Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PINTA warzy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    Wielu malarzy kłamało na obrazach, upiększali, poprawiali, prostowali zmarszczki itd. Czyli robili to co teraz załatwia fotoszop. Ileż to obrazów Marii w kościołach ma twarz jakieś lokalnej prostytutki, bo te mało chciały kasy za pozowanie.

    W MBC Łysiak takich historii zamieśćił mnóstwo.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • Doodeck
      Senior
      • 05-2003
      • 1612

      Zamiast o browarze lub jego produktach, czytam już ponad 30 postów o opinii Krzysia na temat jednej z etykiet.
      Moim skromnym zdaniem Krzysiu chciał tylko pochwalić się publicznie znajomością tematu historyczno-wojskowego.
      Ale może to niestety doprowadzić do tego, że niebawem ktoś obeznany w zoologii będzie wytykał np. złe proporcje ciała na etykietach Żubra...
      Nie dajmy się zwariować.
      Dalekosiężny
      Obserwator
      Obiektów
      Dynamicznie
      Epatujących
      Ciekawymi
      Koncepcjami

      Comment

      • lynx_lynx
        Senior
        • 03-2011
        • 119

        To pewnie dlatego, że jeszcze nielicznie pili to piwo a już wszyscy są nim poruszeni Żubrem nikt nie jest poruszony więc i o żubrze nikt nie dyskutuje, i zdaje się, że nie tylko Krzysiu zwraca uwagę na takie szczegóły jak zbroja Pinty.

        Comment

        • crocco
          Senior
          • 12-2010
          • 590

          Jako znawcę militariów ,Krzysia kłuje to co niezgodne z jego wiedzą.Nie dajmy się jednak zwariować etykietom,choć mogą zachęcić lub zniechęcić do spróbowania wnętrza butelki.
          Gdyby nie forum nigdy bym nie spróbował wyrobów Pinty właśnie ze względu na nazwy i etykiety ,które dla mnie są po prostu do bani.Dobrze,że decyduje smak.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
            ...Moim skromnym zdaniem Krzysiu chciał tylko pochwalić się publicznie znajomością tematu historyczno-wojskowego...
            Twoje skromne zdanie jest w tym przypadku do bani. Nie mam najmniejszej potrzeby chwalić się znajomością tematu historyczno - wojskowego na tym forum. Leona napisał, że jest ciekaw, czy będzie dyskusja na temat zbroi, więc aby dyskusja miała jakieś podstawy, napisałem co to za rupiecie.

            Widocznie moje zdanie jest dla paru osób istotne, skoro dyskusja trwa.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crocco Wyświetlenie odpowiedzi
            ... Gdyby nie forum nigdy bym nie spróbował wyrobów Pinty właśnie ze względu na nazwy i etykiety ,które dla mnie są po prostu do bani.Dobrze,że decyduje smak.
            I tu trafiłeś w sedno. Opakowania porjektuje się w taki sposób, aby jak największą liczbę osób zachęcić do spróbowania zawartości. Jełśi ciebie etykiety odstraszają, a ratuje wiedza z forum, to wychodzi na to, że osoby o podobnym guście graficznym, a nie znające forum, nigdy tego piwa nie spróbują.
            Last edited by Krzysiu; 23-06-2011, 20:05.

            Comment

            • fidoangel
              Senior
              • 07-2005
              • 3489

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
              (...) Ileż to obrazów Marii w kościołach ma twarz jakieś lokalnej prostytutki, bo te mało chciały kasy za pozowanie.

              W MBC Łysiak takich historii zamieśćił mnóstwo.
              Jebło Cię w łep ...
              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Ale to akurat prawda.

                Comment

                • Zdrój
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 284

                  Temperatura

                  Na etykiecie każdej PINTY podana jest zalecana temperatura serwowania.
                  Wydając parę złotych za butelkę warto, o ile to możliwe, zadbać w domu o ten szczegół.
                  Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

                  Comment

                  • Żywiec
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 1571

                    PINTA dociera pod polskie strzechy Jest coraz lepiej z dostępnością piwa, pojawia się w kolejnych miejscach na mapie Polski. Dzisiaj np piwa PINTA wzbogaciły asortyment piw regionalnyych na "prawdopodobnie" jedynej w Polsce stacji benzynowej z takim stoiskiem (Czarnków, Miłosław, Lwówek, Racibórz, Konstancin, Kormoran, Amber, Ciechan...). Dla mnie ta stacja to ewenement i stąd decyzja o nawiązaniu współpracy. Stacja nazywa się NOCNY MAREK II i znajduje się w Czańcu koło Kęt. Jest to jedyne miejsce w promieniu kilkudziesięciu kilometrów gdzie można zrobić psolidne piwne zakupy.

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      No nie wiem, to BP w Wołominie pewnie ma mniejszy asortyment polskiego piwa, ale druga lodówka to same smakołyki z Czech i z Niemiec.
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • Żywiec
                        Senior
                        • 12-2001
                        • 1571

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                        No nie wiem, to BP w Wołominie pewnie ma mniejszy asortyment polskiego piwa, ale druga lodówka to same smakołyki z Czech i z Niemiec.
                        Napisałem "prawdopodobnie" a to tak samo jak z Carlsbergiem

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Wracając do dyskusji o etykietach, trzeba przyznać, że zyskują one obok siebie - rząd Pint na półce przyciąga oko i wygląda jak różne zeszyty serii komiksów. To może wzbudzać taki odruch kolekcjonerski: "o, tego numeru jeszcze nie mam" i pewnie w jakimś stopniu wpływa na zbyt. Pytanie co dalej, tzn. gdy ustali się regularnie warzony "trzon" Pinty (Grodzisz, Atak Chmielu, Czarna Dziura, coś jeszcze?), o ile taki plan mają pomysłodawcy projektu. Trzeba będzie trzymać poziom, a nawet się poprawiać, panowie.

                          Dalej jednak nie podoba mi się szarobura kolorystyka tła i bohomazowa czcionka nazw, kontrastująca zwłaszcza z logo "Pinta".

                          Comment

                          • Żywiec
                            Senior
                            • 12-2001
                            • 1571

                            Nowości

                            Jesień przed nami i PINTA przygotuje na tą porę roku swoje nowości. Jest już po żniwachi a w powietrzu coraz częściej unosi się zapach dymu z przydomowych ognisk W przyszłym tygodniu zaczynamy warzyć dwa nowe piwa...

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              Zapach dymu powiadasz... Czyżby rauchbier się szykował?
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • Żywiec
                                Senior
                                • 12-2001
                                • 1571

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zapach dymu powiadasz... Czyżby rauchbier się szykował?
                                Ciepło, gorąco...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎