Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Magnus z sieniawy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Magnus z sieniawy

    Nie ma sensu chyba dodawać nowego "brendu" w Jagielle, ale informuję, że w w Restauracji Pałacowej w Sieniawie można kupić Magnusa z taką właśnie etykietą.
    Wygląda jak samoróbka drukowana na atramentówce, bez podania producenta.
    Etykietę mogę ewentualnie wymienić za jakąś fajną podstawkę, bo sporo mnie kosztowała (PW).
    Attached Files
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.
  • fuliano
    Senior
    • 07-2010
    • 1825

    #2
    Jeśli twierdzisz, że to Magnus to i ja dziś go dostałem. Chłopaki z pracy znając moje zamiłowania, zakupili mi piwko. A się na opowiadali, jak specjalnie dla mnie z minibrowaru w pałacu załatwili mi piwo. I ja się podjarałem, dopóki nie znalazłem tego postu.
    Tak czy siak na obecną chwilę eta wygląda następująco
    Attached Files

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Informacja o "chełmskości" tego piwa po rozmowie z barmanem, który twierdził, że stamtąd przyjeżdża. Nazwy browaru chyba nie podał, ale nic innego nie pasuje. Na pewno w Sieniawie nie jest robione.
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19175

        #4
        To jakiej jest ono barwy? Na zdjęciu Sety jest ciemne jak Magnus a na zdjęciu fuliano bursztynowe. Podobnie mój znajomy widział Magnusa bardzo jasnego/bursztynowego w Krakowie.

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          #5
          Na zdjęciu bursztynowe, ale w butelce jednak Magnus
          Attached Files

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19175

            #6
            No chyba, że zrobili produkcyjnego mixa Ale w sumie do zdjęcia modli wziąć dowolne piwo, niekoniecznie swoje.
            Last edited by e-prezes; 25-02-2012, 19:14.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎