Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie piwo?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomson5
    Junior
    • 06-2010
    • 18

    Jakie piwo?

    Czy mogli byście mi pomóc w takiej sytuacji: idę do sklepu i muszę sobie kupić jakieś najlepsze sklepowe piwo. Co moglibyście doradzić??
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #2
    Bierz najdroższe.

    A na poważnie, powiedz skąd mieszkasz, to się coś dobierze, zasugeruje, zarekomenduje.

    Comment

    • tomson5
      Junior
      • 06-2010
      • 18

      #3
      okolice Puław, (Lubelskie)

      Comment

      • cororo
        • 04-2003
        • 766

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Bierz najdroższe.

        A na poważnie, powiedz skąd mieszkasz, to się coś dobierze, zasugeruje, zarekomenduje.
        Ładnie brzmi. Skąd mieszkasz.
        Tak na temat; może w sieci sklepów Społem znajdziesz piwo z browaru Pokrówka. Oczywiście przy założeniu że w Puławach są społemy.
        Last edited by cororo; 27-06-2010, 14:09.

        Comment

        • tomson5
          Junior
          • 06-2010
          • 18

          #5
          "najdroższe" nie wiem Heineken? a co powiecie o desperados ?

          Comment

          • delvish
            Senior
            • 11-2004
            • 3508

            #6
            Użyj szukajki: http://browar.biz/forum/showthread.p...ght=desperados
            O tym napoju za dużo dobrego na tym forum nie usłyszysz
            Last edited by delvish; 27-06-2010, 14:15.
            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
            (Frank Zappa)

            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomson5 Wyświetlenie odpowiedzi
              "najdroższe" nie wiem Heineken? a co powiecie o desperados ?



              Jak masz jakiś lepszy market to kup sobie La Trappe, flaszka 0,7l, ok 23zł. Może być czy za tanie?
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • tomson5
                Junior
                • 06-2010
                • 18

                #8
                A z takich piw ze sklepu spozywczego: cos w stylu Heineken, Warka, Żywiec, Carlsberg, Perła, Lubelskie, Kasztelan, Tatra, Okocim itp ?

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  #9
                  Nie róbcie sobie jaj ze świeżego forumowicza, bo się zrazi
                  Jedna propozycja rozsądna padła. Browar Jagiełło z Pokrówki, o ile w Puławach jest dostępny. Jagiełło Light, Specjal, Mocny - będziesz zadowolony. I bynajmniej majątku nie stracisz...
                  Widzę, że pojawił się nowy wpis. Z tych to od biedy Kasztelan, Lubelskie, Perła... Podkreślam - od biedy.
                  Last edited by Pendragon; 27-06-2010, 14:28.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • tomson5
                    Junior
                    • 06-2010
                    • 18

                    #10
                    Niestety nie spotkałem sie jeszcze w sklepie z takim piwem , a z tych co podałem to które było by najrozsądniejsze ?

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomson5 Wyświetlenie odpowiedzi
                      A z takich piw ze sklepu spozywczego: cos w stylu Heineken, Warka, Żywiec, Carlsberg, Perła, Lubelskie, Kasztelan, Tatra, Okocim itp ?
                      Do wylania
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • delvish
                        Senior
                        • 11-2004
                        • 3508

                        #12
                        Możesz spróbować znaleźć portery z Cieszyna (Żywiecki) i Okocimia. Ewentualnie poszukaj 1,5l Warki/Tatry w PET. Tylko sprawdź, przed zakupem, czy nadal robią je w Serbii. Jeśli tak, to można spróbować. Nic innego z tego co wymieniłeś, nie jest godne uwagi.
                        Last edited by delvish; 27-06-2010, 14:38.
                        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                        (Frank Zappa)

                        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                        Comment

                        • tomson5
                          Junior
                          • 06-2010
                          • 18

                          #13
                          Hmhmm, az takie złe ? / ? to raczej w zwykłym sklepie nie mam co szukac w miare dobrego ?? a znacie moze jakies nawy ktore bym mogl postac na lubleszczyźnie ?

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomson5 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Niestety nie spotkałem sie jeszcze w sklepie z takim piwem , a z tych co podałem to które było by najrozsądniejsze ?
                            Przejedź się do Lublina lub Radomia. Adresy sklepów z dobrym piwem znajdziesz w dziale piwo-gdzie.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • tomson5
                              Junior
                              • 06-2010
                              • 18

                              #15
                              O takie juz zupełnie lepsze to wiem, tylko nieraz jest taka sytuacja ze nie ma czysu i trzeba skożystac ze zwykłego sklepu i trzeba cos wybrac. Mówisz Okocim sie nada ? Warka 1/5l ?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎