Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

OK powraca.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • danio_145
    Senior
    • 02-2005
    • 723

    OK powraca.

    W wielu sądeckich sklepach przyuważyłem OKeja. Data przydatności to maj 2010. Bardzo cieszy mnie ta wiadomość bo z koncernowych piwek to smakowało całkiem nieźle a niestety ciężko dorwać jest coś innego.
  • TomX
    Senior
    • 09-2004
    • 1035

    #2
    Od dłuższego czasu w Krakowie jest ogólno dostępne
    Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

    I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      #3
      Ogólnie przez pewien czas OK był dość dobrze dostępny (i z tego co widziałem nawet się dobrze sprzedawał), później nagle zniknął z większości sklepów z mojej okolicy. Teraz znowu powoli powraca. Ciekawi mnie czym taka sytuacja była spowodowana.
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10739

        #4
        Jeśli się nie mylę do widywałem go w Intermarche
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
          Ogólnie przez pewien czas OK był dość dobrze dostępny (i z tego co widziałem nawet się dobrze sprzedawał), później nagle zniknął z większości sklepów z mojej okolicy. Teraz znowu powoli powraca. Ciekawi mnie czym taka sytuacja była spowodowana.
          Tym, że ktoś w CP postanowił zdyskontować jego sukces wprowadzając Okocim Premium Pils. Żeby nie było kanibalizmu wycofano OK Beer z szerszej dystrybucji pozostawiając go jako piwo regionalne wokół komina (to już moje domniemanie). Teraz gdy OKP trochę okrzepł na rynku być może tam gdzie jest popyt zostaje wprowadzony ponownie.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • honza_krk
            Member
            • 03-2009
            • 31

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Tym, że ktoś w CP postanowił zdyskontować jego sukces wprowadzając Okocim Premium Pils. Żeby nie było kanibalizmu wycofano OK Beer z szerszej dystrybucji pozostawiając go jako piwo regionalne wokół komina (to już moje domniemanie). Teraz gdy OKP trochę okrzepł na rynku być może tam gdzie jest popyt zostaje wprowadzony ponownie.
            Kopyr twoje domysły są słuszne po wycofaniu piwa "OK Beer" z Krakowa i z innych sklepów w Polsce, OKB zostało tylko w sklepach w Brzesku. Teraz wróciło, dzisiaj zakupiłem skrzynkę tego piwa plus dowiedziałem się od znajomego sprzedawcy, że pomału koncern wycofuje ze sprzedaży OPP, wycofuje to tak żeby się ludzie nie zorientowali, podobno im wogóle nie schodziło to piwo. Cieszy mnie ta wiadmość, że moje piwo wraca

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              #7
              Stonuje Twoją radość tym wpisem na temat OKeja mpajaka,
              z którym zgadzam się całkowicie, no może poza gazem

              Nie sprzedawała im się nowa butelka to postanowili wrócić do etykiety, która starym piwoszom bardzo dobrze się kojarzy i liczą, że to podciągnie sprzedaż.

              PS: OKB jakieś 10 lat temu to było moje ulubione piwo

              Comment

              • honza_krk
                Member
                • 03-2009
                • 31

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                Stonuje Twoją radość tym wpisem na temat OKeja mpajaka,
                z którym zgadzam się całkowicie, no może poza gazem

                Nie sprzedawała im się nowa butelka to postanowili wrócić do etykiety, która starym piwoszom bardzo dobrze się kojarzy i liczą, że to podciągnie sprzedaż.

                PS: OKB jakieś 10 lat temu to było moje ulubione piwo
                A ja się z Tobą nie zgodzę, wyczuwam jakąś różnicę pomiędzy OKB a OPP. Pożyjemy zobaczymy jak to będzie z tymi piwami

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎