu, rozvoz piva, rozvoz alkoholu okolie Liptovského Mikuláša,


          W tej okolicy powinien być dostępny Urpiner z Bańskiej Bystrzycy, w sumie duży browar, ale niezależny.

          Powodzenia, jak wrócisz zdaj relację jak to teraz wygląda

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎