Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kishar
    Senior
    • 10-2003
    • 1691

    Podejrzewam, że szklanka będzie do powiedzmy czterech piw, bo jakoś nie wierzę, że do jednego.

    Comment

    • Żywiec
      Senior
      • 12-2001
      • 1571

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika miszawar Wyświetlenie odpowiedzi
      Pakowany pojedynczo, to brzmi intrygująco, czy zatem butelka jest w coś ładowana?
      Jest pakowana w kartony po 24 szt. luzem.

      Comment

      • Tapir
        Senior
        • 10-2009
        • 730

        A jak wygląda sprawa otrzymania tej szklanki? Jakaś hostessa będzie stała obok kas i wydawała szklaneczkę do zakupionego piwa?
        Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir Wyświetlenie odpowiedzi
          A jak wygląda sprawa otrzymania tej szklanki? Jakaś hostessa będzie stała obok kas i wydawała szklaneczkę do zakupionego piwa?
          Pójdziesz do sklepu to zobaczysz. Niedługo zaczniecie się pytać, po której stronie kasy będą stać dziewczyny i czy z prawej będzie stać blondynka czy brunetka.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10838

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            Pójdziesz do sklepu to zobaczysz. Niedługo zaczniecie się pytać, po której stronie kasy będą stać dziewczyny i czy z prawej będzie stać blondynka czy brunetka.
            Idealnie trafiłeś w sedno sprawy
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9735

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
              Pójdziesz do sklepu to zobaczysz. Niedługo zaczniecie się pytać, po której stronie kasy będą stać dziewczyny i czy z prawej będzie stać blondynka czy brunetka.
              No coś Ty, jacer! Wiadomo, że do koźlaka będą dwie szatynki (blondynka byłaby do pszenicy, a brunetka do stouta ). A dwie, bo dubeltowy

              Swoją drogą szkoda, że nie będzie jakiegoś kartonu 20-butelkowego. Jak ja ten detal (nie mówiąc o szatynkach) ramionami ogarnę?

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                24 szt w kartonie nie dźwigniesz?
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9735

                  Sorka, nie doczytałem . Tzn. czytałem, ale myślałem, że to chodzi o szklanki. A po co mi 24 unikalne szklanki? .

                  Dźwignę!

                  Comment

                  • Tapir
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 730

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pójdziesz do sklepu to zobaczysz. Niedługo zaczniecie się pytać, po której stronie kasy będą stać dziewczyny i czy z prawej będzie stać blondynka czy brunetka.
                    Ja rozumiem, że na tym forum uszczypliwe odpowiedzi to normalka, ale nie zadałem pytania, żeby wam koledzy temat zaśmiecać
                    Do sklepu nie pójdę, bo przez kilka dni będę poza Warszawą więc będę musiał do Almy wysłać swoją lepszą połowę, która o piwie nie ma pojęcia. Uważam, że w takim przypadku informacja, czy koźlak będzie miał np. jakieś wydzielone stoisko obok półki z piwem czy po prostu wjedzie w półkę między inne piwa jest istotna. To samo z odebraniem szklanki.
                    Kolor włosów hostessy nie ma tu nic do rzeczy (inna sprawa, gdybym to ja pojechał)
                    Last edited by Tapir; 01-12-2009, 10:13.
                    Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      Podpowiem ci, nie tylko w stolicy znajdują się Almy
                      Last edited by abernacka; 01-12-2009, 10:14.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Tapir
                        Senior
                        • 10-2009
                        • 730

                        Odpowiem Ci, że od soboty do wtorku jestem będę mniej więcej w połowie drogi między Warszawą a Ostrołęką bez możliwości wyjazdu na zakupy do Almy
                        Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                        Comment

                        • Seta
                          Piję piwo
                          • 10-2002
                          • 6964

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja rozumiem, że na tym forum uszczypliwe odpowiedzi to normalka...
                          Nie bądź niekulturalny. Jacer jest teraz z takiego bardzo przyjaznego forum i nie bywa już uszczypliwy!

                          Zapomniałem:
                          Last edited by Seta; 01-12-2009, 10:19.
                          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir Wyświetlenie odpowiedzi
                            czy koźlak będzie miał np. jakieś wydzielone stoisko obok półki z piwem czy po prostu wjedzie w półkę między inne piwa jest istotna. To samo z odebraniem szklanki.

                            Wszystko zostało napisane w komunikacie rzecznika. Nie rozumiem w czym masz problem? A dziewczyna zawsze się może w sklepie zapytać, nikt jej tam nie ugryzie.
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                              nikt jej tam nie ugryzie.
                              Nie wiadomo, zapowiada się ostra walka o butelki

                              Comment

                              • Żywiec
                                Senior
                                • 12-2001
                                • 1571

                                Informacja dla kolekcjonerów.

                                Firmowe szklanki na piwo Bracki Koźlak Dubeltowy będą dostępne w sprzedaży w Piwiarni Żywieckiej w Browarze w Żywcu. Powinny dojechać w przyszłym tygodniu. Jeszcze ich nie widziałem ale są ponoć zrobione na wzór szklanki porterowej ze zdobieniem z dwóch stron szkła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎