Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Przepraszam za czepialstwo ale jeśli na 4 tygodnie przed wprowadzeniem do sprzedaży już odtrąbiony zostaje sukces i czytam, że projekt Koźlaka jest uzasadniony, to pachnie mi to bardziej PRem niż browarnictwem

    Comment

    • TomX
      Senior
      • 09-2004
      • 1035

      A wierzysz, że nie będzie udany? Sam zaraz jak się pojawi polecę do Almy po 10 sztuk, niezależnie od ceny. I pewnie nie tylko ja Po prostu nie mam wątpliwości że to będzie świetne piwo.
      Last edited by TomX; 08-11-2009, 22:57.
      Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

      I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Dokładnie tak, koźlak dubeltowy jest skazany na sukces - zwłaszcza, że będzie go tak mało Tylko obawiam się, że cały nakład zostanie wykupiony przez nas i zwykły spijacz piwa nawet nie będzie miał szans go obejrzeć
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          Jasne że nie wierzę
          I podobnie jak wszyscy przedpiścy już przebieram kuflami w oczekiwaniu na debiut sklepowy. Niemniej jestem uczulony na "matrekingowy" bełkot i w try miga całą akcję zdemaskowałem jako marketing wirusowy.
          Wiem, wiem, nie interesuje nas czy GŻ w ten sposób wprowadza pozytywny wizerunek i buduje świadomość marki w określonej grupie konsumentów piwa ale to, że Browar Zamkowy uwarzył koźlaka...

          Comment

          • noodles
            Senior
            • 09-2005
            • 700

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Tylko obawiam się, że cały nakład zostanie wykupiony przez nas i zwykły spijacz piwa nawet nie będzie miał szans go obejrzeć

            Niestety zwykli spijacze Tyskiego już wiedzą o Koźlaku. Prasa lokalna na Śląsku pisała o Żywieckim konkursie i jego zwycięzcy. Znajomi miłośnicy Tyskiego i Lecha już mnie pytali co to za piwo ten Koźlak i obawiam się że będą chcieli go kupić.
            Last edited by noodles; 08-11-2009, 23:09.
            Moja kolekcja podstawek

            Comment

            • skitof
              Senior
              • 11-2007
              • 2478

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomX Wyświetlenie odpowiedzi
              A wierzysz, że nie będzie udany? Sam zaraz jak się pojawi polecę do Almy po 10 sztuk, niezależnie od ceny. I pewnie nie tylko ja Po prostu nie mam wątpliwości że to będzie świetne piwo.
              Znowu pobawię się w statystykę. Jeśli jest 50.000 butelek to na jedną Almę przypada 1785. Jeśli wszyscy kupiliby po 10 sztuk jak Ty, to w jednej Almie całego BKD wykupiłoby 178 osób. Teoretycznie oczywiście

              Comment

              • albeertos
                Senior
                • 10-2001
                • 2313

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                Znowu pobawię się w statystykę. Jeśli jest 50.000 butelek to na jedną Almę przypada 1785. Jeśli wszyscy kupiliby po 10 sztuk jak Ty, to w jednej Almie całego BKD wykupiłoby 178 osób. Teoretycznie oczywiście
                Ja kupię karton, więc musisz skorygować wyliczenia
                (_)>
                Nigdy się nie poddawaj!!!
                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                Lech jest tam gdzie jego wiara
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Kolesław
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1130

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
                  Niestety zwykli spijacze Tyskiego już wiedzą o Koźlaku. Znajomi miłośnicy Tyskiego i Lecha już mnie pytali co to za piwo ten Koźlak i obawiam się że będą chcieli go kupić.
                  To trzeba im mówić, że TEN koźlak to "wynalazek".

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9735

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja kupię karton, więc musisz skorygować wyliczenia
                    Kruca-bomba, może trza zrobić "społeczne listy kolejkowe", przyporządkowane do każdej "Almy"? Ja obstawiam tę w Piasecznie. Pierwszy!

                    Comment

                    • noodles
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 700

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kolesław Wyświetlenie odpowiedzi
                      To trzeba im mówić, że TEN koźlak to "wynalazek".
                      A po co ? Dla nich każde piwo które różni się smakiem i kolorem od Tyskiego to wynalazek.
                      Last edited by noodles; 09-11-2009, 13:02.
                      Moja kolekcja podstawek

                      Comment

                      • Kolesław
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 1130

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
                        A po co ? Dla nich każde piwo które różni się smakiem i kolorem od Tyskiego to wynalazek.
                        No właśnie. Ja bym nawet twierdził, że dla nich każde piwo, które różni się etykietą od Tyskiego, Żywca Full Light etc. jest wynalazkiem. Chodzi o to, żeby przez pomyłkę (w końcu jednak Żywiec) nie wykupili tego, co przez nas jest oczekiwane i pożądane.

                        Comment

                        • miszawar
                          Member
                          • 10-2009
                          • 48

                          JA tylko mam nadzieję, że będzie we wszystkich Almach, a nie np tylko w miastach wojewódzkich.

                          Comment

                          • YouPeter
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 2379

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jasne że nie wierzę
                            I podobnie jak wszyscy przedpiścy już przebieram kuflami w oczekiwaniu na debiut sklepowy. Niemniej jestem uczulony na "matrekingowy" bełkot i w try miga całą akcję zdemaskowałem jako marketing wirusowy.
                            Wiele osób z tego forum już próbowało to piwo z pozytywnym skutkiem, więc nie ma możliwości, że będzie to jakiś kwach
                            Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                            Comment

                            • miszawar
                              Member
                              • 10-2009
                              • 48

                              Dokładnie Piwo jest przednie. Dostałem nawet dzisiaj dwie butelki od zaprzyjaźnionego człowieka z BŻ, ale żal otwierać czekam na sklepowego.

                              Comment

                              • Czes
                                PremiumUżytkownik
                                • 06-2001
                                • 752

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pIvo Wyświetlenie odpowiedzi
                                Witam,
                                Piwo będzie dostępne we wszystkich Almach i tylko w Almach.
                                Wprowadzenie do sprzedaży jest planowane na piątek, 4.12.2009 od godziny 18.
                                Jednak nie w piątek 4 grudnia, a w niedzielę 6 grudnia (Mikołajki) nastąpi początek sprzedaży w Almach.
                                Tak więc piwo już na starcie ma coś wspólnego z legendarnym Samichlausem
                                Last edited by ART; 26-11-2009, 20:09. Powód: cyt.
                                O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎