Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ocena piw & czy w Polsce jest lepiej niż w Wielkiej Brytanii

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zohan666
    Senior
    • 11-2012
    • 259

    Płakać.
    Btw. niezły sukces archeologiczny

    Comment

    • gramak
      Senior
      • 08-2012
      • 267

      Śmiać się. Dla niektórych Tyskie, Żubr i Lech to jak widać synonim polskości, albo jak kto woli- swojskości (tak jak bigos, flaki, kisiel z torebki itp...) No i co im zrobić? Nic. Nie wiedzą co tracą . Gościa od wódeczki pomijam, bo to inna bajka i zapewne inny portal powinien się nim zająć
      http://www.ohbeautifulbeer.com/

      Comment

      • Makaron
        Senior
        • 08-2003
        • 2107

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jacek220v Wyświetlenie odpowiedzi
        Mieszkam w Plymouth w Anglii, na lokalnym polskim forum założyłem temat, którego celem jest znalezienie osób zainteresowanych eksploracją okolicznych piwnych perełek. Pierwsze dwie odpowiedzi zwaliły mnie z nóg.

        hiena0cmentarna
        Napisany 19 dni temu
        Znajdzie sie ktos zainteresowany piwem? Bynajmniej nie chodzi mi o chlanie w kolko tych samych nijakich lagerow

        PolishPlymouth
        Napisany 19 dni temu, Edytowany 19 dni temu
        Ja preferuję wódeczkę

        bartek44
        Napisany 18 dni temu
        Tyskie, Zubr, Lech. Tyle w temacie (angielskich ni huja nie polecam


        Śmiać się czy płakać...?
        Też przez to przechodziłem. Odpuść sobie polonie w tej kwestii. Czas chyba zapisać sie do CAMRA. Na 100% coś w okolicy znajdziesz.
        "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

        Comment

        • Jacek220v
          Member
          • 01-2004
          • 36

          To już przesądzone. Najgorzej, że mają spotkania w środy wieczorem a ja muszę w czwartki bardzo rano wstawać

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎