Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10739

    Dlaczego czepiacie się Browarzyciela , piwa zabrakło chyba tylko na Śląsku a Rafał tam piwa nie kupował a jak czytam to większość chodziło tylko o szklanki a On takowych nie dostał .
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Maidenowiec
      Senior
      • 07-2004
      • 2287

      Więc właśnie, wróćmy może do meritum, a więc samego piwa. Jestem ciekaw innych recenzji.
      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

      Thou shallt not spilleth thy beer!

      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

      Comment

      • korbicz
        Senior
        • 06-2008
        • 170

        W ogóle emocje chyba biorą górę. Jeszcze żeby było co przeżywać...

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
          Dlaczego czepiacie się Browarzyciela , piwa zabrakło chyba tylko na Śląsku a Rafał tam piwa nie kupował a jak czytam to większość chodziło tylko o szklanki a On takowych nie dostał .

          Też nie rozumiem czemu niektórzy jeżdżą na Browarzycielu jak po łysej kobyle.
          Gdybym miał okazję sam dostać wcześniej to byłbym głupcem jakbym takiej okazji nie wykorzystał. I na pewno nie miałbym przed tym żadnych oporów.
          Na pewno nie zachowywałbym się jak "zwariowane zakupoholiczki" czekające na promocję, wyprzedaż czy otwarcie Media Markt. Jak dostanę to dostanę, jak nie to nie.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
            Pokale do Rybnika nie dotarły . Po 30 min. zabrakło już piwa . Było 300 butelek .
            W Katowicach wystarczyło 30 sekund. Ja na szczęście dopchałem się w 15-tej sekundzie.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Paco
              Senior
              • 12-2007
              • 265

              Orientuje się ktos może gdzie w Elblągu można zakupić Koźlaka Dubeltowego?
              Grunt to się nie przejmować, piwo pić i obserwować
              zbieram ELBING
              wymiana--> http://picasaweb.google.com/PacoElbl

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10739

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                Na pewno nie zachowywałbym się jak "zwariowane zakupoholiczki" czekające na promocję, wyprzedaż czy otwarcie Media Markt. Jak dostanę to dostanę, jak nie to nie.
                I dla tego nie chciało mi się dzisiaj specjalnie dymać 40km ( w jedna stronę )po to piwo , będę może w tygodniu i jak będzie to kupię i to szacunku dla Janka aby spróbować piwa uwarzonego wg Jego receptury
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • Browarzyciel
                  www.browarzyciel.pl
                  • 08-2005
                  • 357

                  ok, myślę, że dyskusję o tym kto i kiedy kupił można uznać za bezsensowną i już zamkniętą. Ja bym poprosił natomiast "protoplastę" tego piwa o recenzję, jak On odbiera produkt browaru, czy jest zgodny z oczekiwaniami? Może jakieś porównanie do oryginału?

                  Janek! Do tablicy!

                  Raf.
                  BROWARZYCIEL
                  Profesjonalnie o piwie na: http://www.browarzyciel.pl
                  eventy dla firm

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10739

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Paco Wyświetlenie odpowiedzi
                    Orientuje się ktos może gdzie w Elblągu można zakupić Koźlaka Dubeltowego?
                    Kolego TYLKO w ALMIE !!!!!!!!!!!!
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • brloin
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 530

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Paco Wyświetlenie odpowiedzi
                      Orientuje się ktos może gdzie w Elblągu można zakupić Koźlaka Dubeltowego?
                      Tylko i wyłącznie w Almie. Macie pewnie jakąś.

                      Edyta mówi, że jak zwykle jestem drugi. I chichocze
                      Last edited by brloin; 06-12-2009, 20:06.
                      brloin; od Szczecina do Wrocławia

                      Comment

                      • Basik
                        Senior
                        • 06-2006
                        • 1308

                        Maidenowiec, ładna recenzja.
                        Ja tam nie wiem czy czułam octan izoamylu czy nie, ale alkohol na pewno . Boli ta słaba słodowość. Zwłaszcza Piotry zawiedziony.
                        Zakup duży i już butelki zagrzebane w piwnicy, więc zobaczymy jak to piwo będzie smakowało po roku lub później.

                        Dla mnie ujdzie, ale sama wolałabym najpierw go spróbować niż zaszaleć z taką ilością butelek ( ale męża słowo święte ).

                        Za to mój ojciec stwierdził, że tego smaku szukał od lat i że przypomina mu to piwo Żywca Euro.

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brloin Wyświetlenie odpowiedzi
                          Tylko i wyłącznie w Almie. Macie pewnie jakąś.
                          hehe, no nawet trzy, jedną za stacją kolejową po lewej

                          Tak trudno sprawdzić zanim się coś napisze?
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • hasintus
                            Senior
                            • 07-2006
                            • 850

                            Żywieccy marketingowcy mogą być z siebie dumni, wyprzedzili KP i CP o lata świetlne.
                            Super wydarzenie marketingowe, emocje sięgnęły zenitu, na Śląsku zabrakło piwa.
                            Tymczasem w cichym i spokojnym miasteczku Pruszków, o godzinie 15, stał sobie cały regał - wieżyczka wypełniony koźlakami, na górze wieżyczki bateria szklanek. Kupiłem 3 butelki i wziąłem 2 szklanki.
                            Ogólnie piwo mi smakowało, bardzo ładnie się prezentuje w swoim szkle. To co mnie zaskoczyło to stosunkowo jasny kolor i brak zdecydowanej słodowości.
                            Tak sobie myślę że pewnie sporo odbiega od produktu Weny ale na tle koncernowej nijakości to naprawdę wielki wyczyn.

                            Comment

                            • TomX
                              Senior
                              • 09-2004
                              • 1035

                              Czy można to traktować jako sukces GŻ? Chwała im za ten gest, ale podnieciliśmy się nim raczej tylko my - grupa osób raczej i tak niezbyt sympatyzująca z koncernem. W moich oczach Koźlak jest tylko powodem, żeby być do GŻ mniej niechętnym niż do KP. Reszta społeczeństwa raczej tej akcji nie dostrzegnie.

                              Ale z drógiej strony co "resztę społeczeństwa" obchodzi to o co my tak z koncernami wojujemy? A kilka artykułów prasowych ze słowem - klucz "Żywiec" sie pojawiło...

                              Szkoda, że nie dorwałem tego piwa w Katowicach, spróbuję w tygodniu w Krakowie. Oby...
                              Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

                              I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomX Wyświetlenie odpowiedzi

                                Szkoda, że nie dorwałem tego piwa w Katowicach, spróbuję w tygodniu w Krakowie. Oby...
                                Myślę, że się uda. Wróciłem późno z gór i jeszcze przed 20tą na Kościuszki były, choć bez szklanek.
                                Do dyskusji oceniającej się nie wtrącam bo choć Ironi to mój ulubiony band to Maidenowcowi "sensorycznie" do najniższego ćwieka nie dorastam
                                Last edited by leona; 06-12-2009, 20:45. Powód: bruce ;)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎